Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

88 ΜΕΑ/ΑΠ - Λήμνος

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Σκουιζ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Σκουιζ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 88 ΜΕΑ/ΑΠ - Λήμνος
    Αποστολή: 19/Σεπτεμβρίου/2017 ώρα 03:32
Αρχικά αποστάλθηκε από LIASMPE

98 γ ΕΣΣΟ 254 σειρα 88 μεα απ

Σειρουλα να είσαι πάντα καλά. Πέρασαν τόσα χρόνια αλλά μου φαίνεται σαν χθες.
Επιστροφή στην κορυφή
paolo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση paolo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Οκτωβρίου/2017 ώρα 00:04
88 μεαπ κ γω σειρα 265 με πατελια... Τι μου θυμησατε.
Επιστροφή στην κορυφή
Geo Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Geo Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Αυγούστου/2018 ώρα 17:26
88 μεεαπ 290 Α εσσο..56 /1 κ αυτη υπηρεσιακη για κουρεμα στη κουταλη. 35 φ.. στις 700ωρες σκοπια σταματησα να μετραω
Επιστροφή στην κορυφή
Leonthesniki Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 19/Αυγούστου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Leonthesniki Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Αυγούστου/2018 ώρα 17:01
Καλησπέρα, μπαίνω τον άλλον μήνα στην 290 ΜΑ/ΑΠ, είναι το ίδιο πράγμα; Γιατί ψάχνω να βρω τι σημαίνει και εμφανίζεται παντού το ΜΕΑ/ΑΠ μόνο
Επιστροφή στην κορυφή
ΔΗΜΗΤΡΗΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΔΗΜΗΤΡΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιανουαρίου/2019 ώρα 15:34
Φιλε δεν ξερω ποιος εισαι αλλα λες ψεμματα... Ειμαι ε γ ω αυτος που εχασε το δαχτυλο του στις 7 σεπτεμβριου 2000 ωρα 8¨30. Επειδη μου πηρε πολλα χρονια να το ξεπερασω και επειδη εχω μισησει το κωλονησι περισσοτερο απο τον χειροτερο εχθρο μου, το λιγοτερο που θα επρεπε να κανεις ειναι να ζητησεις συγνωμη!
Καλησπερα αδερφε
263 κι εγω β πυροβολαρχια λοχιας
εισαι το παλικαρι που εκοψε το χερι του στον ορχο με το τρειλερ;
αν θυμαμε καλα!

Επιστροφή στην κορυφή
zissis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση zissis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουνίου/2019 ώρα 02:41
Α ρε σειρά ευχομαι να εισαι πάντα καλά.
Επιστροφή στην κορυφή
marios8 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 22/Ιουνίου/2019
  Παράθεση marios8 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουνίου/2019 ώρα 02:54
Ελα ρε Λιασμπέ με έφερες 20 χρόνια πίσω. Φάγαμε μεγάλη πίκρα ρε φιλε, Τι να πρωτοθυμηθώ. Εγω έκατσα και αμετάθετος. Παρόλα αυτά οταν Κάθομαι και αναπολώ εκείνη την εποχή πάντα με πιάνει μια νοσταλγία. Σειρουλα εύχομαι να είσαι πάντα καλά.
Επιστροφή στην κορυφή
marios8 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 22/Ιουνίου/2019
  Παράθεση marios8 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Ιουνίου/2019 ώρα 02:57
Αρχικά αποστάλθηκε από Σκουιζ

Αρχικά αποστάλθηκε από LIASMPE

98 γ ΕΣΣΟ 254 σειρα 88 μεα απ

Σειρουλα να είσαι πάντα καλά. Πέρασαν τόσα χρόνια αλλά μου φαίνεται σαν χθες.

Πές μου οτι είσαι ο Σκαρλής Απο την Β .
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.