Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου
Αποστολή: 22/Σεπτεμβρίου/2018 ώρα 20:23 από mother
Πρωτον θελω να ζητησω συγνωμη που το μηνυμα αυτο κατα λαθος μπηκε δημοσια. Δηλαδη επειδη ηταν μεγαλο εκανα το μνμ copy paste αλλα δεν ξερω γιατι δεν σβηστηκε το ονομα σας εγω το διεγραψα παντως.
δευτερον οχι ειμαι η θεια του. Η μητερα του ειναι αδερφη μου και κατακοιτη.
δεν ξερει απο ιντερνετ.
γι αυτο γραφω εγω.
τωρα τι να σας πω; Την βοηθεια σας ζητησαμε. Καλα γραφατε μεχρι προτεινος, δεν ξερω τι σας πειραξε και γραφετε κακιουλες. Λογικα το μηνυμα που εβαλα και δημοσια και δεν αφερεθηκε το ονομα σας. Δεν εγινε επιτηδες και σας το εξηγησα.
εξ αλλου που το κακο για να γραφετε τετοια λογια;
μηνυματα απογνωσης ειναι και για βοηθεια. Οχι να μας βρισετε κιολας στο Τελος.
και ναι, καλυτερα Η οικογενεια του προτιμαει απαλλαγη λογω χρησης παρα τρελοχαρτο. Που το περιεργο;
στο 401 δεν ειμαστε μονον εμεις που πηγαμε για εξετασεις ουρων για ουσιες. Χαμος γινοταν. Ολοι το προτιμουν. Εξ αλλου και εδω στο φορουμ εχω δει που γραφουν οτι θα κανουν 2-3 τσιγαρα για να προυν απαλλαγη.
οκ μην ενοχλειστε αλλο. Η αποφαση βγηκε. Θα γινει ανυποτακτος. Και συγνωμη κιολας αν ο καθε πικραμενος γραφει εδω στο φορουμ για βοηθεια και αντι για βοηθεια γραφετε αισχη και ανηθικοτητες λυπαμαι πολυ.