Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 151617
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

2019ΑΕΣΣΟ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση 2019ΑΕΣΣΟ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Πώς μαθαίνω που θα καταταχθώ;
    Αποστολή: 17/Ιανουαρίου/2019 ώρα 19:48
Φιλε μου περιμενε να δεις αν ερθει χαρτι καταταξης. Ειχες δηλωσει Ειδικες Δυναμεις οταν περασες περιοδευων; Λογικα μεσα στην αλλη βδομαδα θα ερθουν σε οσους ειναι για 2019Α Εσσο. Αν σου ερθει να ανησυχεις. Και παρε και τηλεφωνο τη στρατολογια
Επιστροφή στην κορυφή
Peter mahouka Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 09/Φεβρουαρίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Peter mahouka Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Φεβρουαρίου/2019 ώρα 23:50
Καλησπερα παιδια, θα μπω κατευθειαν στο θεμα μιας και με εχει αγχωσει σημερα μετα απο συζητηση με φιλο.
Το 9 η το 10, δε θυμαμαι. Ειχα κανει αναβολη λογο σχολης, την οποια ακομα δεν την εχω τελειωσει [ μου μενει η πρακτικη] εξαιτιας διαφορων λογων αλλα αυτο ειναι αλλο θεμα.
Η αναβολη μου εληγε ή μαλλον καλυτερα "εληξε" στις 31 δεκεμβριου και βαση αυτου εδω , υποτιθεται πρεπει να μπω τον μαρτιο. ΟΜΩΣ δεν εχει υπαρξει καμια ενημερωση, ουτε χαρτι ουτε τιποτα. Δευτερα πουρνο πουρνο θα παω ή θα παρω τηλεφωνο απο κει μπας και μαθω, αλλα θα θελα να μου πειτε και εσεις αμα ξερετε τι παιζει.
Επιστροφή στην κορυφή
vagelis Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση vagelis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Φεβρουαρίου/2019 ώρα 01:41
Μπορει να φανεί λίγο χαζό αλλά είμαι για καταταξη τον Αυγουστο, γίνεται να δηλωσω καπου να πάω τεθωρακισμένα?
Επιστροφή στην κορυφή
Ashen Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 28/Δεκεμβρίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Ashen Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Φεβρουαρίου/2019 ώρα 13:41
Από όσο θυμάμαι δεν δηλώνεις σε ποιο σωμα του στρατου θες να υπηρετήσεις.
Επιστροφή στην κορυφή
As1 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση As1 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Νοεμβρίου/2019 ώρα 23:00
Τελικα εγω που εχω αναβολή μεχρι τις 30/1/2020 και πηρα τηλέφωνο στην στρατολογία μου ειπαν οτι μαλλον θα μπω με την Β τον μαρτιο ενω την πρώτη φορα μου ειχαν πει οτι θα μπω με την Α εσοο του Φεβρουαρίου... Αλλα μου ειπαν επειδη δεν έχουν βγει ημερομηνίες δεν ξέρουν ακομα το ποιο πιθανον ειναι φυγω τον Ιανουάριο με την (Α)?
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 151617
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.