Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 3738394041>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Πέτρος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πέτρος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Επάγγελμα Security : Γενικές Πληροφορίες
    Αποστολή: 04/Οκτωβρίου/2018 ώρα 23:01
Καλή η απορία φίλε!
Επιστροφή στην κορυφή
ironman Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 23/Οκτωβρίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση ironman Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Οκτωβρίου/2018 ώρα 20:57
Καλησπέρα, να ρωτήσω το έντυπο αίτησης για χορήγηση άδειας security; το παίρνουμε από την αστυνομία αποκλειστικά; Το έχει διαθέσιμο κάποιος σε pdf ή word; Ευχαριστώ!
; Αίτηση χορήγησης άδειας (σε έντυπο της Υπηρεσίας), με πλήρη στοιχεία
; ταυτότητας, στην οποία να προσδιορίζονται και οι δραστηριότητες που πρόκειται
να ασκήσει
Επιστροφή στην κορυφή
Fyfggg Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Fyfggg Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Οκτωβρίου/2018 ώρα 04:42
To έντυπο συμπληρώνεται στο. αστυνομικό τμήμα , δεν υπάρχει σε pdf.
Επιστροφή στην κορυφή
ironman Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση ironman Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Οκτωβρίου/2018 ώρα 09:20
Καλημερα, με την επάρκεια και την βεβαίωση απο την αστυνομία αφού καταθεσω τα χαρτια για την άδεια μπορώ να κάνω αιτήσεις σε εταιρίες και να δουλέψω Ή να περιμενω πρώτα να βγει; Πόσες μέρες κάνει να βγει η άδεια. Γνωρίζει κάποιος να μου πει τη γνώμη του; Ευχαριστώ εκ των προτέρων,
Επιστροφή στην κορυφή
fsafa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση fsafa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Οκτωβρίου/2018 ώρα 17:39
Αρχικά αποστάλθηκε από ironman

Καλημερα, με την επάρκεια και την βεβαίωση απο την αστυνομία αφού καταθεσω τα χαρτια για την άδεια μπορώ να κάνω αιτήσεις σε εταιρίες και να δουλέψω Ή να περιμενω πρώτα να βγει; Πόσες μέρες κάνει να βγει η άδεια. Γνωρίζει κάποιος να μου πει τη γνώμη του; Ευχαριστώ εκ των προτέρων,

Πρέπει να εκδοθεί η άδεια εργασίας σου, λίγες εταιρίες προσλαμβάνουν προσωπικό με τον αριθμό πρωτοκόλλου.

Η άδεια χωρίς βύσμα κάνεις 1,5 με 3 μήνες, εξαρτάται πότε θα στείλει το αστυνομικό τμήμα της περιοχής σου τα δικαιολογητικά σου στην ΓΑΔΑ και πότε η ΓΑΔΑ Θα την επιστρέψει πίσω.
Επιστροφή στην κορυφή
ironman Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση ironman Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Οκτωβρίου/2018 ώρα 09:46
Καλημέρα, να ξεκινήσω να κάνω αιτήσεις σε εταιρίες ή να περιμένω να βγει η άδεια; Γνωρίζουμε ποιες ειναι ονομαστικα αυτές οι λίγες εταιρίες που παίρνουν προσωπκό. Αρχικά με τον αριθμό πρωτοκόλλου;
Επιστροφή στην κορυφή
fsafa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση fsafa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Οκτωβρίου/2018 ώρα 09:54
Χωρίς γνωστό καμία εταιρία δεν θα σε πάρει με αριθμό πρωτοκόλλου.

