Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ
Αποστολή: 28/Ιουλίου/2010 ώρα 18:44 από tourlidas
Αρχικά αποστάλθηκε από dimitris1986

Ρε παιδια εχθες περασα απο τις υγειονομικες εξετασεις αλλα δεν με ρωτησαν να διευκρινησω αν θελω για μηχανικος η για πλοιαρχος και δεν μου ειπαν και τιποτα. Τα πηγα πολυ καλα χωρις κανενα λαθος αλλα υπαρχει περιπτωση να γινει καμια πατατα επειδη τους ειπα οτι εχω κανει laser και να με βγαλουν καταλληλο μονο για μηχανικο κ οχι για πλοιαρχο που ενδιαφερομαι; Φευγοντας βεβαια ο ιατρος μου ειπε οτι ολα ειναι ενταξει. Εμενα με νοιαζει βεβαια να ειναι ενταξει για καταλληλοτητα πλοιαρχου κ οχι μηχανικου.
Οπως σου ειπε και ο φιλος παραπανω, δεν τους ενδιαφερει τι εχεις κανει στα ματια. Τους νοιαζει μονο να βλεπεις αρκετα καλα. Αν και δεν χρειαζοταν να τους το πεις. Οταν εκανα και εγω υγειονομικες ειχαμε 2 παιδια που ειχαν κανει επεμβαση Με laser και περασαν μια χαρα τις εξετασεις για πλοιαρχοι. Δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα.:)