Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Το Θέμα έκλεισεΑποτελέσματα Ειδικών Φρουρών (2011)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 678910 41>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Caspian Border Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 13/Σεπτεμβρίου/2011
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Αποτελέσματα Ειδικών Φρουρών (2011)
    Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 00:00
Αρχικά αποστάλθηκε από 35M.K 310 lele

Ετσι τον ειπαν ετσι μου ειπε ετσι σας λεω... !

Ρε παλίκαρε, σίγουρα δεν παίχτηκε κάπου χαλασμένο τηλέφωνο;
Επιστροφή στην κορυφή
ferelpis Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 27/Σεπτεμβρίου/2010
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 00:20
Αρχικά αποστάλθηκε από LEW.

Παρα πολυ εγκυρη πυγη... Ενας απο τους 4 που εβγαλαν τα μορια απο τον ΑΣΕΠ... Και προσεχε τον τροπο ομιλιας σου αδερφε... Αν δν τον πιστευα δν θα το ελεγα... Ετσι τον ειπαν ετσι μου ειπε ετσι σας λεω... !
Αλανι αφου εμαθες κατι καλα εκανες και το λες αλλα πολυ πολυ δυσκολο... Πρωτα θα Καλεσουν αυτους που ισοβαθμουν. Θα γινει η ακριβης καταταξη πραγμα που θα παρει 3-4 μερες και μετα θα ανακοινωθουν. Οποτε αν δεν πεσουν τα πρωτα τηλεφωνα απο τα Α. Τ στους ισοβαθμουντες υποψηφιους η ανακοινωση θα απεχει πολυ ακομα

Οντως πρεπει να γινει και η κληρωση πρωτα μεταξυ των Ισοβαθμούντων Με την παρουσια τους και μετα!
Επιστροφή στην κορυφή
ΝΙΚΟΣ Α/Β΄ ε.α. Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 01:16

Παρα πολυ εγκυρη πυγη... Ενας απο τους 4 που εβγαλαν τα μορια απο τον ΑΣΕΠ... Και προσεχε τον τροπο ομιλιας σου αδερφε... Αν δν τον πιστευα δν θα το ελεγα... Ετσι τον ειπαν ετσι μου ειπε ετσι σας λεω... !

Φίλε μου οι τέσσερις που έβγαλαν; Τα μόρια του ΑΣΕΠ όπως λες είναι οι ακόλουθοι τρείς που θα βγάλουν Τα μόρια και απαρτίζουν την περίφημη τριμελή Επιτροπή ΑΣΕΠ. Α] Πρόεδρος ένας δικαστικός μέλος Νομικού Συμβουλίου του κράτους με βαθμό Νομ. Συμβούλου. Β] Μέλος ενας εκπρόσωπος του ΑΣΕΠ και γ] Μέλος ένας ανώτατος Αξ/κός της ΕΛ. ΑΣ ως εκπρόσωπός της.
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos_electro Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 07/Οκτωβρίου/2010
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 14:33
Σωστός, έτσι είναι... Πρωτα θα Καλεσουν αυτους που ισοβαθμουν. Θα γινει η ακριβησ Κατάταξη Και μετα θα Ανακοινωθούν.
Επιστροφή στην κορυφή
Καραϊσκάκης Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Απενεργοποιημένο Μέλος

Μέλος από: 23/Αυγούστου/2011
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 15:05
Επομένως, όταν πέσουν τα πρώτα τηλέφωνα για κλήρωση, στην ουσία έχουν προκύψει οι βάσεις αλλά όχι με επίσημη ανακοίνωση
Επιστροφή στην κορυφή
35M.K 310 lele Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Μέλος από: 23/Σεπτεμβρίου/2011
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 15:07
Κοιταξτε εμενα ετσι μου ειπε και γι'αυτο το ειπα και εγω... Πιστεψα οτι ηταν καλο να το αναφερω... Αλλα αυτο για τους ισοβαθμουντες ωφειλω να σας πω οτι δν το γνωριζα... Συγγνωμη.
Επιστροφή στην κορυφή
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 15:13
Δηλαδη περιπου ποσο καιρο ρε παιδια υπολογιζετε εσεις οτι (οχι να ανακοινωθουν επισημα) απλα να εχουν βγει... ;
Επιστροφή στην κορυφή
Καραϊσκάκης Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

