Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μετακίνηση προς ΚΕΥΠ

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Μετακίνηση προς ΚΕΥΠ
    Αποστολή: 06/Νοεμβρίου/2008 ώρα 00:58
Καλησπέρα. Μπορεί κάποιος να μου δώσει πληροφορίες για το πως πάω από Αθήνα στην έρευνα πληροφορικής στη Λαμία; Με βολευέι το τραίνο οπότε πως απο Λιανοκλάδι πως πάω εκεί;
Επιστροφή στην κορυφή
kallitexnis Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Μέλος από: 23/Ιουνίου/2008
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση kallitexnis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Νοεμβρίου/2008 ώρα 21:03
Αρχικά αποστάλθηκε από Πρωτάρης

Καλησπέρα. Μπορεί κάποιος να μου δώσει πληροφορίες για το πως πάω από Αθήνα στην έρευνα πληροφορικής στη Λαμία; Με βολευέι το τραίνο οπότε πως απο Λιανοκλάδι πως πάω εκεί;
Παίρνεις το τρένο από σταθμό Λαρίσης και φτάνεις στον Σ. Σ. Λιανοκλαδίου. Από'κεί ο ΟΣΕ έχει λεωφορείο για Λαμία(κέντρο). Μπαίνεις στο λεωφορείο και ζητάς απ΄τον οδηγό να σ'αφήσει στο ΚΕΥΠ γιατί δεν ξέρεις από Λαμία. Πρόσεξε όμως: Το εισιτήριό σου πρέπει να λέει Αθήνα-Λαμία και επίσης να ρωτήσεις αν έχει λεωφορείο εκείνη την ώρα γιατί γίνονται κάποια έργα στους δρόμους και έχω μέρες να το δώ.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιανουαρίου/2009 ώρα 22:56

γεια σε ολους παιδια 10-2 μπαινω κευπ λαμια και ειμαι απο εδεσσα. Μιπως μπορει καπιος να μου πει που ακριβως βρισκεται το στρατοπεδο. Ι διευθινση; γιατι απο λαμια δεν εχω ιδεα...

Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2003
  Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιανουαρίου/2009 ώρα 12:45
Αρχικά αποστάλθηκε από λακις

γεια σε ολους παιδια 10-2 μπαινω κευπ λαμια και ειμαι απο εδεσσα. Μιπως μπορει καπιος να μου πει που ακριβως βρισκεται το στρατοπεδο. Ι διευθινση; γιατι απο λαμια δεν εχω ιδεα...

Το site έχει μηχανή αναζήτησης και αναλυτικές πληροφορίες για το στρατόπεδο.

Βάλε ΚΕΥΠ σαν λέξη - κλειδί και θα τις βρεις.
Επιστροφή στην κορυφή
kallitexnis Δες τη Λίστα
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης

Μέλος από: 23/Ιουνίου/2008
  Παράθεση kallitexnis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2009 ώρα 00:53
Αρχικά αποστάλθηκε από λακις

