Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2010 Δ ΕΣΣΟ - ΚΕΜΧ Ναυπλίου

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Δημήτρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δημήτρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2010 Δ ΕΣΣΟ - ΚΕΜΧ Ναυπλίου
    Αποστολή: 31/Οκτωβρίου/2010 ώρα 21:02
Καλησπέρα παιδιά... Και εγώ 16/11 Ναύπλιο από Πειραιά... Καλή θητεία να έχουμε και πάνω απ'όλα να το διασκεδάσουμε μάγκες!
Επιστροφή στην κορυφή
KARAS Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση KARAS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Νοεμβρίου/2010 ώρα 02:47
Παοκ παντου.17/11 απο βεροια
Επιστροφή στην κορυφή
yllos Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 01/Νοεμβρίου/2010
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση yllos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Νοεμβρίου/2010 ώρα 22:10
ΔΟΝ και ΥΕΑ (Η) εμεις αδερφια παοκτσιδες θα τα παμε πολυ καλα!17/11 κι εγω μαζί σας
Επιστροφή στην κορυφή
yllos Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 01/Νοεμβρίου/2010
  Παράθεση yllos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Νοεμβρίου/2010 ώρα 22:16
Όποιο Παοκτσάκι ψήνεται να στειλει πμ να βρεθούμε κάτω!
Επιστροφή στην κορυφή
deme Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση deme Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Νοεμβρίου/2010 ώρα 03:36
ΚΕΜΧ 16/11 απο Αθήνα. Καλή μας θητεία παιδιά!
Επιστροφή στην κορυφή
mindthegap Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση mindthegap Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Νοεμβρίου/2010 ώρα 22:11
Πσσς πολύ σαλόνικα και βόρεια ελλάδα βλέπω και γουστάρω κάργα, εγω απο λάρισα βέβαια Αλλά Μετά απο 7 χρονια φοιτητής θεσσαλονικη πήρα την υπηκοότητα
Επιστροφή στην κορυφή
Δημήτρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δημήτρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Νοεμβρίου/2010 ώρα 01:17
Φιλαράκι και εγώ από Λάρισα... Και παρουσιάζομαι Ναύπλιο! Θα γνωριστούμε και από κοντά λογικά εκεί...
Επιστροφή στην κορυφή
xlevastis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση xlevastis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Νοεμβρίου/2010 ώρα 18:19
Γεια χαρα κ εγω ναυπλιο καλα θα ειναι ;)
Επιστροφή στην κορυφή
πειραιας 7 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση πειραιας 7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 11/Νοεμβρίου/2010 ώρα 22:39
16/11 και εγω μαγκες. Παοκια θα φατε εμπλοκη...
Επιστροφή στην κορυφή
casual Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 14/Νοεμβρίου/2010
  Παράθεση casual Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Νοεμβρίου/2010 ώρα 22:11
Γεια σας παιδιά!
17/11 μπαίνω εγώ.
Από Βέροια-Αθήνα την Τρίτη το πρωί και μετά Ναύπλιο και 1 βραδιά ξενοδοχείο για να είμαι άπλας από χρόνο και επειδή δεν βολεύει να κατέβω αυθημερόν.
Καλή θητεία σε όλους και υπομονή...
Θα τα πούμε κάτω.
Επιστροφή στην κορυφή
arg7 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση arg7 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Νοεμβρίου/2010 ώρα 00:18
Το κεμχ ειναι κοκκινο μαγκες.16/11 κι εγω. Τα λεμε μεσα.
Επιστροφή στην κορυφή
roxanne Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση roxanne Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Νοεμβρίου/2010 ώρα 23:26
Γεια σε ολους σας... Μπηκε το αγορι μου σημερα στο μηχανικο ναυπλιου. Και μου ειπε οτι ακουγεται οτι στις 17 ημερες θα ορκιστουν. Αληθευει; Και μηπως ξερετε γιατι;
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Νοεμβρίου/2010 ώρα 03:27
Δεν ξέρεις ποιους να πιστέψεις πλέον. Στο μεσολόγγι που μπήκε ένας γνωστός μου τους είπανε 26/11, άρτα και κόρινθο τους είπανε 3/12...
Επιστροφή στην κορυφή
bond Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση bond Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Νοεμβρίου/2010 ώρα 14:58
Αρχικά αποστάλθηκε από Greek_Army

Δεν ξέρεις ποιους να πιστέψεις πλέον. Στο μεσολόγγι που μπήκε ένας γνωστός μου τους είπανε 26/11, άρτα και κόρινθο τους είπανε 3/12...

Μέχρι πριν μια βδομάδα ίσχυε το 26/11. Το 3/12 που έγραψα παραπάνω είναι η τελευταία επίσημη οδηγία.
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Νοεμβρίου/2010 ώρα 16:24
Αρχικά αποστάλθηκε από bond

Αρχικά αποστάλθηκε από Greek_Army

Μέχρι πριν μια βδομάδα ίσχυε το 26/11. Το 3/12 που έγραψα παραπάνω είναι η τελευταία επίσημη οδηγία.

Ναι. Ωραίος
Επιστροφή στην κορυφή
αγνωστος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση αγνωστος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Νοεμβρίου/2010 ώρα 15:42
Παντως παιδια δεν ειναι και πολυ καλα μεσα στο μηχανικο του ναυπλιου. Καταρχην νερο ζεστο θα εισαι τυχερος για να πετυχεις... Και για πειτε ρε παιδια επιτρεπεται Να πληρωνουν τα φανταρακια το προγευμα τους; Θελουν τα παιδια να πλυνουν ενα ρουχο διοτι ολη μερα με αυτα που κανουν λογικο ειναι θα ιδρωσουν. Και πρεπει να πληρωσουν κ γι αυτο γιατι υπαρχουν μονο πλυντηρια με κερματα... Τελος το νερο το εμφιαλωμενο θα το πληρωσεις κ αυτο γιατι το νερο της βρυσης δεν ειναι να το πιεις. Ελαιος. Αν ειναι δυνατον ορισμενα παιδια δεν εχουν την οικονομικη δυνατοτητα για τους χ ψ λογους. Και μπορεις με 8 ευρω το μηνα που σου δινει ο στρατος να καλυψεις αυτα τα εξοδα... ; Εσεις τι γνωμη εχετε?
Επιστροφή στην κορυφή
axaios Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση axaios Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Δεκεμβρίου/2010 ώρα 23:41
Φιλε μη γινεσαι τραγικος. Το νερακι εχει 20 λεπτα. Οσο για τα ρουχα μπορεις να τα πλυνεις στο χερι και να τα απλωσεις. Σε καθε λοχο απο πισω ή καπου τελος παντων εχει κορδονια για κρεμασμα.

Οσο για το ζεστο νερο προσπαθησε να καταλαβεις πως οταν 900 ατομα πανε ταυτοχρονα για μπανιο ειναι πολυ λογικο το ζεστο να μην φτανει για ολους. Στο σπιτι σου δηλαδη εχει μονιμα ζεστο νερο οταν για παραδειγμα πηγαινετε ο ενας μετα τον αλλον για μπανιο; Θελει το χρονο του το νερο για να ζεσταθει.

Εγω τοσες μερες που ημασταν εκει περασα μια χαρα χωρις προβληματα.
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  12
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.