Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου
Αποστολή: 09/Μαρτίου/2017 ώρα 17:59 από cfm
Ξεχασα να αναφερω οτι χθες με το που μου ηρθε το χαρτι, εστειλα αιτημα (με τα απαιραιτητα δικαιολογητικα δηλ. Γνωματευσεις και ποσοστα αναπηριας του πατερα μου και του αδερφου μου) για τη 2μηνη αναβολη για κοινωνικους λογους, αναφερομενος δηλαδη στην αδυναμια μου να καταταγω τη δεδομενη χρονικη στιγμη λογω σοβαρων προβληματων υγειας στην οικογενεια. Και αυτο διοτι μου ανεφεραν απ την στρατολογικη υπηρεσια οτι μονο αυτο μπορω να κανω για αναβολη (δεν ειχα προλαβει να ενημερωθω για την αναβολη για ψυχολογικους λογους, αλλιως θα πηγαινα γι αυτην). Μεχρι στιγμης δεν εχει βγει η αποφαση αν θα την παρω η οχι αυτη την 2μηνη, μου ειπαν μαλλον αυριο θα ξερουν.
Οποτε αυτο που με απασχολει τωρα ειναι το εξης:
μιας και δεν εχω καθολου χρονικα περιθωρια και τυπικα μεχρι στιγμης δευτερα παρουσιαζομαι, να παω καλου κακου σημερα σε ενα ιδιωτη ψυχιατρο για μια γνωματευση, σε περιπτωση που μου απποριφθει αυριο η 2μηνη (αν και μου ειπαν συνηθως δε τις απορριπτουν) ;
απ την αλλη, πες οτι παιρνω και την 2μηνη αυριο και θελω να κυνηγησω τον Μαιο που θα μπαινω την 6μηνη για ψυχολογικους, η γνωματευση που θα εχω η σημερινη απ τον ιδιωτη, θα μετραει, η θα πρεπει να εχω μια πιο κοντα σε εκεινη την ημερομηνια του Μαιου;