Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Εμπορικό Ναυτικό: Γενικές πληροφορίες

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Εμπορικό Ναυτικό: Γενικές πληροφορίες
Αποστολή: 20/Οκτωβρίου/2018 ώρα 17:07 από OTN
Ασχετη ερωτηση. Ειναι κανενας αεν ασπροπυργου; Ειμαι πλοιαρχος πρωτοετης. Σε 8 μερες ειναι η παρελαση. Τι στο διαολο θα γινει τιποτα καμια προβα η εστω καμια ενημερωση για το εαν θα γινει συμμετοχη απο μερους μας, δηλαδη ελεος με αυτην την συγκεκριμενη Αεν.2 links ολα και ολα για μεριμνα και γραμματεια(τ α οποια σπανια βγαζουν ανακοινωση) και η απαντηση στα τηλεφωνηματα :"Οτι σας εχουν πει". Στα μαθηματα ακομα δεν εχουν υπογραψει για καθηγητες εκτακτου προσωπικου(τα υπουργεια μου μεσα) και κανουμε με τα χιλια ζορια 3 μαθηματα και συνολο 6 ωρες την εβδομαδα. Δεν μπορω να πω αμα εισαι ευγενικος και οργανωτικος με τα εγραφα σου(δικαιολογητικα) εχεις εναν σεβασμο. Αλλα πλεον ντρεπομαστε να ρωτησουμε για τοσα βασικα πραγματα. Για αυτο ρωταω μηπως εχει κανεις μια ιδεα για το τι γινεται για το θεμα αυτο.

Συγγνωμη για το επιθετικο υφος δεν μπορω να κρυψω την αγανακτηση μου.
Γραφω σαν πολιτης μιας και εχω θεμα με τον κωδικο στον λογαριασμο. Θα το τακτοποιησω αυτο.