Πρέπει να περιμένεις να εκδοθεί η άδεια σου.
Επιστροφή στην κορυφή
mr.Vox Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 09/Φεβρουαρίου/2014
  Παράθεση mr.Vox Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Οκτωβρίου/2018 ώρα 11:02
Μπορείς να κάνεις ότι θέλεις αλλά μάλλον θα απογοητευθείς με αυτά που θα αντιμετωπίσεις στον χώρο.
Σε όλα τα άλλα (ωράρια, πληρωμές, ένσημα, δώρα κτλ) οι εταιρείες είναι νόμιμες οπότε θέλουν οπωσδήποτε να έχεις και την άδεια άμεσα διαθέσιμη.
Επιστροφή στην κορυφή
ironman Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση ironman Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Οκτωβρίου/2018 ώρα 11:05
Έγινε ευχαριστώ πολύ, τα χαρτιά για την άδεια τα πάμε σε αστυνομικό τμήμα του τόπου που μένουμε τελευταία ή εκει που αναγράφει η ταυτότητα; Παίζει ρόλο το τελευταίο. Ή όχι;
Επιστροφή στην κορυφή
fsafa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση fsafa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Οκτωβρίου/2018 ώρα 12:44
Πρέπει να τα καταθέσεις στο Α. Τ της περιοχής σου.
Επιστροφή στην κορυφή
ironman Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση ironman Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Οκτωβρίου/2018 ώρα 13:53
Για το χαρτί από ψυχίατρο σε δημόσιο νοσοκομείο, θα πληρώσω κάτι; Και αν ναι πόσο είναι το κόστος, γνωρίζει κανείς; Ευχαριστώ πολύ!
Επιστροφή στην κορυφή
mr.Vox Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση mr.Vox Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Οκτωβρίου/2018 ώρα 15:00
Δυστυχώς και εδώ παίζει γρηγορόσημο για να κάνεις την δουλειά σου.
Επιστροφή στην κορυφή
ironman Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση ironman Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Οκτωβρίου/2018 ώρα 14:33
Καλησπερα, χρειαζεται η επάρκεια στην κατάθεση των δικαιολογητικών για την άδεια στην αστυνομία, ή ο τίτλος επαγγελματικών σπουδών που πήρα Απο το κεκ;
Επιστροφή στην κορυφή
fsafa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση fsafa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Οκτωβρίου/2018 ώρα 16:40

Καλησπερα, χρειαζεται η επάρκεια στην κατάθεση των δικαιολογητικών για την άδεια στην αστυνομία, ή ο τίτλος επαγγελματικών σπουδών που πήρα Απο το κεκ;

Επάρκεια.
Επιστροφή στην κορυφή
ironman Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Παράθεση ironman Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Νοεμβρίου/2018 ώρα 09:32
Καλημέρα έχω δώσει εξετάσεις εδώ και ένα μήνα και στις 23 οκτώμβρη έστειλα αίτηση για να μου δώσουν την επάρκεια με acs. Πότε θα μου έρθει στο σπίτι; Αργεί πολύ; Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
fsafa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση fsafa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Νοεμβρίου/2018 ώρα 16:44

Καλημέρα έχω δώσει εξετάσεις εδώ και ένα μήνα και στις 23 οκτώμβρη έστειλα αίτηση για να μου δώσουν την επάρκεια με acs. Πότε θα μου έρθει στο σπίτι; Αργεί πολύ; Ευχαριστώ!

Αυτή την βδομάδα λογικά θα έχει έρθει.
Επιστροφή στην κορυφή
xristos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση xristos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Νοεμβρίου/2018 ώρα 20:39

κι εγω την εστειλα 22 οκτωβρη κι ακομα... Αν υπολογισουμε και το ποσο θα καθυστερήσει και η αδεια απο την αστυνομια... Καλα χριστουγεννα... Το 2019 θα την παρουμε την αδεια
Επιστροφή στην κορυφή
mr.Vox Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση mr.Vox Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Νοεμβρίου/2018 ώρα 00:09
Πολύ υπόκοσμος στον χώρο. Δυστυχώς.
Πως είναι δυνατόν να ανοίγουν εταιρείες άνθρωποι που είναι μπλεγμένοι σε δουλειές της νύχτας οι οποίοι υποτίθεται έχουν λευκό ποινικό μητρώο.
Ας με συγχωρέσουν οι διαχειριστές για το link που είναι στην Αγγλική γλώσσα.
http://bit.ly/Age1_11_18
Και το άλλο περιστατικό προχθές στον Πειραιά φαίνεται να είχε σχέση με εταιρεία παροχής υπηρεσιών φύλαξης.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 3738394041>