Απενεργοποιημένο Μέλος

Μέλος από: 23/Αυγούστου/2011
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 15:41
Πιθανόν αρχές Οκτώβρη θα ανακοινωθούν επίσημα οι βάσεις, θα ακολουθήσουν οι περαιτέρω διαδικασίες, και ύστερα -Νοέμβρη σίγουρα- θα ανακοινωθούν επίσημα οι επιτυχόντες ΕΦ συμπεριλαμβανομένων και των επιλαχόντων. Διαφωνεί κανείς; Ας με διορθώσει κάποιος
Επιστροφή στην κορυφή
310LELE Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 19/Οκτωβρίου/2010
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 16:19
Ο χριστος και η παναγια... Θα καλεσουν ισοβαθμουντες για κληρωση; Δηλαδη τι αν τραβηξει το χαρτακι μου μπαινω αν οχι κλαιω; Ω θεε μου!
Επιστροφή στην κορυφή
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 16:27
Σειρουλα μαλλον ετσι θα μας κανουν... Μου θυμιζει πως με στειλαν κυπρο... Εγω και αλλα δυο ατομα απο κληρωση πηγαμε... Ασε ασε θα μας φανε παλι τα κυκλωματα... ! ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ... !
Επιστροφή στην κορυφή
expedition Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 15/Ιουλίου/2011
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 16:58

Ναι αλλα οι αστυφυλακες θα μπουνε στην σχολη 3-5 οκτωβριου... Εμεις δν πρεπει την βασικη μας εκπαιδευση να την κανουμε μαζι τουσ... ; Πως θα την κανουμε εαν τα αποτελεσματα βγουν νοεμβριο;
Δεν έχει σχέση πότε μπαίνουν οι αστυφυλακες. Στη προηγούμενη σειρά (2010) βγήκαν αποτελέσματα απο Νοέμβρη 2010 και μπήκε μέσα το 2011. Οπότε και εσείς λογικά θα μπείτε για εκπαίδευση αρχές 2012.
Επιστροφή στην κορυφή
ferelpis Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 17:53
Αρχικά αποστάλθηκε από 310LELE

Ο χριστος και η παναγια... Θα καλεσουν ισοβαθμουντες για κληρωση; Δηλαδη τι αν τραβηξει το χαρτακι μου μπαινω αν οχι κλαιω; Ω θεε μου!

Τους Ισοβαθμούντες Που σε ολα τα Κριτήρια Δεν Υπάρχει Διαφορα ναι τους Καλούν Αθηνα για να Παραβρεθούν Στην Κλήρωση Και σε ορισμενους ζητουν να τραβηξουν για να δουν σε ποια θεση θα ειναι. Αν Ισοβαθμούν Πχ στα 2500 10 ατομα και ο ενας Τραβήξει Το 1 παει πρωτος απο αυτους τους 10... Αν Τραβήξει Ομως το 10 παει τελευταιος. Χοντρικα ετσι ειναι η διαδικασια οποιος εχει αμφιβολιες μπορει να παει και να δει.

Αυτο ειναι το τελευταιο πιστευω που πρεπει να μας απασχολει...
Επιστροφή στην κορυφή
ferelpis Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 18:03
Αρχικά αποστάλθηκε από Καραϊσκάκησ

Πιθανόν αρχές Οκτώβρη θα ανακοινωθούν επίσημα οι βάσεις, θα ακολουθήσουν οι περαιτέρω διαδικασίες, και ύστερα -Νοέμβρη σίγουρα- θα ανακοινωθούν επίσημα οι επιτυχόντες ΕΦ συμπεριλαμβανομένων και των επιλαχόντων. Διαφωνεί κανείς; Ας με διορθώσει κάποιοσ

Θα βγουν τα πρωτα αποτελεσματα... Μετα θα περασει περιπου ενας μηνας που θα βγει η δευτερη και τελευταια λιστα που θα εχει Πρόκυψη Απο Τυχών Ενστάσεισ (το αναφερει και η προκηρηξη) και λογικα θα βγει μαζι και το προγραμμα για τις δοκιμασιες για Επιτυχόντεσ Και Επιλαχόντες. Τελικη λιστα με ατομα που θα ορκιστουν στα τμηματα και θα μπουν στην σχολη... Μην περιμενετε... Οτι εγραψα μπορειτε και να το δειτε στα περσινα θεματα που αφορουν τους ΕΦ.(προς αποφυγη Αμφιβολιών Και Παρεξηγήσεων)

