Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 101112
Ερώτηση: τι ειδους αντρες σας αρεσουν
Ψήφος Επιλογή Ψηφοφορίας Ψήφοι Στατιστικά Ψηφοφορίας
36 [14.34%]
36 [14.34%]
35 [13.94%]
43 [17.13%]
101 [40.24%]

Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Μελανα24 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 29/Ιανουαρίου/2017
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Μελανα24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Τι είδους άντρες σας αρέσουν;
    Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 03:20
Ιδεολογιες!!!
Διαφορετικες και ολες δεκτες μωρε :)

Δικεφαλα σκετα;
Δικεφαλα με τατου ειναι αστοοοοοο... πολυ πςςςςςςς!!!
Ειμαι σε ηλικια που μπορεις να μου λες οτι θελεις... σε εχω συνδεμενο με καιρο :*
Επιστροφή στην κορυφή
marsupilami Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 26/Σεπτεμβρίου/2015
  Παράθεση marsupilami Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 03:22
Αρχικά αποστάλθηκε από Μελανα24

Ιδεολογιες!
Διαφορετικες και ολες δεκτες μωρε :)

Δικεφαλα σκετα;
Δικεφαλα με τατου ειναι αστοοοοοο... Πολυ πςςςςςςς!

χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχα

με ο, τι ναναι
Επιστροφή στην κορυφή
Μελανα24 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Μελανα24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 03:28
Χαχαχα αχαχαχα αχαχ

Λοιπον παω νανι γιατι αυριο το πρωι κουκουρουκου το Μελινακη...

Καληνυχτες γλυκες, ομορφες, ζαχαρωτες, λουλουδιαστες, σοκολατενιες, αλλοπαρμενες τρελιαρικες και ονειρα χουχουλιαστα γτ τα πονηρεμενα το 17 ανεβασαν πολυ φπα!

Πωωωω ειμαι κ οικονομικη... εεε φτουυυ μουυυυ λοιπον!!!
Ειμαι σε ηλικια που μπορεις να μου λες οτι θελεις... σε εχω συνδεμενο με καιρο :*
Επιστροφή στην κορυφή
marsupilami Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Παράθεση marsupilami Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 03:32

Χαχαχα αχαχαχα αχαχ

Λοιπον παω νανι γιατι αυριο το πρωι κουκουρουκου το Μελινακη...

Καληνυχτες γλυκες, ομορφες, ζαχαρωτες, λουλουδιαστες, σοκολατενιες, αλλοπαρμενες τρελιαρικες και ονειρα χουχουλιαστα γτ τα πονηρεμενα το 17 ανεβασαν πολυ φπα!

Πωωωω ειμαι κ οικονομικη... Εεε φτουυυ μουυυυ λοιπον!

xaxaxaxa κλνχταααααα
Επιστροφή στην κορυφή
Μελανα24 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Μελανα24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 03:34
Φιλιιιιιιι

Χιχαχοχουυυυχααααααχιοοοχεχεχο!!
Επιστροφή στην κορυφή
Μελανα24 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Μελανα24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 10:09
Καλημερα καλημερα καλημερα καλημερα!!!

Λοιπον αντρες ετσι οπως τους θελω μπορει να μην υπαρχουν...
Αλααααα υπαρχουν αυτοι που σου τραβαν την προσοχη με το τερμα "συγχρονο αλητικο" παρουσιαστικο τους!!!
μου βγηκε ενα ντεσιμπελ "τυπου καλεεε τι κομματι ειναι τουτοοοο?! !

Και να εχεις και την αλλη την τρελη να σε τραβαει και να σε λεει φρονημαα φρονημα Μελινακηηηη... και στο τελος " καλε χαρισε μου το ονομα σου, εμενα με λενε Μελινα" χαχαχαχαχαχαχα!!! Τελος τελος εκαψα φλατζα πρωινιατικη!!!

Εχει πλακα το οτι σας τρομαζει το "πεσιμο" απο μια κοπελα!
Επιστροφή στην κορυφή
Μελανα24 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Μελανα24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 10:22
Λετε εμας "ευκολες" αλλα οι αντρες ειναι χειροτεροι...
Με ενα "δεν παμε λιγο παρα κει, να σου δειξω και τα δικα μου τα τατουαζ που δεν φαινονται; ; ; " κατευθειαν "δωσεεεεε αριθμοοοοοο"
Επιστροφή στην κορυφή
marsupilami Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Παράθεση marsupilami Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 16:06

Λετε εμας "ευκολες" αλλα οι αντρες ειναι χειροτεροι...
Με ενα "δεν παμε λιγο παρα κει, να σου δειξω και τα δικα μου τα τατουαζ που δεν φαινονται; " κατευθειαν "δωσεεεεε αριθμοοοοοο"

ααααα ετσι εξηγουνται τα τατοο εχουν το συμβολισμο τους.
Επιστροφή στην κορυφή
Μελανα24 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Μελανα24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 16:14
Χαχαχαχαχαχχαχχαχα!!!
Εεε τι νομιζες?! !
Επιστροφή στην κορυφή
Μελανα24 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Μελανα24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 16:50
Σημερα ομως καταλαβα οτι δεν παιρναν παντου τα "μαγκιλικια" εφαγααα την πρωτη αντρικηηη σφαλιαραααα! Αν ειναι δυνατον... και να χεις και τις φιλες σου να τσιριζουν "οοοοοο μ@@@@@ααααα αμανννν" και χωρις να φταιωωω! Τετοιοι χαζοιι ειστε...
Στην τελικη δεν ειδα οτι ηταν κατω απο το πεζουλι, δεν το εχω καλα με το παρκαρισμα...
Επιστροφή στην κορυφή
Terminator Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 11/Ιουλίου/2011
  Παράθεση Terminator Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2017 ώρα 18:06

Σημερα ομως καταλαβα οτι δεν παιρναν παντου τα "μαγκιλικια" εφαγααα την πρωτη αντρικηηη σφαλιαραααα! Αν ειναι δυνατον... Και να χεις και τις φιλες σου να τσιριζουν "οοοοοο μ@@@@@ααααα αμανννν" και χωρις να φταιωωω! Τετοιοι χαζοιι ειστε...
Στην τελικη δεν ειδα οτι ηταν κατω απο το πεζουλι, δεν το εχω καλα με το παρκαρισμα...

Υπάρχει το self parking assist που μπαίνει πλέον στις νέες mercedes και στα volkswagen...
Επιστροφή στην κορυφή
Μελανα24 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Μελανα24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2017 ώρα 18:20
Καλεεε τον ειδα... αλλα δεν ηθελα να το παω ποιο εκει γιατι ειχε κολονακι... θα χτυπουσα το αυτοκινητο μου?! ! ! Ουτε καν! Δεν πειραζει κ λιγο πατημα... καλο κανει!
Επιστροφή στην κορυφή
gr_AR Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση gr_AR Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Ιανουαρίου/2017 ώρα 20:40
Σου έχω δώσει και δίπλωμα...
Επιστροφή στην κορυφή
Μελανα24 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Μελανα24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Φεβρουαρίου/2017 ώρα 23:41
O?! !
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 101112
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.