Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Ανυπότακτοι εξωτερικού

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Ανυπότακτοι εξωτερικού
Αποστολή: 19/Ιανουαρίου/2019 ώρα 19:44 από gd1966
Γεια σας! Θα ήθελα να ρωτήσω τα εξής:
Έδωσα πανελλήνιες το 2010. Πήρα αναβολή σπουδών μέχρι τις 31 Δεκεμβρίου του 2019. Δεν έχω πάρει ποτέ το πτυχίο μου. Αυτή την στιγμή ζω και εργάζομαι στην Γερμανία, διότι τέθηκε σοβαρό βιοποριστικό πρόβλημα ενόσω βρισκόμουν στην Ελλάδα και χρειάστηκε να γίνω και εγώ με τη σειρά μου, όπως πάμπολοι Έλληνες, οικονομικός μετανάστης! Έχω σκοπό να καθίσω εδώ για μεγάλο διάστημα, μέχρι δηλαδή να μαζέψω κάποια χρήματα που χρειάζομαι, και για να καλύψω προσωπικές μου ανάγκες, αλλά και να μπορέσω να ακολουθήσω στην Ελλάδα αυτό που αγαπώ, έχοντας κάποιο σεβαστό κεφάλαιο, ετσι ώστε να ξεκινήσω επ' αυτού, συγκεκριμένα μαθήματα. Μπορείτε να με βοηθήσετε με το πρόβλημά μου αυτό; Τι να κάνω; Γιατί σίγουρα αυτό δεν είναι εφικτό εντός του χρονικού ορίου της προθεσμίας που έχω, μέχρι την κατάταξή μου (με τη σειρά του Μαρτίου; αν δεν κάνω λάθος). Επίσης θα ήθελα να μου αναφέρετε αν είναι δυνατόν και τις τυχόν κυρώσεις σε περίπτωση ανυποταξίας μου. Ευχαριστώ