Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Μετακίνηση προς ΚΕΤΘ

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12345 14>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Μετακίνηση προς ΚΕΤΘ
    Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 01:50

Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 02:40
Από θεσσαλονίκη έχει τρένο περίπου 2 παρά το βράδυ και φτάνει στην οινόη γύρο στης 6 το πρωί, μετά από εκεί έχει τρένο για άγιο θωμά περίπου κάθε ώρα
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2009 ώρα 04:39
Θεωρώ πως είναι καλύτερα να φτάσεις ξεκούραστος την πρώτη μέρα μιας και θα έχεις αρκετά να κάνεις με αυτά που ακούω. Και έτσι εγώ προσωπικά θα προτιμήσω να διαμείνω στην Αθήνα... Να ξεκουραστώ... Και μετά να μπω μέσα το πρωί. ΑΛλά βέβαια τον κάθε ένα οπως τον βολεύει.
Επιστροφή στην κορυφή
geomav Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 27/Ιανουαρίου/2009
  Παράθεση geomav Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 16:46
Παιδια για αυλωνα απο θεσσαλονικη αν κατεβω οινοη, εχει τρενο η λεωφορειο απο εκει για το στρατοπεδο; γνωριζει κανεις; και αν ναι που θα κατεβω μετα;
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα

Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 16:50
Αρχικά αποστάλθηκε από geomav

Παιδια για αυλωνα απο θεσσαλονικη αν κατεβω οινοη, εχει τρενο η λεωφορειο απο εκει για το στρατοπεδο; Γνωριζει κανεις; Και αν ναι που θα κατεβω μετα;

Από Οινόη πέρνεις τραίνο με κατεύθυνση Αθήνα και κατεβαίνεις στο σταθμό του Αγίου Θωμά. Λίγο παρακάτω είναι η πύλη του Στρατοπέδου.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2009 ώρα 07:37
Γεια... Παρουσιάζομαι Αυλώνα 20/05/2009 και είμαι από Βόρεια Ελλάδα, σκέφτομαι να κατέβω με το αυτοκίνητο υπάρχει μέρος κοντά στο στρατόπεδο να το αφήσω ή καλύτερα στο χωριό και μετά με ταξί;
ευχαριστώ πολύ
θα τα πούμε στα άρματα
Επιστροφή στην κορυφή
nekrothaftis Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 19/Απριλίου/2008
  Παράθεση nekrothaftis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2009 ώρα 14:41
Αρχικά αποστάλθηκε από xatzog

Γεια... Παρουσιάζομαι Αυλώνα 20/05/2009 και είμαι από Βόρεια Ελλάδα, σκέφτομαι να κατέβω με το αυτοκίνητο υπάρχει μέρος κοντά στο στρατόπεδο να το αφήσω ή καλύτερα στο χωριό και μετά με ταξί;
ευχαριστώ πολύ
θα τα πούμε στα άρματα
το χωρίο είναι κανα 2 χιλίομετρα μακρυά και δεν σε συμφέρει γιατί πρέπει να πέρνεις το τρένο μέτα για να πηγαινείς... Εξάλου έχει παρκινγ έξω απο το στρατόπεδο... Και μέσα έχει άλλα πρεέπει να πάρεις άδεια απο το 2ο Επιτελικό γραφείο... Βέβαια αμα καταφέρεις να βρείς θέση ανάμεσα σε 1800 άτομα που θα παρουσιαστείτε θα είσαι τυχερός...
ΥΓ είμαι πολίτης εδώ και 22 ώρες μάγκες... Καλή θητεία σε όσους μπαίνουν τωρα... Με προσοχή και κουράγιο... Μια εμπείρεια είναι
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Μαΐου/2009 ώρα 23:31
Ευχαριστώ νεκροθάφτη
θα πάω από τα χαράματα και ελπίζω ότι θα βρω...
γνωρίζει κανείς αν Αυλώνα σε αυτή την ΕΣΣΟ έχουν παρουσιαστεί άλλοι νεοσύλλεκτοι πριν από τις 20;
Επιστροφή στην κορυφή
ydroxoos2 Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 11/Σεπτεμβρίου/2008
  Παράθεση ydroxoos2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Μαΐου/2009 ώρα 04:21
Φιλε μου και βεβαια θα παρουσιαστουν νωριτερα νεοσυλεκκτοι στοις 18 και 19
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Μαΐου/2009 ώρα 08:13
Χμμμ μάλισταθα είμαστε πολλοί νοματαίοι
ευχαριστώ για όλα...
τα λέμε στα άρματα
Επιστροφή στην κορυφή
xb1984 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 26/Ιουλίου/2009
  Παράθεση xb1984 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Ιουλίου/2009 ώρα 23:35
Παιδιά συγχαρητήρια για το Forum και μία ερώτηση παρακαλώ
Υπάρχει κανείς που να γνωρίζει να μου πει έγκυρα που θα μπορούσα να βρω τα δρομολόγια του ΟΣΕ από Θεσσαλονίκη για Αυλώνα;
Παρουσιάζομαι ΚΕΤΘ ΑΥΛΩΝΑ 18/08/2009 και ψάχνω πληροφορίες για να αποφασίσω πως θα μεταβώ στο κέντρο έγκαιρα την συγκεκριμένη ημερομηνία κατάταξης μου.
Η ιστοσελίδα του ΟΣΕ παρουσιάζει προβλήματα και δεν Παρέχει κανενός είδους πληροφόρηση για Δρομολόγια και ώρες δρομολογίων.
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα

Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιουλίου/2009 ώρα 00:24
Όσοι έρχονται από Βόρεια Ελλάδα θα πρέπει πρώτα να πάρουν intercity για Οινόη και απο εκεί άλλο τραίνο για Άγιο Θωμά (όχι Αυλώνα).

Επειδή όμως αυτό είναι πολύωρο και κουραστικό ταξίδι, ή θα φύγετε βράδυ από τον τόπο κατοικίας σας και θα φτάσετε στη Πύλη το πρωϊ της επομένης, ή, έρχεστε μια ημέρα νωρίτερα, κοιμάστε κάπου στην Αθήνα (εάν έχετε συγγενείς ακόμη καλύτερα) και την επόμενη ημέρα παίρνετε το τραίνο για Άγιο Θωμά από τον Σταθμό Λαρίσης.

Μπορείς να ρωτήσεις στα γραφεία του ΟΣΕ ή στο τηλέφωνο 1110.
Επιστροφή στην κορυφή
xb1984 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 26/Ιουλίου/2009
  Παράθεση xb1984 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιουλίου/2009 ώρα 04:28

Ευχαριστώ Νάσσο.

Πάντως σε περίπτωση που κάποιος γνωρίζει για ώρες δρομολογίων (αναχωρήσεις-αφίξεις) θα ήταν πολύ χρήσιμο.
Επιστροφή στην κορυφή
gory Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 24/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση gory Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Νοεμβρίου/2009 ώρα 17:36
Ήθελα κι εγώ με τη σειρά μου να ρωτήσω, επειδή θα κατεβώ από Θεσσαλονίκη, και θα είμαι στον Άγιο Θωμά κατά της 6 το πρωί, τι ώρα δέχονται τους νεοσύλεκτους στο κέντρο; Αυστηρά μετά της οχτώ;
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα

Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Νοεμβρίου/2009 ώρα 18:37
Ναι, αναγκαστικά θα περιμένεις.

Να ξέρεις ότι το εγερτήριο στο ΚΕΤΘ είναι στις 6 το πρωϊ.
Επιστροφή στην κορυφή
gory Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 24/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση gory Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Νοεμβρίου/2009 ώρα 22:29
Αυτό το έχω υπόψη :p

Προπόνηση από τώρα για πρωινά ξυπνήματα.:D
Επιστροφή στην κορυφή
dioni20 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2009
  Παράθεση dioni20 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2009 ώρα 17:35

Πως μπορω να παω αυλωνα απο αθηνα; Με τι μεταφορικο μεσο;

Επιστροφή στην κορυφή
dioni20 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2009
  Παράθεση dioni20 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2009 ώρα 19:59

Κ κατι ακομη! Απο αυλωνα για βολο υπαρχει δρομολογιο με λεωφορειο η τρενο απευθειας η πρεπει να παω αθηνα κ μετα βολο;

Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  12345 14>