Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου
Αποστολή: 12/Μαΐου/2020 ώρα 15:30 από Liapunov13
Αρχικά αποστάλθηκε από Giotas5

Πηρα απαντηση οτι το εστειλαν στο καταλληλο τμημα. Οταν θα εχω νεα θα ενημερωσω.

Καλή τύχη εύχομαι φίλε, εγώ περιμένω το χαρτί από την πρεσβεία για να κάνω αίτηση. Σου εχω στειλει ενα πμ για μια ερωτηση.

Αρχικά αποστάλθηκε από Giotas5

Λοιπον. Αναλογα που ανηκεις εχει και email. Ψαξε εδω.https://www.stratologia.gr/el/epikoinwnia Για 200 αθηνων ειναι sy_athinwn@0003.syzefxis.gov.gr Το δευτερο δεν δεχεται. Εστειλα και μου ηρθε αυτοματοποιημενο μνμ οτι δεν παραδοθηκε. Σαν δικαιολογητικα τα μονα που εβαλα ειναι το σημειωμα καταταξης και screenshoot την απαντηση της πρεσβειας. Για διαμονη ουτε λογος αφου δεν εχω επικοινωνια με την πρεσβεια ωστε να μου το δωσουν. Τηλεφωνα δεν σηκωνουν. Και στο τελευταιο μαιλ μου ειπαν πως ειναι κλειστα και δεν μπορουν να κανουν τιποτα.

Υπάγομαι στην στρατολογία Δυτικής Αττικής. Οπότε θα στείλω τα χαρτια μου και στα δυο ε-μαιλ που εμφανιζονται στο συστημα για τη στρατολογια δυτικης αττικης για σιγουρια.