Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ
Αποστολή: 22/Μαΐου/2015 ώρα 14:31 από aggelos
Καλησπέρα, θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Υπάρχει όριο για το ύψος στους άντρες στις αεν; Είμαι 1,69 και μια απάντηση σχετικά με αυτό θα ήταν μια καλή βοήθεια στο να αναθεωρήσω πολλά πράγματα. Επίσης να ειπωθεί οτι ήθελα και για ΣΤΥΑ αλλά εχω ακούσει οτι υπάρχει όριο (1,70 θα το ξέρετε σίγουρα). Όσον αναφορά για την σωματική μου κατάσταση μπορώ να πω με σιγουριά ότι πολύ αντοχή και δύναμη (πήγαινα 6 χρόνια κολύμβηση). Θα δώσω πανελλήνιες του χρόνου (μέσω επάλ α΄ομάδα), μέχρι στιγμής καλά τα πάω (έβγαλα 18,5 στο πρώτο τετράμηνο και 19,2 στο δεύτερο). Και σε όποια σχολή και να περάσω (είτε στρατιωτική, είτε αεν) δεν θα έχω θέμα και θα το αγαπήσω αυτό που θα κάνω. Εξάλλου το γοργόν και χάριν έχειν. Ευχαριστώ για το χρόνο σας και σας ζητώ συγγνώμη άμα έχει ξανασυζητηθεί αυτό το θέμα.