Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Ανυπότακτοι εξωτερικού

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Ανυπότακτοι εξωτερικού
Αποστολή: 09/Μαρτίου/2017 ώρα 00:01 από Monimos anypotaktos
Αρχικά αποστάλθηκε από Γιάννης

...
καταλαβαινω οτι πρεπει πρωτα να γινει στρατοδικειο. Αλλα δεν εχω λαβει γνωση για καποιο στρατοδικειο. Δε θα επρεπε; Επισης δεν εχω παρουσιαστει σε καμια στρατιωτικη δικαστικη αρχη, δεν εχω παει καν Ελλαδα. Πως γινεται να με καλουν για 2η φορα;(1η φορα ηταν το περασμενο καλοκαιρι / και τωρα ελαβα ειδοποιηση να παρουσιαστω ξανά). Μονο τηλεφωνο ειχα παρει στο στρατολογικο γραφειο να ρωτησω καποια πραγματα.

Το να σε καλούν να παρουσιαστείς πολλές φορές είναι συνηθισμένο. Μετά από λίγο καιρό πέφτουν και οι "προσφορές" για να σε καλοπιασουν να πας, πχ αποθηκαριος υλικου πολεμου..

Αν δουν ότι δεν εμφανίστηκες, μετά πανε την υπόθεση σε στρατιωτικό εισαγγελέα, που και αυτοί ψαχνουν να σε βρουν για να δουν τι γινεται με την παρτη σου. Αν τους αγνοήσεις και αυτους μετά πανε την υπόθεση στο στρατοδικειο.