Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12345 19>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: ΚΕΕΜ - Κέντρο Εκπαίδευσης Εφοδιασμού - Μεταφορών
    Αποστολή: 27/Ιανουαρίου/2009 ώρα 23:46
Όχι, αρκεί να μην τους δίνεις σημασία ή να τους προκαλέσεις.
Επιστροφή στην κορυφή
tasos1989 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 28/Ιανουαρίου/2009
  Παράθεση tasos1989 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιανουαρίου/2009 ώρα 17:45
Παιδες κ εγω μπενω σπαρτη 9/2 εχς ακουσει τα καλητερα απο ενα φιλο που ειναι εκει τωρα 8α δουμε...
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos_26 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 08/Ιανουαρίου/2009
  Παράθεση Nikos_26 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Απριλίου/2009 ώρα 23:58
Παιδες κι εγω τον Μαιο (Β' ΕΣΣΟ 2009) μπαινω και απο οτι εχω μαθει ειναι πολυ καλα. Θα φανει βεβαια στο χειροκροτημα ;-) Αλλα δεν πτοουμε. Σπαρτη εχω ξαναπαει για διακοπες και ξερω ηδη οτι ειναι πολυ ομορφη πολη και το Γυθειο ακομα ωραιοτερο!
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Απριλίου/2009 ώρα 00:10
Με την διαφορα οτι τωρα δεν πας να κανεις διακοπες
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos_26 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 08/Ιανουαρίου/2009
  Παράθεση Nikos_26 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Απριλίου/2009 ώρα 00:31
Σιγουρα, απλα θελω να πω οτι το μερος το γνωριζω ηδη, και απο οτι καταλαβα θα το γνωρισω καλυτερα μεσω του κεντρου :-)
Επιστροφή στην κορυφή
D.Y.K Δες τη Λίστα

Μέλος από: 03/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση D.Y.K Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Απριλίου/2009 ώρα 00:33
Εχεις δικιο.

Καλη θητεια σου ευχομαι !
Επιστροφή στην κορυφή
Markos_Hdi Δες τη Λίστα
Κυανόκρανος
Κυανόκρανος

Μέλος από: 11/Απριλίου/2008
  Παράθεση Markos_Hdi Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 26/Απριλίου/2009 ώρα 08:30
Γνωρίζει κανείς και για Σπάρτη αν ενδύκνειται να αφήσεις αυτοκίνητο έξω από το στρατόπεδο.
Επιστροφή στην κορυφή
kalamaris18 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 24/Ιανουαρίου/2009
  Παράθεση kalamaris18 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Απριλίου/2009 ώρα 20:29
Η Σπαρτη τα σπαει... Ειμαι υπαξιωματικος κινησεως και περναμε ζαχαρη εκτος μια εμπλοκη 8 ημερων τωρα στις γιορτες του Πασχα. Ειναι τζαμι μην αγχωνεστε καθολου καλη θητεια παιδες.
Επιστροφή στην κορυφή
Markos_Hdi Δες τη Λίστα
Κυανόκρανος
Κυανόκρανος

Μέλος από: 11/Απριλίου/2008
  Παράθεση Markos_Hdi Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Απριλίου/2009 ώρα 21:47
Χάρηκα και γω, είπα μπας και βρήκα άτομο από Β. Ελλάδα!:)

Εγώ από Γουμένισσα. Κοντά στην Θεσ/νίκη είμαι.

