Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Σχολή Πυροσβεστών - Γενικές Πληροφορίες

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Σχολή Πυροσβεστών - Γενικές Πληροφορίες
Αποστολή: 26/Απριλίου/2017 ώρα 16:03 από On
Δινω δευτερη φορα παννεληνιες στα 25 μου ετη φετος για να μπω πυροσβεστικη ή αστυνομια. Το εκανα γτ το νεο συστημα με τα 4 μαθηματα ειναι πιο βατο... ειμαι θεωρητικη και τα μαθηματικα οικονομια π ειχα παρει αναγκαστικα στα 18 μου με εριξαν στο πατο γιατι δε μπορουσα να τα διαβασω. Τα απεχθανομαι γενικα. Λογικα φετος πρωτα ο Θεος πιστευω θα πετυχω και αυτο που εχω να σου πω ειναι πως αν εξαιρεσεις το αγνωστο που θελει καποιες βασεις τα υπολοιπα μαθηματα εξαρτωνται εντελως απο σενα τον ιδιο. Στη θεωρητικη θες 7ωρο ποιοτικο διαβασμα για να ανταποκριθεις στις απαιτησεις των μαθηματων. Τα θεματα των παννεληνιων πλεον ειναι πιο "εξυπνα" και οι παπαγαλοι δεν εχουν καμια τυχη. Καλη αποστηθιση να χεις, συγκεντρωση, προσηλωση και ορεξη για διαβασμα αν επιλεξεις τελικα την θεωρητικη...