Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: ΟΥΚ: Προϋποθέσεις εισαγωγής (όχι κληρωτοί)

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: ΟΥΚ: Προϋποθέσεις εισαγωγής (όχι κληρωτοί)
Αποστολή: 11/Ιανουαρίου/2017 ώρα 21:12 από Καταδρομέας
Αρχικά αποστάλθηκε από marsupilami

νομιζω πως την ειδικοτητα αυτη την παιρνουν νοσοκομοι απο την σαν αν οχι τοτε σιγουρα οσοι την εχουν εκπαιδευονται απο αυτους δεν λεω πως απορροφονται κατα κορον σε αυτες τις υπηρεσιες αλλα καθε μοναδα εχει τον γιατρο της ο οποιος εχει περασει και το αναλογο σχολειο οταν μιλαμε για ειδ δυν αλλα απο οσα γνωριζω ως στρατιωτικος εχεις δικαιωμα να περασεις και σχ ειδ δυν τωρα αν θα εισαι και σε αναλογη μοναδα αυτο ειναι αλλο θεμα!
Ναι το έχω δει κι εγώ το συγκεκριμένο βίντεο. Πρέπει να είναι γιατρός αν θυμάμαι καλά, όχι νοσοκόμα. ’λλο νοσοκομός ΕΔ που είναι ειδικότητα ΕΠΟΠ και άλλο νοσηλευτής από την ΣΑΝ. Ως επί των πλείστων γιατροί υπάρχουν στις Μονάδες, οι νοσηλευτές είναι στα Στρατιωτικά Νοσοκομεία 401,424 κλπ.
Αρχικά αποστάλθηκε από teooyk

Παιδιά υποθέτουμε ότι μπαίνω κανονικά για την έναρξη του σχολείο τον ΟΥΚ (μιλάω για ΟΒΑ που υπόθηκε ότι ξεκινάει σχολείο τον γενάρη) και κάποια στιγμή τα παρατάω. Έπειτα θα με πάνε σε μονάδα ειδικών δυνάμεων αφού θα έχω κοπεί ή σε μονάδα πεζικού; Τονίζω πως παρουσιάζομαι μεγάλο πεύκο.
;; Σε αυτό ρώτα στο Κέντρο λογικά θα σου πουν. Μπορεί να είναι και Ειδικές Δυνάμεις.

Σημείωση Στρατοπεδάρχη: Σβήστηκε Παράθεση Μηνύματος μου διαγράφηκε απο την Ομάδα Διαχείρισης