Λοιπόν. Αν έρθεις με τρένο απ΄το Σ. Σ. Λιανοκλαδίου παίρνεις το λεωφορείο που κάνει το δρομολόγιο Σ. Σ. Λιανοκλαδίου-Λαμία. Λές στον οδηγό να σ'αφήσει έξω απ'το ΚΕΥΠ και θα σ'αφήσει. Πές Του ότι είσαι φαντάρος και δεν ξέρεις από Λαμία και θα σ'αφήσει έξω απ'την κεντρική πύλη. Δεν είναι μακριά απ'το σταθμό αλλά αν θές να φτάσεις ακολούθησε τις οδηγίες μου. Ευχαριστώ.
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΝΥΦΑΣ Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 11/Μαΐου/2009
  Παράθεση ΑΝΥΦΑΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Μαΐου/2009 ώρα 19:03
Παιδια 18/5 υλικου πολεμου ειμαι απο αρτα συμφερει να παρω αμαξι;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Μαΐου/2009 ώρα 15:35
Γνώμη μου είναι μην πάρεις αμάξι από τώρα, γιατί τις πρώτες 11 μέρες δε θα βγεις καθόλου από το στρατόπεδο, οπότε αυτό θα είναι εκτεθειμένο. Μετά την ορκομωσία που θα έχουμε εξόδους, τότε οκ, αλλά πριν το θεωρώ επικίνδυνο.
Επιστροφή στην κορυφή
MAth Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση MAth Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιανουαρίου/2010 ώρα 02:23
Τελικα πως θα παμε Λαμια;
καμια πληροφορια οι παλαιοι;
Επιστροφή στην κορυφή
blhawk Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2010
  Παράθεση blhawk Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 03:32
Σε ποιό σημείο βρίσκεται το ΚΕΥΠ στη Λαμία?
Επιστροφή στην κορυφή
THODORIS Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση THODORIS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 21:49
Τηλεφωνικό Κέντρο Στρατοπέδου ΚΕΥΠ :22310-55341
Επιστροφή στην κορυφή
pano1988 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 30/Ιανουαρίου/2011
  Παράθεση pano1988 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2011 ώρα 18:50
Καλησπερα παιδια. Να ρωτησω απο αθηνα με κτελ πως παμε στο κεντρο στην λαμια ακριβως; Ευχαριστω!
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2011 ώρα 19:39
Όσοι παίρνετε τραίνο θα κατεβείτε στο Λειανοκλάδι και απο'κει λεωφορείο του ΟΣΕ για το Στρατόπεδο (Σ. Σ Λειανοκλαδίου-Λαμία). Να ενημερώστε τον οδηγό ότι κατευθύνεστε για το ΚΕΥΠ και ότι Δεν ξέρετε από Λαμία, έτσι ώστε να σας αφήσεις έξω από τη Πύλη.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Το εισιτήριο σας πρέπει να αναγράφει ως τελικό προορισμό τη Λαμία.

Όσοι πάτε με λεωφορείο, παίρνετε το ΚΤΕΛ Λαμίας και σας κατεβάζει μέσα στη πόλη.
Επιστροφή στην κορυφή
Guest Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guest Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Μαΐου/2011 ώρα 11:52
Παιδιά καλησπέρα! Εαν φτάσω Λαμία, μετά πως μπορώ να πάω στο Κέντρο Εκπαιδευσης Υλικου Πολέμου στη Λαμία;
Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Μαΐου/2011 ώρα 13:01
Καλησπέρα. Αναφέρω στο προηγούμενο μου μήνυμα για το πώς θα πάς.
Επιστροφή στην κορυφή
keyp-b16 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση keyp-b16 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2016 ώρα 10:28
Καλησπέρα,

Το ΚΈYΠ βρίσκεται στο παγκράτι λαμιας;
Δηλαδή το εισιτήριο να το κλείσω για παγκράτι και όχι Λαμία κέντρο;

link:

Επιστροφή στην κορυφή
Σύντομα Νεοσύλλεκτος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Σύντομα Νεοσύλλεκτος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Ιανουαρίου/2017 ώρα 14:28
Καλησπέρα σε όλους. Λόγω των καιρικών συνθηκών, το ΚΤΕΛ δεν κλείνει εισιτήρια από Αθήνα για Λαμία, παρά μόνο μία μέρα πριν. Αν παρουσιάζεσαι Δευτέρα δηλαδή, πρέπει να κλείσεις εισιτήριο τηλεφωνικά ή αυτοπροσώπως την Κυριακή. Αν παρουσιάζεσαι Τρίτη, πρέπει να κλείσεις Δευτέρα κ. Ο. Κ.
Δε γνωρίζω αν αυτό αλλάξει τις επόμενες ημέρες, λογικά εξαρτάται από τον καιρό.
Μπορείτε να κλείσετε ηλεκτρονικά ή σε γκισέ του ΟΣΕ εισιτήριο από Αθήνα (ή άλλο σταθμό) προς Λειανοκλάδι. Από εκεί, με μια αναμονή από 10 ως 25 λεπτά φεύγει λεωφορείο του ΟΣΕ που πάει Παγκράτι Λαμίας, λογικά ακριβώς έξω από το ΚΕΥΠ. Σε περίπου 3 ώρες από την αναχώρηση δηλαδή, έχεις φτάσει στο στρατόπεδο.

Ας συμπληρώσει/διορθώσει όποιος ξέρει κάτι παραπάνω.
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.