Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΑΕΝ - Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 7891011 25>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
ΓΙΑΝΝΗΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΓΙΑΝΝΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: ΑΕΝ - Ακαδημίες Εμπορικού Ναυτικού
    Αποστολή: 31/Αυγούστου/2012 ώρα 19:47
Παιδια θα ηθελα να ρωτησω ποια σχολη εχει τα πιο δυσκολα μαθηματα μηχανικων ή πλοιαρχων. Επισης που ειναι καλυτερα να πας μηχανικος που εχεις σιγουρη δουλεια και μπορεις να δουλεψεις και στερια ή πλοιαρχος που εισαι πιο κυριλε
Επιστροφή στην κορυφή
diplomaths Δες τη Λίστα
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός

Μέλος από: 19/Μαρτίου/2011
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση diplomaths Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 01/Σεπτεμβρίου/2012 ώρα 13:00
Εξαρτάται από την προσωπικότητά σου. Εσύ θα δεις τι σου ταιριάζει καλύτερα. Απ'ότι κατάλαβα, πάνω κάτω ξέρεις τι παίζει και τι έχει να κάνει καθένας από τους δύο. Δεν υπάρχει χειρότερο ή καλύτερο
Εδώ θα βρείτε όλα τα νέα που αφορούν τις στρατιωτικές σχολές... και για ερωτήσεις, η ομάδα μας στο facebook
Επιστροφή στην κορυφή
νικητας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση νικητας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Σεπτεμβρίου/2012 ώρα 10:57
Παιδια καλημερα... Περιμενω τ αποτελεσματα επιτυχοντων με απολυτηριο... Θελω να μου δωσει καποιος αν μπορει μια εικονα του α εξαμηνου... Επισης ποτε περναμε ψυχοτεχνικα κολυμβιση; Ευχαριστω :)
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Σεπτεμβρίου/2012 ώρα 19:18
Κολύμβηση θα δώσετε αφού μπείτε στην σχολή. Ψυχοτεχνικά δεν έχει Σχετικά με το Α' εξάμηνο τι θέλεις να μάθεις ακριβώς?
Επιστροφή στην κορυφή
νικητας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση νικητας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Σεπτεμβρίου/2012 ώρα 21:29
Ετσι ηξερα κ εγω αλλα μου παν οτι περναμε... Ειναι τραγικα τα πραγματα; Θα μπουμε και θα τα δουμε κινεζικα; Δεν μιλαω για καποιον που γενικα ηταν αδιαφορος... Αλλα για εναν Μαθητη...
Επιστροφή στην κορυφή
thodoris94 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 22/Ιουνίου/2012
  Παράθεση thodoris94 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Σεπτεμβρίου/2012 ώρα 16:56
Αυτοι εκει στο υπουργειο μας κοροιδευουν μου φαινεται σημερα πηρα τηλεφωνο και μου ειπαν πως σημερα θα βγουν... Ακομη περιμενω 3 ωρα πηγε θα εχουν παει σπιτια τους αυτοι τωρα!
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Σεπτεμβρίου/2012 ώρα 23:47
Τα αποτελέσματα βγήκαν στο site του υπουργείου παιδιά!
Επιστροφή στην κορυφή
Νικολέτα Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 16/Φεβρουαρίου/2011
  Παράθεση Νικολέτα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Σεπτεμβρίου/2012 ώρα 17:14
Μούφα συναγερμός. Δε λέει σε ποια περιοχή περάσαμε. Είναι μόνο τα ονόματα όσων πρέπει να περάσουν από γιατρούς. Πήρα τηλ και ρώτησα.
Το που περάσαμε το μαθαίνουμε μετά τις 25/9
Διψάς χρυσάφι. Πάρε, ψάξε, μέτρα. Εδώ κοντά σου χρόνια αθάνατος να μένω, ως να μου γίνεις Μοίρα, Θάνατος και Πέτρα
Επιστροφή στην κορυφή
ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Σεπτεμβρίου/2012 ώρα 09:17
Πολυ ωραια τα λες φιλε αλλα δυσκολιες εχουν ολα τα επαγγελματα... δεν μου αρεσε ετσι που τελειωσες την αναφορα σου... εχεις. μεγαλυτερο κινδυνο θα μπορουσες να διατρεχεις με καποιο ατυχημα στην στερια παρα στην θαλασςα...

