Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Γενικών καθηκόντων

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Νικόλαος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Νικόλαος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Γενικών καθηκόντων
    Αποστολή: 25/Μαρτίου/2017 ώρα 11:59
Έχω ειδικότητα Ι1Ι2Ι3Ι4 γενικών καθηκόντων ξέρετε τι είναι αυτό ;
Επιστροφή στην κορυφή
Arouri Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Arouri Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Αυγούστου/2017 ώρα 18:19
Ρε παιδια κι εγω Ικαν ι1 ι2 ι3 ι4 γενικων καθηκοντων ειμαι στη μεταθεση. Μπορει καποιος να μας πει τι ειναι αυτο;
Επιστροφή στην κορυφή
ευτυχιος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ευτυχιος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Νοεμβρίου/2017 ώρα 14:11
Παρακλω πειτε μου, αν μπορω σε σας, να αναφερω κατι σημαντικο που αφορα τον γιο μου ο οποιος υπηρετει στο στρατο, σε μοναδα της ροδου, απο το κεντρο του ρεθυμνου δεν του εδωσαν ειδικοτητα τον χαρακτηρισαν [αρρωστο} κατα λαθος-επιτηδες! Στην θεση καποιου αλλου με το ιδιο επιθετο! Και τωρα τον τρεχουν παντου! Τον αντιμετωπιζουν σαν παραπληγικο! Και παρακαλω, ακουστε, ειναι 27 ετων με δυο μεταπτιακα στο πανεπιστημιο ηρακλειου! Δεν το διορθωνουν! Πρεπει να κινηθω νομικα, και με ποιο τροπο; Αν καπιος γνωριζει κατι παραπανω, το μαιλ μου ειναι αυτο.archontakhs@gmail.com Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Δημήτρης_Σταύρος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δημήτρης_Σταύρος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 00:00
Εμένα μου είπανε ειδικοτητα γενικων καθηκκαθηκ Ι2 ενοπλο με πτυχιο και μεταπτυχιακό. Είμαι Πεαπ Σαμοθρακη. Ξέρει κακανε τι ακριβώς κάνει ένας με αυτήν την ειδικότητα. Ευ πολυ εκ των προτέρων.
Επιστροφή στην κορυφή
Κωνσταντίνος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κωνσταντίνος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Μαΐου/2019 ώρα 13:49
Παιδιά εγώ απολύθηκα με ειδικότητα Γενικών Καθηκόντων Ι1-Ι2-Ι3-Ι4. Στο απολύτηριο την ειδικότητα την γράφει ακριβώς έτσι ''Γενικών Καθηκόντων Ι1-Ι2-Ι3-Ι4''. Εγώ σκάλωσα μόλις το είδα και τους είπα ότι το απολυτήριο δεν πρέπει να γράφει το Ι μου (είμαι Ι2) και μου είπανε ότι δεν το γράφει απλώς αυτή είναι η σωστή ονομασία της ειδικότητας. Ισχύει ή να το ψάξω μήπως έχει γίνει κάποιος λάθος?
Επιστροφή στην κορυφή
fsafa Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση fsafa Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Μαΐου/2019 ώρα 17:04
Αρχικά αποστάλθηκε από Κωνσταντίνος

Παιδιά εγώ απολύθηκα με ειδικότητα Γενικών Καθηκόντων Ι1-Ι2-Ι3-Ι4. Στο απολύτηριο την ειδικότητα την γράφει ακριβώς έτσι ''Γενικών Καθηκόντων Ι1-Ι2-Ι3-Ι4''. Εγώ σκάλωσα μόλις το είδα και τους είπα ότι το απολυτήριο δεν πρέπει να γράφει το Ι μου (είμαι Ι2) και μου είπανε ότι δεν το γράφει απλώς αυτή είναι η σωστή ονομασία της ειδικότητας. Ισχύει ή να το ψάξω μήπως έχει γίνει κάποιος λάθος;

Έτσι ονομάζεται η ειδικότητα, το Ι1,I2 κτλπ αναφέρεται μόνο στο πιστοποιητικό τύπου Α.
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.