Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου
Αποστολή: 07/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 23:35 από Christos anipotaktos
Καλησπέρα σε όλους πέρασα την επιτροπή απαλλαγών στης 3 του μήνα τώρα και ο γιατρός ήταν λίγο ψαροτικος ότι και καλά το χαρτί που του πήγα από ψυχίατρο ότι πασχω από καταθλιψη και κρίσεις πανικού μπορεί να είναι ψεύτικο ενώ είναι αληθεια πασχω από κρίσεις και κατάθλιψη θα έχω νομικά θεματα αν είναι ψεύτικο και τετοια, να πω ότι είμαι 40 χρόνων ανυποτακτος με δύο ετήσιες αναβολές έχω υπηρετήσει 4 μήνες μόνο τώρα έχω οικογενεια δύο παιδιά και το ένα μου παιδί έχει ένα θέμα μετά ποδαράκια τις και όταν το είπα στο γιατρό στο 401 μου έλεγε ότι εμάς μα ενδιαφέρει η δική σου οικανοτητα και όχι του παιδιού και μου λέει δεν το κατακρινω αλλά εσύ μας ενδιαφέρεις, και του λέω εγώ δεν υπάρχει περίπτωση να μπω και να αφήσω το παιδί μου παραλητω γιατί μόνο εγώ εργαζομαι και η φυσικοθεραπεία του παιδιού μου στοιχίσει 250€ το μήνα Πίος θα τα πληρώσει αν μπω να υπηρετησω ; Εκεί δεν απάντησε κάτι έγραψε στα χαρτιά και μου λέει σε ένα μήνα θα βγει η απαντηση ελπίζω να πήρα την απαλλαγή!