Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου
Αποστολή: 20/Απριλίου/2019 ώρα 09:40 από Διδακτορικός
Καλημέρα στην ομάδα, Μου ήρθε το χαρτί να παρουσιαστώ 6 Μαίου. Αυτή την στιγμή είμαι διδακτορικός φοιτητής στην Αθήνα με υποτροφία από ιδιωτική εταιρεία. Λόγω ηλικίας η στρατολογία δεν δέχτηκε την αίτηση μου για αναβολή λόγω σπουδών και βρέθηκα να παρουσιάζομαι στην αεροπόρια. Την τωρινή στιγμή βοηθάω οικονομικά την οικογένει μου που έχει πολλές δυσκολίες και δεν μπορώ να θυσιάσω τα πάντα, καθώς η εταιρεία για την οποία κάνω την έρευνα δεν μπορεί να περιμένει εμένα για έναν χρόνο καθώς πίστευαν οτι θα καταφέρναμε να παρουμε αναβολή λόγω σπουδών. Αν πάω στο φουραρχείο με τα χαρτιά μου από το πανεπιστήμιο και τους εξηγήςω την τωρινή κατάσταση και οτι αυτή την στιγμή στιρίζω μις οικογένεια θα το δεχτούνε ή να πάρω χαρτί γιατρού. Κάποιοι φίλοι μου είπαν ότι είναι ανεκτικοί με θέματα διδακτορικών και έρευνας. Ευχαριστώ