Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μπορώ να υπηρετήσω εκ νέου;

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
GR-ARMY Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 04/Απριλίου/2017
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση GR-ARMY Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Μπορώ να υπηρετήσω εκ νέου;
    Αποστολή: 09/Μαΐου/2017 ώρα 17:18
Αν το σκέφτεσαι από άποψη μορίων, υπάρχουν και άλλοι τρόποι να μαζέψεις και πιο ποιοτικοί.
Επιστροφή στην κορυφή
gr_ar Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση gr_ar Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Μαΐου/2017 ώρα 19:40
Αρχικά αποστάλθηκε από xristos1988

Καλησπερα θελω να σας ρωτησω εαν υπαρχει καποιος τροπος ωστε να ξαναυπηρετησω την θητεια μου, ξερω ακουγεται τρελο αλλα δεν πηγα ειδικες δυναμεις και μου κοστισε πολυ ακριβα αυτο...
υπαρχει καποιος τροπος να ξανακανω την θητεια μου; Με τηλεφωνο που ειχα στη στρατολογια μου ειπαν οχι αλλα πιστευω οτι επειδη ειμαστε στην Ελλαδα ολο και καποιο παραθυρακι θα υπαρχει!
Μπορω να καταταγω σαν στρατιωτης στον Κυπριακο στρατο ωστε να παρω το χαρτι των ειδικων δυναμεων; Δεν μιλαω για ΕΛΔΥΚ αλλα για τον στρατο τις Κυπρου, σαν ελληνας πολιτης μπορω να υπηρετησω δηλαδη στον στρατο της Κυπρου χωρις να εμπλεκεται ο ελληνικος στρατος;

Καμια αποψη κτλ; Πραγματικα χρειαζομαι βοηθεια...

Όχι. Διάβασμα και πανελλήνιες και δεν υπάρχει παραθυράκι, στρώσε τον πισινό σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Vox Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 26/Ιανουαρίου/2019
  Παράθεση Vox Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2019 ώρα 06:24
Τοσοι και τοσοι θελουν να εξαγοραζουν την θητεια τους... Εγω που θελω να ξανα παω ομως τι κανω;
Επιστροφή στην κορυφή
JohnTehGreek Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 05/Δεκεμβρίου/2015
  Παράθεση JohnTehGreek Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2019 ώρα 07:20
Πρώτη φορά βλέπω κάποιον να ψάχνει τρόπο να ξαναπάει φαντάρος...

Γενικά δεν έχεις να κάνεις κάτι, αν έχεις τέτοια κάψα δώσε εξετάσεις να μπεις σαν μόνιμος ή έχε το νου σου για κάποια προκήρυξη.
Επιστροφή στην κορυφή
Vox Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 26/Ιανουαρίου/2019
  Παράθεση Vox Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2019 ώρα 07:23
Φανταρος δεν ειμουν Στρατιωτης ειμουν. Μονιμος θα ηθελα να παω Κυπρο αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο.
Επιστροφή στην κορυφή
fsafa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση fsafa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2019 ώρα 09:15
Αρχικά αποστάλθηκε από Vox

Φανταρος δεν ειμουν Στρατιωτης ειμουν. Μονιμος θα ηθελα να παω Κυπρο αλλα δεν ξερω κατα ποσο ειναι εφικτο.

Πανελλήνιες Εξετάσεις να μπεις σε ΣΣΕ ή ΣΜΥ.
Επιστροφή στην κορυφή
Χρηστος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Χρηστος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 17:52
Μια ερωτηση θελω να σας κανω... εχω τελειωσει πεζικο μπορω να ξανα παω στρατο να υπηρετησω ειδικες δυναμεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2019 ώρα 19:23
Όχι.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.