Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Απάντηση: Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ

Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)
Όνομα:

Μήνυμα:

Emoticons
συνέχεια...
   Ενεργοποίηση Κωδικοί Forum για να διαμορφώσετε το μήνυμα
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.

Μήνυμα
Θέμα: Ιατρικές εξετάσεις Εμπορικού Ναυτικού - ΥΕΑΝΕΘ
Αποστολή: 03/Απριλίου/2011 ώρα 15:31 από A8ηνα
Γεια σας,

Παω 3η λυκειου και εχω αποφασισει να δωσω εμποροπλοιαρχων. Ξερω οτι ειναι πολυ ζορικο αλλα πραγματικα αγαπω τη 8αλασσα. Πιστευετε οτι δεν υπαρχει καμια απολυτως ελπιδα (επιδη ειμαι κοπελα) ακομα και αν 8ελω πραγματικα να ακολου8ησω αυτο το επαγγελμα

Αυτο ομως που ηθελα να ρωτησω ειναι σχετικα με τη μυωπια. Εχω ενα βαθμο αλλα η μυωπια ειναι μυωπια.

Θα μπορουσε καποιος να μ πει αναλυτικα για το υγειονομικο τεστ; Π. Χ Το 4/7 ειναι ποσες σωστες απαντησεις δινεισ, αλα πως ειναι οι ερωτησεισ; Ειναι πολυ μικρα γραμματα που δεν υπαρχει περιπτωση να τα δω; Για ποση αποσταση μιλαμε; Πρεπει να πω οτι ανησυχω πολυ για αυτο το θεμα.

Επισης κατι τελευταιο. Ολες οι υγειονομικες εξετασεις 8α γινουν (τον ιουλιο αποτι ειδα) απο τη σχολη, Ή Πρεπει να κανω κατι εξτρα πχ ακτινογραφιες και να τις εχω ετοιμες απο τωρα;

Ευχαριστώ