Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

2010 Δ ΕΣΣΟ - ΚΕΜΧ Ναυπλίου

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

johnytoli Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση johnytoli Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 2010 Δ ΕΣΣΟ - ΚΕΜΧ Ναυπλίου
    Αποστολή: 13/Οκτωβρίου/2010 ώρα 18:36

16.11. ΚΕΜΧ νΑΥΠΛΙΟ...

για αρχη και βλεπουμε !
καλη 8ητεια σε ολους
Επιστροφή στην κορυφή
panosmag Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση panosmag Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Οκτωβρίου/2010 ώρα 21:59
17.11 ΚΕΜΧ ΝΑΥΠΛΙΟ... Κανεις να μας πει τι επικρατει εκει;

Επιστροφή στην κορυφή
TSAGMAN Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση TSAGMAN Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Οκτωβρίου/2010 ώρα 00:44

Καλησπέρα παιδιά.16 Νοέμβρη κι εγώ ΚΕΜΧ. Απο Πάτρα. Για να δούμε...

Επιστροφή στην κορυφή
mindthegap Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση mindthegap Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Οκτωβρίου/2010 ώρα 14:08
17 Νοέμβρη Ναύπλιο ΚΕΜΧ, ζωάρα μου λένε. Ανήμερα του πολυτεχνείου, θα πούμε το ποιηματάκι μας
Επιστροφή στην κορυφή
Orlok Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Orlok Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Οκτωβρίου/2010 ώρα 15:29
16 Νοέμβρη Ναύπλιο ΚΕΜΧ μπαίνω και εγώ. Καλή θητεία παιδιά!
Επιστροφή στην κορυφή
wezor Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 12/Ιουλίου/2010
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση wezor Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Οκτωβρίου/2010 ώρα 15:21

17 Νοέμβρη ΚΜΕΧ και εγω παιδια. Επιτελους βρηκα και 2 ατομα που μπαινουν 17/11 σαν εμενα ολοι που εχω δει μπιανουν 16/11 ! Απο που ειστε μαγκες ;

Γενικα για το ΚΜΕΧ εχω ακουσει ψιλοκαλα πραγματα ! Εκτος απο τον 2 Λοχο που εχουν λεει εναν Διοικητη που τους χωνει αρκτετα. Και απο εγκαταστασεις (τουαλετες και μπανια) του 2 λοχου ειναι σε αισχος κατασταση ! Τα υπολοιπα ειναι καλασε σχεση παντα με αλλα στρατοπεδα. Αυτες οι πληροφοριες ειναι πριν 1 με 1.5 χρονια τωρα αν αυτα εχουν αλλαξει τι να πω !

Καλη θητεια να εχουμε !

...
Επιστροφή στην κορυφή
gio_b27 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 06/Μαΐου/2010
  Παράθεση gio_b27 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2010 ώρα 21:12
Γεια σας παιδες!17/11 ΚΕΜΧ απο Θεσσαλονίκη!
Επιβεβαιώνω τις φήμες οτι είναι καλά στο Ναύπλιο εκτός από το 2ο λόχο.
Καλή θητεία σε όλους!
Επιστροφή στην κορυφή
wezor Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση wezor Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Οκτωβρίου/2010 ώρα 23:17
gio_b27 Φιλέ από Θεσσαλονίκη ε; Ωραίος (σπούδαζα Κοζάνη και κάθε 2 εβδομάδες ανέβαινα Σαλόνια για κάνα 5 ήμερο) εσύ μάλλον θα φύγεις με κανένα βραδινό από πάνω ή  θα πας σε κανένα ξενοδοχείο την προηγούμενη πως το κόβεις;

Παιδιά για ειδικότητες που έχω ακούσει ξέρω για Σκαπανείς και Οδηγούς ! Καμία άλλη πληροφορία έχουμε;

Επιστροφή στην κορυφή
neos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση neos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Οκτωβρίου/2010 ώρα 06:30
Γεια χαρά,
και γω 17/11 παρουσιάζομαι. Κανενας άλλος απο Κρήτη;
Επιστροφή στην κορυφή
TSAGMAN Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση TSAGMAN Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Οκτωβρίου/2010 ώρα 21:23
Ξέρει κάποιος αν επιτρέπονται τα sleeping bags απο τη πρώτη μέρα?
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Οκτωβρίου/2010 ώρα 22:47
Αρχικά αποστάλθηκε από TSAGMAN

Ξέρει κάποιος αν επιτρέπονται τα sleeping bags απο τη πρώτη μέρα;

Καλύτερα να στο φέρουνε στο πρώτο επισκεπτήριο ή να το πάρεις μετά την ορκωμοσία.
Επιστροφή στην κορυφή
ΧΙΟΤΗΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΧΙΟΤΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2010 ώρα 22:21
Γεια ςας παιδια κ εγς 17/11 μπενς...
Επιστροφή στην κορυφή
δον Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση δον Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Οκτωβρίου/2010 ώρα 00:08
Καλησπέρα ψάρακες...17/11 Ναύπλιο από θεσσαλονίκη! Παοκ κ δεν είμαι καλά...
Επιστροφή στην κορυφή
wezor Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση wezor Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Οκτωβρίου/2010 ώρα 05:57
Εχω ακουσει οτι για το ΚΕΜΧ στο Ναυπλιο ψιλοεπιτρεπονται  τα sleeping bags δεν σου λεει κανενας κατι (θα ρωτησω κανενα που ηταν προηγουμενη ΕΣΣΟ και θα ποσταρω αν μου δωσει σαφη απαντηση)
Επιστροφή στην κορυφή
panagos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση panagos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Οκτωβρίου/2010 ώρα 14:17
Καλημερα παιδια! Και γω 16/11 μηχανικο ναυπλιο!
Επιστροφή στην κορυφή
TSAGMAN Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση TSAGMAN Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Οκτωβρίου/2010 ώρα 00:35
Λοιπόν. Μόλις ρώτησα φίλο που παρουσιάστηκε Ναύπλιο τον Αύγουστο και μου είπε το sleeping bag να το πάρω μαζί απο την πρώτη μέρα. Το πολύ πολύ να μας το κρατήσουν τις 2- 3 πρώτες μέρες.
Επιστροφή στην κορυφή
geo2 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση geo2 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Οκτωβρίου/2010 ώρα 01:07
Ελα κεμχ κι εγω. Καλα θα περασουμε μην αγχωνεστε. Θα ναι κι ενας φιλος μου.
Επιστροφή στην κορυφή
ΥΕΑ(Η) Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΥΕΑ(Η) Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Οκτωβρίου/2010 ώρα 18:14
Καλησπέρα σε όλους.
Παρουσιάζομαι και γω 17/11 Ναύπλιο από Κασσάνδρα Χαλκιδικής.
Ότι πληροφορίες υπάρχουν ευπρόσδεκτες. Επίσης κάπου διάβασα ότι υπάρχει λεωφορείο από Θεσσαλονίκη για Ναύπλιο απευθείας και ς αφήνει έξω απ την πύλη. Αν γνωρίζει κανείς τπτ σχετικό ας το αναφέρει.
Να οργανωθούμε κιόλας να κατέβουμε μαζί οι Βόρειοι.
Άντε και καλή μας θητεία.
ΥΓ : ΠΑΟΚ παντού
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  12>