ΥΓ. Να'σαι καλά Καλαμάρη!
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2009 ώρα 03:07
Γεια σας ρε παιδια! Παρουσιαζομε στην σπαρτη 18/5/2009 και δεν ξερς αν ειναι καλα! Διλαδι αν εχει πολυ τρεξιμο και κουραση και γενικα αν περναμε εκει δισκολα! Αν ξερει κανις να μ γραψει γιατι εχω ανχοθει!
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Μαΐου/2009 ώρα 03:08
Καλησπέρα σε όλους.
Κι εγώ παρουσιάζομαι αύριο το πρωί. Κατ' αρχήν ξέρει κανείς αν είναι επικίνδυνο ν' αφήσεις μηχανή απ' 'εξω;
Επειδή μου υπολείπονται μερικά μαθήματα για να πάρω το πτυχίο μου υπάρχει δυνατότητα ο ΕΣ να μου παραχωρήσει κάποια άδεια για την εξεταστική;
Η περίοδος ως την ορκομωσία τελικά πόσο διαρκεί;
Να δηλώσω οτι έχω επαγγελματικό δίπλωμα ή θα περιπλέξω τα πράγματα; Εγώ θέλω να κάνω τη θητεία μου και να συνεχίσω τη δουλειά μου.
Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις. Ευχαριστώ πολύ.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαΐου/2009 ώρα 18:00
Τα πραγματα στο κεεμ εχουν αλλαξει... Καμια σχεση με χημειο πλεον... (πληροφοριες απο φιλο μου ειναι μεσα... ). Στο 2ο λοχο ειδικα στον οποιο δεν πανε βισματα τον πηδανε κανονικα... Βεβαια υπαρχει και ο τριτος λοχος ο λεγομενος λοhotel στον οποιο τα πραγματα ειναι διαφορετικα. Στο 2ο ο λιαπατας μεγαλο καθικι με καμια καταρτιση συμπεριφορασ... Πισλης (κρυφο ταλεντο) ειναι αυτος που δεν του φαινεται...
ααα μου ειπε να μεταφερω δημοσιους χαιρετισμους στους χαφιεδεσ-στρατευσιμους της διοικησησ...
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Μαΐου/2009 ώρα 18:06

Ρε παλικαρια μηπως ξερει κανεις τι περιλαμβανει η εκπαιδευση των οδηγων στο κεεμ στη σπαρτη... ;

Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Ιουλίου/2009 ώρα 17:47
Παω σπαρτη 17.8 πως ειναι εκει ξερει κανεις; Ειναι καλα ι οχι;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Αυγούστου/2009 ώρα 02:59

Παιδια παω και εγω σπαρτη 18/8! καλα ειναι; Ξερει κανεις; Το σκεφτομαι για δοκιμος αλλα δεν εχω ενδειξη για ΥΕΑ! μπορω να παω; Εχω τελεισει λυκειο! αν ξερει καποιος ας βοηθησει ευχαριστω πολυ!

Επιστροφή στην κορυφή
Loomit Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 16/Ιουλίου/2009
  Παράθεση Loomit Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Αυγούστου/2009 ώρα 16:35

Παιδιά και εγώ πάω Σπάρτη στις 17, χαλαρά είναι μην μασάτε, ο φίλος ποιο πάνω αναφέρει οτι θέλει να πάει ΥΕΑ, φίλε μακάρι να σε πάρουν γιατί εγώ δεν θέλω να πάω χαχα! Από ότι ξέρω μπορείς να το πείς ότι θες να πας εκεί και φυσικά ότι είσαι απόφοιτος λυκείου!

έτσι και αλλίως οι περισσότεροι θα κοπούμε εσκεμμένα
Επιστροφή στην κορυφή
D.S. Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 10/Ιουλίου/2009
  Παράθεση D.S. Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Αυγούστου/2009 ώρα 17:51
Αρχικά αποστάλθηκε από

Ρε παλικαρια μηπως ξερει κανεις τι περιλαμβανει η εκπαιδευση των οδηγων στο κεεμ στη σπαρτη... ;

Άκου προσεκτικά:1η,2α,3η,4η,5η, όπισθεν, ξεκίνημα, σταμάτημα, παρκάρισμα, οπισθογωνία, αναστροφή κ. Λπ... Άκου τι ρωτάνε...
Έλεος... Κοιτάξτε να ασχοληθήτε με κάτι πιο σοβαρό!
Καλή θητεία σε όλους σας!
Επιστροφή στην κορυφή
skywriter Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 14/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση skywriter Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Οκτωβρίου/2009 ώρα 19:10
10/11 Σπάρτη. Ελπίζω να είναι καλά και να έχει και άλλες ειδικότητες εκτός από Μάγειρες και Οδηγούς γιατί δεν γίνεται να είμαι καμία από τις 2. Άντε καλή μας θητεία.
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  12345 19>