Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μειωμένη θητεία - Τρίτεκνοι

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 151617
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Guest Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guest Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Μειωμένη θητεία - Τρίτεκνοι
    Αποστολή: 07/Μαΐου/2019 ώρα 16:19
Σε ποια στρατολογία πήγες;
Εγώ πήρα σήμερα τηλέφωνο στη στρατολογία Αθήνας και μου είπαν ότι οι διατάξεις (μειωμένης θητείας) ισχύουν για όλους και αυτό άρχισε να ισχύει από τη Δευτέρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Guest Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guest Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαΐου/2019 ώρα 21:48
Πήγα στην στρατολογία της Θεσσαλονίκης.
Επιστροφή στην κορυφή
billmorf Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση billmorf Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Μαΐου/2019 ώρα 12:12
Μαγκες εμας μας ειπαν ισχυει, θα κανουμε οι τριτεκνοι 8 μηνο. Καντε χαρτια.
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Nikos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Μαΐου/2019 ώρα 20:27
Οι πολυτεκνοι στην Αεροπορια, ποσο θα κανουν 6μηνο ή 9μηνο;
Επιστροφή στην κορυφή
mixalis009 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 13/Μαΐου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση mixalis009 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2019 ώρα 17:45
Για μειωμενη θητεια τι πρεπει να κανουμε; Αφου μπουμε για εκπαιδευση με το που βγαινουμε παμε στο δημο και ζηταμε το χαρτι με το οποιο παμε και δινουμε στη στρατολογια?
Επιστροφή στην κορυφή
Christos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Christos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 00:01
Καλησπέρα. Εχω αδερφό (τον έχουμε υιοθετήσει) οπου έχει βαριά νοητική. Συνολικά είμαστε 3 αδέρφια
Η αδερφή μου του 97
Εγώ του 99 και ο μικρός μας που είναι του 2001.
Γνωρίζει κάποιος αν έχω μειωμένη θητεία και πόσο; Μπορεί να είμαι κακ λάθος, δεν γνωρίζω καθόλου.
Ευχαριστώ προκαταβολικά 😊
Επιστροφή στην κορυφή
Vasilis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Vasilis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Απριλίου/2020 ώρα 20:44
Καλησπέρα μάγκες.. Μια ερώτηση και αν κάποιος γνωρίζει καλώς.. Ημαστε 3 αδέρφια τριτεκνος δηλαδή και δικαιούμαι στην ουσία την 8μηνη θητεία. Επειδή όμως έχει πεθανει ο πατέρας μου θεωρουμαστε πολυτεκνοι και ημαστε κανονικά εγγεγραμμένοι σε γραφείο πολυτέκνων.. Τώρα επί του θέματος γνωρίζει κάποιος αν δικαιουμε την 6μηνη θητεία λόγω τέτοιας πολυτεκνειας;
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 151617
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.