Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Αναβολή - απαλλαγή μέσω Φρουραρχείου
Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2016 ώρα 19:23 από dn24
Αρχικά αποστάλθηκε από Νικος 27

Καλησπερα παιδια

σχετικα με την διαδικασια μεσω φρουραρχειου για αναβολη στρατευσης (π. Χ για 6 μηνες) θα χρειαστω καλυτερα χαρτι από ιδιωτη ή από δημοσιο γιατρο (ψυχιατρο) ή δεν εχει και τοση σημασια αρκει να είναι μονο καποιο χαρτι γιατρου;

Και κατά ποσο ευκολα μπορω να παρω την σχετικη αναβολη;

Να σημειωσω ότι οντως πασχω από καταθλιψη τους τελευταιους 9 μηνες (εχοντας μια μικρη βοηθεια από ψυχολογο μονο) και προσπαθω να το ξεπερασω σιγα-σιγα Και ότι θελω να υπηρετησω την πατριδα αλλα στην παρουσα φαση μου είναι δυσκολο

Ευχαριστω και πραγματικα ανεκτιμητη η βοηθεια σας από το forum

Καλησπέρα φίλε μου. Εμείς σε ευχαριστούμε για την εμπιστοσύνη όλων σας στο φόρουμ. Εσυ αυτό που χρειάζεσαι, είναι Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους , διαβάζεις τόσο το νήμα αυτό εδώ, όσο και αυτό που σου παράθεσα, και σίγουρα θα βρείς τις απαντήσεις που ζητάς, καθότι έχουν απαντηθεί αυτά φίλε μου, και δεν θα είναι ευανάγνωστα τα θέματα μας, εάν απαντώνται συνέχεια οι ίδιες απορίες. Ευχαριστώ.