Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου
Αποστολή: 14/Οκτωβρίου/2018 ώρα 20:11 από motoplat
Επιστρέφω καθώς ούτε και την εβδομάδα που μας πέρασε υπήρξε κάποιο νεότερο από τη στρατολογία. Κοιτούσα το αρχείο μου και τα περσινά που αφορούσαν αναβολή όμως είχαν έρθει εντός ενός μήνα πιθανόν και λιγότερο στα χέρια μου.

Έχει αρχίσει και γίνεται αγχωτική η κατάσταση. Αύριο πρωί θα κάνω αίτηση στο ΚΕΠ που είναι ακριβώς απέναντι από την δουλειά μου για πιστοποιητικό και εάν δεν καταφέρω κάτι σε δύο μέρες που λέει ότι χρειάζεται για να εκδοθεί τότε και μόνο τότε θα πάω από το Ρουφ για πληροφορίες. Στο μεταξύ θα τηλεφωνήσω και στην αρμόδια επί του θέματος που έγραφε στο πίσω μέρος με τις οδηγίες για την επιτροπή μήπως και καταφέρω να βγάλω κάποια άκρη, ΑΝ λέω ΑΝ σκεφτεί ότι θα ήταν καλή ιδέα να απαντήσει στο τηλέφωνο.

Υπάρχει κάποιος που πέρασε από την επιτροπή τελευταία που να του έχει έρθει κάτι στα χέρια του;