Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου
Αποστολή: 14/Μαΐου/2020 ώρα 20:26 από Liapunov13
Αρχικά αποστάλθηκε από castorsia

Πρέπει να τους πιέσουμε, να καταλάβουν ότι είμαστε πολλοί και είχαμε όλη την καλή διάθεση να κατέβουμε ώστε να τακτοποιήσουμε τις υποχρεώσεις μας, αλλά τώρα είναι απλά αδύνατο.

ειμαστε παρα πολοι. Ξερω ατομα απο αγγλια, γερμανια και σουηδια. Πρεπει να πιεσουμε, δεν γινεται να μας βγαλουν ολους ανυποτακτους τοσο αδοξα!

Αρχικά αποστάλθηκε από castorsia

Τι να πω, παράνοια. Δε θα αναφέρω καν το γεγονός του τι συνέπειες μπορεί να έχει στη δημόσια υγεία εκατοντάδες απεγνωσμένοι να μπουκάρουν Ελλάδα και στο στράτευμα για να γλυτώσουν το πρόστιμο έπειτα απο 2-3 αντοποκρίσεις σε αεροδρόμια ανά την Ευρώπη.

θα πηγαινα και με 5 ανταποκρισεις αν ειχα εγγυηση οτι οι πτησεις δε θα ακυρωνοντουσαν. Αλλα ακυρωνονται πολλες δεν εχεις εγγυηση οτι θα φτασεις. Και αν φτασεις, αντε βγαλε ακρη με 14μερη υποχρεωτικη καραντινα ή και με καραντινα σε στρατιωτικο νοσοκομειο οπως ακουστηκε πιο πανω...

Αρχικά αποστάλθηκε από Ι5

τελικα μιλησες με την πρεσβεια
ελπιζω να δεκτει η στρατολογια το αιτημα μας γιατ και εγω εχω προβλημα δεν μπορω να κατεβασω το σημειωμα καταταξης με τους κωδικους που εχω εχουν κλειδοθει και δεν εχω προσβαση δεν ξερω τι να κανω;

πρεπει να καλεσεις την στρατολογια να σε βοηθησει να βρεις σημειωμα καταταξης. Αυτο πρεπει να το επισυναψεις στο ε-μαιλ σου με την αιτηση για κοινωνικους. Προσεχε το αυτο.