Επιστροφή στην κορυφή
Δημητρα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δημητρα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Αυγούστου/2013 ώρα 18:51
Κοιτα εγω που ειμαι ηδη στο 3ο ετος και παω για 4ο εχω μαθει οτι η Σχολη Μηχανικων που ειναι πιο δυσκολη στα μαθηματα ειναι της Μακεδονιας εχω μιλησει με αρκετα παιδια εκει και μου το εχουν πει σε σχεση με την Κρητη που ειμαι εγω
Επιστροφή στην κορυφή
Δημητρα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δημητρα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Σεπτεμβρίου/2013 ώρα 13:42
Η ΑΕΝ Κρητης παρεχει στεγαση και ειναι η μονη Σχολη που μπορουν να μεινουν και γυναικες μεσα. Να ξερετε πως ΟΛΕΣ οι ΑΕΝ εχουν προβλημα με το φαγητο και αρκετοι φερνουν ταπερ μαζι τους. Κατα τα αλλα θα σου αρεσει στην Κρητη η φιλοξενια των κατοικων και δεν θα θες να φυγεις απο εκει.
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Σεπτεμβρίου/2013 ώρα 18:21
Αν νομίζεις "Δήμητρα" ότι θα κοροϊδεύεις το forum γράφοντας ερωτήσεις με άλλο όνομα για να απαντάς ώς "Δήμητρα" στον εαυτό σου, τότε καλύτερα να μην ξαναέρθεις.

Εκτός και αν μας περνάς για #@^&@!!
Επιστροφή στην κορυφή
P.S Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση P.S Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Σεπτεμβρίου/2013 ώρα 02:12
Γεια σας παιδια, περασα φετος σχολη πλοιαρχων απο πανελληνιες κ θελω να μαθω ποτε βγαινουν τ αποτελεσματα στη πολη που περασα και που μπορω να τα δω... Επισης αν γνωριζετε σε ποιες πολεις υπαρχουν εστιες; Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Σεπτεμβρίου/2013 ώρα 12:24
Αρχικά αποστάλθηκε από P.S

Γεια σας παιδια, περασα φετος σχολη πλοιαρχων απο πανελληνιες κ θελω να μαθω ποτε βγαινουν τ αποτελεσματα στη πολη που περασα και που μπορω να τα δω... Επισης αν γνωριζετε σε ποιες πολεις υπαρχουν εστιες; Ευχαριστω

Μέχρι τέλη Σεπτέμβρη θα γνωρίζεις. Επίσης εσωτερική φοίτηση παρέχουν όλες οι Σχολές ΕΚΤΟΣ από του Ασπροπύργου και της Μηχανιώνας.
Επιστροφή στην κορυφή
P.S Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση P.S Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Σεπτεμβρίου/2013 ώρα 18:50
Ευχαρσιστω!
Επιστροφή στην κορυφή
Δημητρα Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δημητρα Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιανουαρίου/2014 ώρα 00:34
Καταρχην εσενα ποιος σου μιλησε και κατα δευτερον τι νομιζεις οτι ειπα ψεματα να το λυσουμε
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2003
  Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιανουαρίου/2014 ώρα 13:39
Για το πρώτο, όταν συμμετέχεις σε φόρουμ οποιοσδήποτε μπορεί να απαντήσει.

Για το δεύτερο μπορείτε να το λύσετε.
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιανουαρίου/2014 ώρα 23:39
Εγώ προτείνω στην Δήμητρα να ασχοληθεί με το λύσιμο της πλεξούδας γιατί δυστυχώς δεν γνωρίζει πως βλέπουμε τις IP και την έχουμε τσακώσει αρκετές φορές να γράφει με άλλα ονόματα (Ιούλια-dimi-Στέλιος) για παράδειγμα, γι'αυτό ας πάει να πουλήσει αλλού την τρελίτσα της.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 7891011 25>