Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Καλύτερες Ειδικές Δυνάμεις στον κόσμο

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Καλύτερες Ειδικές Δυνάμεις στον κόσμο
Αποστολή: 22/Ιουνίου/2011 ώρα 17:06 από vectorone
Αρχικά αποστάλθηκε από evritis309

Αρχικά αποστάλθηκε από vectorone

μεγαλο ΣΥΝ για αυτα που εχουν καταφερει μια φουχτα στρατιωτες στην Τσετσενια

Εγώ πάλι έχω διαβάσει για μια ομάδα σπέτσναζ στην 1η μάχη του Γκρόζνυ που έχοντας σαν αποστολή να αποκόψει το νότιο τμήμα της πόλης και αφου προσπάθησαν να επιβιώσουν για αρκετές μέρες οι ίδιοι αποκομμένοι (μιας κ ο κανονικός στρατός απέτυχε παταγωδώς), τελικά πήγαν να παραδοθούν στους Τσετσένους αντιπάλους τους. Καλοί οι Ρώσοι ΕΔ αλλά άμα όλος ο υπόλοιπος στρατός είναι ΓΤΠΚ αυτό είναι δώρον άδωρον...

Δεν εχω ακουσει για τιποτα τετοιο και επετρεψε μου να αμφιβαλλω για αυτο. Οσον αφορα τον υπολοιπο στρατο, παλι αμφιβαλλω για το οτι ειναι ΓΤΠΚ. Εχωντας πληροφοριες για την λειτουργια του στρατου επι Σοβιετικης Ενωσης
(υποθετω πως θα εχει αλλαξει ελαχιστα, καθως οι υψηλα υσταμενοι ειναι. Ας το πουμε ελαφρα, μιλιταριστες και οχι τιποτα χαβαλεντζηδες) καθως υπηρετησε ο πατερας μου, καθε αλλο παρα χαλαρα ηταν τα πραγματα. Αλλα οπως προειπα, αμα δεν ειμαστε μεσα στον στρατο, οτι και να λεμε κουφια λογια λεμε.