Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου
Αποστολή: 14/Φεβρουαρίου/2016 ώρα 19:41 από roko
Καλησπερα και απο μενα. Πολυ χρησιμο το φορουμ σας. Διαβασα τις σελιδες και θελω να μου επιβεβαιωσετε τα εξης. Ειμαι φοιτητης και μπηκα στο 28ο μου ετος φετος συνεπως εληξε η αναβολη μου λογω σπουδων και παρουσιαζομαι Αυλωνα τον Μαρτιο ομως την ρημαδοσχολη δεν την εχω τελειωσει ακομη. Λογικα του χρονου την τελειωνω. Για να παρω αναβολη λοιπον μεσω φρουραρχειου, πρεπει αποτι καταλαβα να παω στο φρουραρχειο 1-5 εργασιμες μερες πριν την κλητευση μου στο στρατοπεδο, και να παρω παραπεμπτικο για το 401 στρατιωτικο νοσοκομειο οπου εκει μου δινουν αναβολη για ψυχολογικους λογους και στην συνεχεια με αυτο το χαρτι περναω απο επιτροπη στην Αυλωνα οπου μου την επικυρωνουν; Η αναβολη για ψυχολογικους λογους ελπιζω και θελω να μου επιβεβαιωσετε δεν θα μου επηρεασει την κλαση ουτε θα με βγαλει για κανα Ι5 - οριστικη απαλαγη διοτι δεν επιθυμω κατι τετοιο παρα μονον αναβολη για 1 χρονο. Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων.