Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

ΔΥΚ vs ΛΟΚ vs Πεζοναύτες

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

udt71 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Μέλος από: 24/Δεκεμβρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση udt71 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: ΔΥΚ vs ΛΟΚ vs Πεζοναύτες
    Αποστολή: 24/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 00:51
Και φυσικά μονο τούρκος δεν ειμαι.

Δεν σου ζήτησα να μου πεις ονόματα, τα ονόματα τα έχω.
Ανέφερα για το όνομα για να σας δείξω μέχρι που μπορεί να φτάσει ο ΜΑΙΜΟΥ ΟΥΚ.
Να λέει ψέματα ακόμη και στο παιδί του.

Επεξεργάστηκε από udt71 - 24/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 00:57
Επιστροφή στην κορυφή
ΘΡΥΛΟΣ Δες τη Λίστα
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός

Διαγραμμένο μέλος

Μέλος από: 19/Ιανουαρίου/2010
  Παράθεση ΘΡΥΛΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 01:07

Σωστα δεν συγκρηνεται ο κομενος βατραχος με τον ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΟ παντως να πω μπραβο στα ΒΑΤΡΑΧΙΑ που εχουνε περασει το σχολειο και ενα μεγαλο μπραβο στους εκπαιδευτες τους

Επιστροφή στην κορυφή
fideas emk Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 04/Δεκεμβρίου/2009
  Παράθεση fideas emk Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 03:18
Καλα δεν εχεις αδικο σ'αυτά που λες... Από μαιμουδες αλλο τιποτα. Εχω 2 γνωστους που μου έχουν πει πως βγαλανε τη ΜΥΚ ο ενας αλλα τωρα υπηρετει Κιλκις σε ειδικη εκπαιδευση (δεν ηθελε να πει οτι ειναι πεζικαριος) ο αλλος τρελοβυσμας εφ σημαιοφορος (!) ειπε οτι τραυματιστηκε στο τελος της εκπαιδευσης και αναγκαστικα τον στειλανε στο... Πενταγωνο μετά (Βουλγαρακης σα να λέμε) !
Επιστροφή στην κορυφή
fideas emk Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση fideas emk Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 03:26
Όσο για τους υποψηφιους ΥΚΤ αυτοι δεν ειναι μαιμουδες απλά. Υποψηφιοι... Και ειναι αυτοι που ο κοσμος χειροκροτει στις παρελασεις νομιζοντας οτι βλεπει βατραχανθρωπους... Οχι οτι ειναι κακο αυτο... ΕΠΟΠ απ'τη μοιρα με τον οποια εχω Κανει Και υπηρεσιες Εφυγε για ΜΥΚ και τον ειδα στην ιδια παρελαση με μας που κατεβηκαμε με την Ε'ΜΚ για την 28 Οκτωβριου του 07 στη σαλονικη (σαν μαθητης ηταν αυτος εκει βεβαια). Αργοτερα εγινε και αυτος διασημος (1η μουρη ο μαριολης) ! ...

Επεξεργάστηκε από fideas emk - 24/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 03:27
Επιστροφή στην κορυφή
udt71 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Παράθεση udt71 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 16:11
Στις παρελάσεις αυτοί που φοράνε στολή κατάδυσης είναι εκπαιδευόμενοι.

Επιστροφή στην κορυφή
ΠΑΠΠΟΥΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΠΑΠΠΟΥΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαρτίου/2010 ώρα 00:12
Τυχαια μπηκα εδω, και δεν νομιζω να το ξανακανω, αλλα φιλε μου υ/κτ μονο στον υπνο σου εισαι.
(122 σχολειο. αμα εισαι βατραχος και μπορεις να δεις τα αρχεια τ. β ειναι τα αρχικα μου. παρε με τηλ)

ο παππουσ

Επεξεργάστηκε από yandr - 19/Μαρτίου/2010 ώρα 16:20
Επιστροφή στην κορυφή
udt71 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Παράθεση udt71 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαρτίου/2010 ώρα 17:04
Αρχικά αποστάλθηκε από ΠΑΠΠΟΥΣ

Τυχαια μπηκα εδω, και δεν νομιζω να το ξανακανω, αλλα φιλε μου υ/κτ μονο στον υπνο σου εισαι.
(122 σχολειο. Αμα εισαι βατραχος και μπορεις να δεις τα αρχεια τ. Β ειναι τα αρχικα μου. Παρε με τηλ)

ο παππουσ
Στον ύπνο μου δεν είμαι.
Μην γράφεις ΜΑΛΑΚΙΕΣ χωρίς να γνωρίζεις.
Λέγεσαι ΤΖΙΜΑΣ Β. Και το μητρόω σου είναι Υ-3372 και η βαθμολογία σου 83,5
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαρτίου/2010 ώρα 17:39
Αρχικά αποστάλθηκε από ΠΑΠΠΟΥΣ

(122 σχολειο. Αμα εισαι βατραχος και μπορεις να δεις τα αρχεια τ. Β ειναι τα αρχικα μου. Παρε με τηλ)

ο παππουσ

Αρχικά αποστάλθηκε από udt71

Στον ύπνο μου δεν είμαι.
Μην γράφεις ΜΑΛΑΚΙΕΣ χωρίς να γνωρίζεις.
Λέγεσαι ΤΖΙΜΑΣ Β. Και το μητρώο σου είναι Υ-3372 και η βαθμολογία σου 83,5

Μάλλον Παππού Τζίμα θα πρέπει να μπείς εδω μέσα και να ζητήσεις συγγνώμη.

Τουλάχιστον ο udt71 δεν κρύβεται σαν εσένα. Και τι πιο απλό να εγγραφώσουν και να του έστελνες προσωπικό μήνυμα για να δεις εάν είναι ή όχι Βατραχάνθρωπος της ΔΥΚ.

Επεξεργάστηκε από Nassos - 19/Μαρτίου/2010 ώρα 17:39
Επιστροφή στην κορυφή
udt71 Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Παράθεση udt71 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαρτίου/2010 ώρα 18:37

Της τελευταίες ημέρες έχω λάβει ένα σωρό PM και μου ζητάνε να τους πω με ποια βαθμολογία τελείωσε ο τάδε το τάδε σχολείο, αν ήταν καλός κλπ.

Λυπάμαι που θα τους στενοχωρήσω αλλά δεν θα ξαναμπώ στην διαδικασία να ξαναδώσω στοιχεία τα οποία είναι απόρρητα.

Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Μέλος από: 05/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαρτίου/2010 ώρα 20:24
Και κακως που το ξεκινησες κακιστα μπορω να πω. Καλα βρε συ πως εκανες τετοια ενεργεια;
Επιστροφή στην κορυφή
TOPOL-M Δες τη Λίστα
Υποστράτηγος
Υποστράτηγος

Μέλος από: 26/Ιουνίου/2009
  Παράθεση TOPOL-M Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαρτίου/2010 ώρα 20:49

Καλά ρε cristi εξυπηρέτηση έκανε το παλληκάρι

Σιγά τα απόρρητα.
Εδώ οι Τούρκοι έχουν την άλλη μέρα τα σχέδια μάχης όταν αλλάζουν
Επιστροφή στην κορυφή
Rafale Δες τη Λίστα
Στρατηγός
Στρατηγός

Διαγραμμένο Μέλος

Μέλος από: 05/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Rafale Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Μαρτίου/2010 ώρα 20:57
Το ξερω οτι εκανε εξυπηρετηση τοπολ. Αλλα το να δινει ανοιχτα προσωπικα δεδομενα στο φορουμ ονομα επωνυμο και μητρωο; Και για να αποδειξει τι; Στον αλλον; Οτι ειναι μεσα στα πραγματα; Αυτον προστατευω στην ουσια. Ας μην πεφτουμε σε τρυπακια που θελουν ισως να μας βαλουν.
Επιστροφή στην κορυφή
ΟΥΚ Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Διαγραμμένο μέλος

Μέλος από: 19/Ιουνίου/2010
  Παράθεση ΟΥΚ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουνίου/2010 ώρα 14:26

Ωραια συγκρυση ΟΥΚ, ΛΟΚ, ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ τι να πω; Τελοσπαντων τα εχω πει 1000 φορες

Επιστροφή στην κορυφή
fideas emk Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση fideas emk Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουνίου/2010 ώρα 16:09

ΛΟΚ εννοειται. Οι ΟΥΚ μονο να τρωνε ξυλο ξερουνε απο σουβλατζηδες:

Επιστροφή στην κορυφή
ΟΥΚ Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Διαγραμμένο μέλος

Παράθεση ΟΥΚ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουνίου/2010 ώρα 18:26
Αρχικά αποστάλθηκε από fideas emk

ΛΟΚ εννοειται. Οι ΟΥΚ μονο να τρωνε ξυλο ξερουνε απο σουβλατζηδες:

ΤΗ αυτο ρε φιλε?
Επιστροφή στην κορυφή
ΟΥΚ Δες τη Λίστα
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ

Διαγραμμένο μέλος

Παράθεση ΟΥΚ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουνίου/2010 ώρα 18:45

fideas emk οι λοκατζηδες ειναι παραπολυ καλη αλα σαν τα ΟΥΚ οχι πως αλιως να το πω; Π. Χ ο Ολυμπιακος ειναι καλη ομαδα αλα σαν την Μπαρτσελονα δεν ειναι. Και μονο στα ΟΥΚ το παιρνανε μονο 5 τα λεει ολα

Επιστροφή στην κορυφή
fideas emk Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση fideas emk Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουνίου/2010 ώρα 20:13
Ε σε πειραζω ρε Θρυλε. Αυτοι ειναι ισραηλινοι ΟΥΚαδες που τρωνε ξυλο πανω στο τουρκικο πλοιο που κατεβηκαν τελη μαιου και μετα βεβαια καθαρισανε 9 τουρκους... Ενταξει δεν εχει σημασια το ξυλο ο οποιοσδηποτε θα ετρωγε ξυλο σε τετοια περιπτωση... Αφου οι τουρκοι τους βαρουσαν οταν ηταν πανω στα σκοινια ακομα... Αλλα που να χαμπαριασουν οι μπουνταλαδες οι τουρκοι οτι αυτοι δεν αστειευονται και οτι βαρανε στο ψαχνο...
Επιστροφή στην κορυφή
_KOURSAROS_ Δες τη Λίστα
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης

Μέλος από: 04/Μαΐου/2010
  Παράθεση _KOURSAROS_ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Ιουνίου/2010 ώρα 23:04
Οι SPETSNAZ παντος περνανε και αυτοι την δοκιμασια με το ξυλο,5-10 λεπτα ανελειτο ξυλο σε ολο το σωμα (εκτο απο τα @@) απο καμια 5-6 ατομα που εναλασοντε κατα την διαρκια για να σε βαρανε με ορεξη και εσυ αντιστεκεσε οσο μπορεις αυτο ειναι σκλυραγωγιση και οχι να καθεσε κατω απο ενα φουσκοτο να και να σε βρεχουν με λαστιχο...
Είς οιωνός άριστος αμύνεσθαι περί πάτρης.
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234>