Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μετακίνηση προς ΚΕΤΧ

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Μετακίνηση προς ΚΕΤΧ
    Αποστολή: 06/Νοεμβρίου/2009 ώρα 13:26
Παίδες ξέρει κανείς που είναι το ΚΕΤΧ στην Πάτρα; Ιδέα δεν έχω απο την περιοχή εκεί
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Νοεμβρίου/2009 ώρα 21:05
Φιλε μου ειναι κοντα στο νοσοκομειο του Αγιου Ανδρεα και κοντα στο στρατιωτικο νοσοκομειο 409. Στο τελος της λεωφορου Γουναρη οπως την ανεβαινεις στριβεις αριστερα. Εχει και πινακιδες.
Επιστροφή στην κορυφή
mysterio Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 09/Δεκεμβρίου/2010
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση mysterio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Απριλίου/2011 ώρα 18:29
Παιδια σημερα πηγα και πηρα κατασταση επιβιβασης (ροζ αντιτυπο) απο το φρουραρχιο της περιοχης μου και επειδη ειμαι απο νησι μου εδωσαν 2.
μια για το καραβι μεχρι τον πειραια (εισητηριο β' θεσησ) και αλλη μια για το κτελ μεχρι την πατρα, σε ημερομηνια που θελω εγω και ισχυουν για ενα (1) μηνα απο την ημερα που σου τα δινουν!
απλα δεν ειμαι σιγουρος αν επρεπε να το δημοσιευσω εδω η στο "μετακινηση προς το κετχ"!

Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Απριλίου/2011 ώρα 20:26
Καλύτερα ταιριάζει εδώ κατά τη γνώμη μου.
Επιστροφή στην κορυφή
mysterio Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Μέλος από: 09/Δεκεμβρίου/2010
  Παράθεση mysterio Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Απριλίου/2011 ώρα 21:14
Οκ φιλος δεκτον! Εξαλλου γιαυτο κιεγω ρωτησα επειδη δεν ημουν σιγουρος που να το γραψω! να'σαι καλα!
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos65792 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 16/Σεπτεμβρίου/2019
  Παράθεση Nikos65792 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Νοεμβρίου/2019 ώρα 09:22
Καλησπέρα παιδιά έχει κανεις ιδέα τι παίζει με ΚΕΤΧ τωρα?
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.