Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου
Αποστολή: 06/Απριλίου/2018 ώρα 06:51 από iKilledKenny
Αρχικά αποστάλθηκε από johnny

Κατέθεσα τα χαρτιά μου στο Ρουφ στις 7 Μαρτιου και μου ειχαν πει οταν αν δεν εχω λαβει ειδοποιηση μεχρι τις 5 Απριλιου να πάρω τηλέφωνο εκεί. Έπαιρνα χθες και σημερα όλο το πρωι αλλα δεν απάνταγε κανένας και βρίσκομαι εκτός Αθηνων πλέον για Πάσχα. Μέχρι πότε είναι η προθεσμία δηλαδη;

Η δικη μου ειναι μεχρι την Πεμπτη 12 Απριλιου και στο ΡΟΥΦ κατεθεσα τα χαρτια μου στις 8 Μαρτιου. Ξαναπαρε τηλεφωνο και εαν δεν το σηκωνουν, περνα απο μονος στην επιτροπη (εχθες που πηγα, δεν μου ζητησαν το χαρτι που με καλεσανε, μοναχα την αστυνομικη μου ταυτοτητα, καθως τα απαραιτητα χαρτια εχουν μεταφερθει εκει, μετα την καταθεση που εγινε στο ΡΟΥΦ.)

Ακομη και να μην στο σηκωνουν, η επιτροπη βρισκετε εντος του 401 στην Κατεχακη (περνας κανονικα απο την πυλη), και ειναι ενα μικρο κιτρινο κτιριο. Για το καλο σου πηγαινε, γιατι εαν ληξει η προθεσμια σου, αντε να αποδειξεις οτι δεν εισαι ελεφαντας και οτι οντως δεν το ελαβες.

Εγω δεν εκλεισα ραντεβου, δεν μου ζητηθηκε το χαρτι. Δεν υπαρχει λογος να γινει διαφορετικα στην δικη σου περιπτωση.