Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου
Αποστολή: 09/Νοεμβρίου/2018 ώρα 14:41 από Τενεκές
Φίλε Νικόλα,

Για το πρώτο σκέλος της ερώτησής σου, δεν ξέρω να σου απαντήσω. Τώρα στην περίπτωση που φας άκυρο, το καλύτερο είναι (από όσα έχω διαβάσει) να πας στο στρατόπεδο με συνοδό και να ξεμπερδεύεις από εκεί. Γενικά, αν είσαι εντάξει και χωρίς υπερβολές, δεν έχεις να φοβηθείς και πολλά. Και βασικά, ίσως είναι καλύτερα να πας κατευθείαν μέσω στρατοπέδου για την απαλλαγή σου.

Τώρα κάτι για όσους θα κινήσουν διαδικασίες για αναβολή μέσω φρουραρχείου (Αθήνας) αυτές τις μέρες για ψυχολογικούς λόγους. Επειδή τα πέρασα πριν λίγες μέρες για την δεύτερη αναβολή μου, απλά να αναφέρω ότι έχουν στήσει στα προκάτ μέσα στο φρουραρχείο πρόχειρα ένα γραφειάκι με ψυχιάτρο κλπ, και δεν χρειάζεται να τρέχεις όπως πέρυσι στο 414 και να χάνεις όλη την μέρα σου. Ελπίζω να μην αλλάξει για τους επόμενους.