Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Εμπορικό Ναυτικό: Γενικές πληροφορίες

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Εμπορικό Ναυτικό: Γενικές πληροφορίες
Αποστολή: 17/Νοεμβρίου/2017 ώρα 19:30 από NIKOS_01
Γεια σας παιδιά. Σε μερικούς μήνες δίνω πανελλαδικές και έχω αρχίσει να σκέφτομαι το εμπορικό ναυτικό ως μία επιλογη. Βέβαια δεν ξέρω πολλά πράγματα γι αυτό θα ήθελα οποιος γνωρίζει να μου απαντήσει σε μερικές ερωτήσεις μέσα στη σχολή εκτός από θεωρητικά είναι και πρακτικά μαθήματα σε καράβι γενικως θα ήθελα να μάθω πως ειναι η ζωη μέσα στο αυτό σχετικά με το τι θα χρειαστώ μαζί μου σε ένα ταξίδι, απο φαγητό, υπάρχουν καμπινες( ο καθένας μονος του η μαζί με άλλα άτομα) οποίος θέλει να σταματήσει έχει το δικαίωμα όπου κι αν βρίσκεται ανά πόσα ταξιδ θα ανεβαίνεις σε β και αντίστοιχα σε γ μηχανικός και πλοίαρχος είναι καλύτερα πλοίαρχος η μηχανικός στην στεριά μπορεί να βρει κάποιος δουλειά έπειτα από κάποια χρόνια εδώ στην Ελλάδα βέβαια για μερικοι ίσως τις θεωρήσουν χαζομάρα αλλά θα εκτιμούσα οποίος είναι επίκαιρος πάνω στο εμπορικό ναυτικό να μου απαντήσει ευχαριστώ