Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου
Αποστολή: 21/Σεπτεμβρίου/2019 ώρα 22:17 από stel91
καλησπερα και από μενα.. παρουσιαζομαι 17/10 στην θήβα ειμαι από θεσσαλονίκη... αλλα σκοπεύω να περάσω από στρατολογία για αναβολή/απαλλαγή εχω χαρτί από ιδιωτικό ψυχίατρο (2 για την ακρίβεια ) και επειδη περνάω πολυ δύσκολα οικονομικά εχω ανήλικο παιδάκι η γυναίκα μ δεν δουλεύει και γενικοτερα επειδη επικρατεί ένα χάος δεν μπορω να παω... σε ρωτάει ο ψυχίατρος τι έχεις ; για ποιο λόγο έχεις κατάθλιψη και τα σχετικά; σε περίπτωση π μ ρωτήσει να τ πω την αλήθεια ; ότι ειμαι χάλια οικονομικά και ψυχολογικά δεν τ αντεχω και ότι πιέζομαι ; κάποια συμβουλή; και γενικοτερα σε ρωτάνε κάτι εδω θεσσαλονίκη οι ψυχίατροι ; στην στρατολογία η στ 424 η στην επιτροπή; σας παρακαλώ αμα μπορείτε διαφωτίστε με γιατί πραγματικά βουρκώνω μόνο π τ σκεφτομαι γ τον στρατό ότι υπάρχει έστω κ μια μικρή πιθανότητα να μπω... ευχαριστω παρα πολυ !