Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου
Αποστολή: 09/Μαρτίου/2017 ώρα 10:10 από cfm
Καλημερα παιδια μια βοηθεια γιατι ειναι πολυ επειγον, μου ηρθε το χαρτι για καταταξη την επομενη Δευτερα 13/3, το οποιο μου παρεδωσαν μολις χθες το απογευμα ημερα Τεταρτη.
Αρχικα το πρωτο που θελω να ρωτησω, παρουσιαζομαι Μεσολογγι, ειμαι κατοικος Αθηνων αλλα γραμμενος στα εκει μητρωα, μπορω να απευθυνθω στο φρουραρχειο Αθηνων για τη διαδιασια αναβολης;
Κατα δευτερον, η αναβολη μου θα ειναι για σοβαρους λογους υγειας των μελων της οικογενειας μου (πατερας με ποσοστο αναπηριας 80% και αδερφος μικροτερος με ποσοστο 70%) αλλα και οικονομικους λογους που μου καθιστουν πραγματικα αδυνατο να φυγω αυτη τη στιγμη. Για αυτους τους λογους, παω για αναβολη για ψυχολογικους; Και αν ναι, απ ο, τι καταλαβα χρειαζομαι και χαρτι απο γιατρο για να παω στο φρουραρχειο, το οποιο ομως πως το παιρνω; Παω σε εναν ψυχιατρο αναφερω τους λογους και του λεω να μου δωσει βεβαιωση για αναβολη στρατου; Θα μου δωσει κανεις τετοιο χαρτι για τετοιους λογους; Συγγνωμη εχω διαβασει ολες τις σελιδες αλλα αυτη τη στιγμη επικρατει μια τεραστια συγχηση γιατι πρεπει ολα να γινουν μεσα σε 2 μερες και χρειαζομαι βοηθεια.