Επιστροφή στην κορυφή
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 18:05
Πωπωπωπω... Τι λες ρε μεγαλε... Παναγια μου και χριστε μου... Δηλαδη αν εχει κληρωση και τραβηξω το 10το παω αυτοματος τελευτεωσ... ; Εχει σημασια το τι θεση θα μπεις η οχι;
Επιστροφή στην κορυφή
pantzos4 Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 03/Σεπτεμβρίου/2011
Κατάσταση: Online
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 18:31
Αρχικά αποστάλθηκε από ferelpis

Αρχικά αποστάλθηκε από Καραϊσκάκησ

Πιθανόν αρχές Οκτώβρη θα ανακοινωθούν επίσημα οι βάσεις, θα ακολουθήσουν οι περαιτέρω διαδικασίες, και ύστερα -Νοέμβρη σίγουρα- θα ανακοινωθούν επίσημα οι επιτυχόντες ΕΦ συμπεριλαμβανομένων και των επιλαχόντων. Διαφωνεί κανείς; Ας με διορθώσει κάποιοσ

Θα βγουν τα πρωτα αποτελεσματα... Μετα θα περασει περιπου ενας μηνας που θα βγει η δευτερη και τελευταια λιστα που θα εχει Πρόκυψη Απο Τυχών Ενστάσεις (το αναφερει και η προκηρηξη) και λογικα θα βγει μαζι και το προγραμμα για τις δοκιμασιες για Επιτυχόντες Και Επιλαχόντες. Τελικη λιστα με ατομα που θα ορκιστουν στα τμηματα και θα μπουν στην σχολη... Μην περιμενετε... Οτι εγραψα μπορειτε και να το δειτε στα περσινα θεματα που αφορουν τους ΕΦ.(προς αποφυγη Αμφιβολιών Και Παρεξηγήσεων)

αδερφε. Δηλαδη κ τ αποτελεσματα ν βγουνε την αλλη εβδομαδα. Καλο νοεμβριο θ δοσουν αθληματα κτλ μεχρι ν βγουν κ οι τελικοι απο ενστασεις κτλ;
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 18:58
Ρε μάγκες καθίστε πρώτα να βγούνε τα αποτελέσματα, τι είναι αυτά που ρωτάτε. Ο άλλος λέει αν θα σας χρειαστούν στα δεκεμβριανά.

Σειρουλα μαλλον ετσι θα μας κανουν... Μου θυμιζει πως με στειλαν κυπρο... Εγω και αλλα δυο ατομα απο κληρωση πηγαμε... Ασε ασε θα μας φανε παλι τα κυκλωματα... ! ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ... !

Αν εσύ ξύπνησες ένα πρωί και είπες ότι θα γίνεις ειδικός φρουρός δεν σου φταίει η ελληνική αστυνομία, γιατί αυτή η διαδικασία με την ισοβαθμία γίνεται από τότε που βγήκε για πρώτη φορά η προκήρυξη

Επιστροφή στην κορυφή
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος

’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 19:12
Δηλαδη η τελικη λιστα μπορει να βγει και μετα τον νοεμβριο αδερφε; Και επισης για να απαντησω και στον GREEK ARMY Εγω δν ηξερα πως γινετε και γι'αυτο ρωτησα... Δν ειμαι και κανενας ξερολασ... ! Απλα ειπα πως εγινε και με εμενα στην ΚΥΠΡΟ... Δν αμφησβητω την ελληνικη αστυνομια απλα ρωτησα κατι για το συστημα... !
Θα σε ελευθερωσουμε πενταδαχτηλε η θα μας παρει ο ΧΑΡΟΣ... ΕΛΛΑΔΑ εισαι ΜΙΑ στον κοσμο αλλη καμια η ΚΥΠΡΟΣ ειναι ΕΛΛΗΝΙΚΗ και η ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ..
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2011 ώρα 19:15
Δεν χρειάζεται να είσαι ξερόλας, απλά διαβάζεις την προκήρυξη και κοιτάς όλες τις παραμέτρουσ

Ας δώσουμε ένα παράδειγμα για τα αποτελέσματα, πες ότι βγαίνουνε 10/10 από εκείνη την ημέρα υπάρχει διορία 10ημερών για να γίνουν ενστάσεις, οπότε 21/10 πάνω κάτω θα αρχίζουν να καλούν κόσμο
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 678910 41>