Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Τι είδους άντρες σας αρέσουν;

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 89101112>
Ερώτηση: τι ειδους αντρες σας αρεσουν
Ψήφος Επιλογή Ψηφοφορίας Ψήφοι Στατιστικά Ψηφοφορίας
36 [14.34%]
36 [14.34%]
35 [13.94%]
43 [17.13%]
101 [40.24%]

Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

marsupilami Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 26/Σεπτεμβρίου/2015
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση marsupilami Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Τι είδους άντρες σας αρέσουν;
    Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 00:30
Βρε μελανα εσυ τον σταλονε ψαχνεις... Φιλικα παντα και με χιουμορ
Επιστροφή στην κορυφή
Μελανα24 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 29/Ιανουαρίου/2017
  Παράθεση Μελανα24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 00:34
Ζηταω πολλααα;

Ειμαι σε ηλικια που μπορεις να μου λες οτι θελεις... σε εχω συνδεμενο με καιρο :*
Επιστροφή στην κορυφή
marsupilami Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Παράθεση marsupilami Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 00:37
Αρχικά αποστάλθηκε από Μελανα24

Ζηταω πολλααα;

οχι πολλα απαιτητικα ομως ναι
Επιστροφή στην κορυφή
Μελανα24 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Μελανα24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 00:40
Αυτο ελειπε να μην ειμαστε και απαιτητικες...
Γυναικες ειμαστε!!!
Ειμαι σε ηλικια που μπορεις να μου λες οτι θελεις... σε εχω συνδεμενο με καιρο :*
Επιστροφή στην κορυφή
marsupilami Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Παράθεση marsupilami Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 00:43

Αυτο ελειπε να μην ειμαστε και απαιτητικες...
Γυναικες ειμαστε!

δεν θα διαφωνησω αλλα πρεπει να ανταποκρινονται οι απαιτησεις και στην πραγματικοτητα κια δυσκολα βρισκονται τετοιοι αντρες τοσο χειμμαρωδεις δλδ
Επιστροφή στην κορυφή
Μελανα24 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Μελανα24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 00:47
Πφφφφ...
Θαρρω πως θα πλασω εναν στην φαντασια μου και θα τον καψουρευτω κιολας!

Αν και νομιζω οτι υπαρχουν, στανταρ καπου εκει εξω υπαρχουν.... το θεμα ειναι που?! ! ! ! ! ! !
Επιστροφή στην κορυφή
marsupilami Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Παράθεση marsupilami Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 00:52

Πφφφφ...

Αν και νομιζω οτι υπαρχουν, στανταρ καπου εκει εξω υπαρχουν... . Το θεμα ειναι που; !!!

εγω θα σ ελεγα πως μπορεις να τον πλασεις στην πραγματικοτητα φτανει να βρεις καποιον που να προσεγγιζει αυτο που θελεις και να του εκβιασεις εσυ ολα τα υπολοιπα και εσεις οι γυναικες εχετε τον τροπο σας να περνετε αυτο που θελετε απο εναν αντρα φτανει να ξερετε να τον μεταχειριστειτε
Επιστροφή στην κορυφή
psofos Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 14/Νοεμβρίου/2016
  Παράθεση psofos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 00:53
Απορια: Καλα εσυ ησουν ΣΣΕ ρε κοπελια. Γιατι την παρατησες και θες παλι στρατο τωρα; Δε σου αρεσε;
Πλακα: Θες να σε παντρεψουμε κιολας;
Επιστροφή στην κορυφή
Μελανα24 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Μελανα24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 00:57
Αρχικά αποστάλθηκε από marsupilami

Πφφφφ...

Αν και νομιζω οτι υπαρχουν, στανταρ καπου εκει εξω υπαρχουν... . Το θεμα ειναι που; !!!

εγω θα σ ελεγα πως μπορεις να τον πλασεις στην πραγματικοτητα φτανει να βρεις καποιον που να προσεγγιζει αυτο που θελεις και να του εκβιασεις εσυ ολα τα υπολοιπα και εσεις οι γυναικες εχετε τον τροπο σας να περνετε αυτο που θελετε απο εναν αντρα φτανει να ξερετε να τον μεταχειριστειτε

Συγνωμη μα και η κουτση μαρια σας παιζει στα δαχτυλα... !!!
Επιστροφή στην κορυφή
Μελανα24 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Μελανα24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 01:01
Αρχικά αποστάλθηκε από psofos

Απορια: Καλα εσυ ησουν ΣΣΕ ρε κοπελια. Γιατι την παρατησες και θες παλι στρατο τωρα; Δε σου αρεσε;
Πλακα: Θες να σε παντρεψουμε κιολας;

Την παρατησα για εναν απο την σσας ρε. μου εβγαζε την παναγια, τερμα τοξικος... αρραβωνες μπαμ μπαμ.. και μολις ακουσα γαμους και ντιρι νταχτα... νυχτα σηκωθηκα και εφυγα...
Ε και οσο να ναι το χω ψιλομετανιωσει μωρε... την ηθελα την σχολη. Απλα δεν ημουν της υπακοης ημουν και πολυ αντιδραστικη... αστο αστο...
Επιστροφή στην κορυφή
psofos Δες τη Λίστα

Παράθεση psofos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 01:07
Και τι σχεση εχει η ΣΣΑΣ; Εσυ ΣΣΕ δεν ησουν?
Επιστροφή στην κορυφή
Μελανα24 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Μελανα24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 01:09
Με δουλευεις;
Θα καθομουν σσε με εναν μ@@@@@@α πανω απο το κεφαλι μου να με πριζει?! Ουτε καν!!
Επιστροφή στην κορυφή
psofos Δες τη Λίστα

Παράθεση psofos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 01:11
Κατσε για να καταλαβω. Ησουν ΣΣΕ και την παρατησες, γιατι δε γουσταρες πειθαρχια κλπ. Σωστα; Και μετα η ΣΣΑΣ που κολλαει?
Επιστροφή στην κορυφή
Μελανα24 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Μελανα24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 01:16
Αυτο που μαζι μιλαμε χωρια καταλαβαινομαστε εχει πλακα τελικα :)

Καλε μου την σχολη την παρατησα για δυο λογους... ο πρωτος το οτι δεν πολυ παω την πειθαρχια. οπως πολυ καλα ειπες.. και ο δευτερος γιατι ειχα γνωρισει εναν απο την σσας πριν φυγω απο θεσσαλονικη ο οποιος ηταν ΠΡΙΧΤΗΣΣΣ! Ε ειχα ψιλο φρικαρει κ εγω μαζι του εκεινο το διαστημα και ειπα "στα διαλα η σσε, κανω την ζωη μου"... νοησες τιποτα;
Επιστροφή στην κορυφή
Terminator Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 11/Ιουλίου/2011
  Παράθεση Terminator Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 01:17

Ειμαι 1,87 αρα θα ηθελα εναν επιτελους 1) ψηλοτερο απο εμενα!(χαχα) Τερμα γυμνασμενο με τατουαζ (σαν εμενα ενα πραγμα) Και πιστευω οτι ο αντρας για να ειναι γλυκος, σωστος, καλος πρεπει να ειναι τερμα "γιουχου" και οχι αυστηρος! Να μην αντιμιλαει βεβαιως βεβαιως, και πολυ απλα να ειναι 24ωρες στις διαταγες σου!
Αααα να ειναι freedom, και 100% σκυλας να μην αφηνει πιστα για πιστα, κ οχι ζ
ηλεια και πριξιμο
Εχμμμ και να ειναι ριψοκινδυνος να μην φοβου τιποτα... Να του λες σηκωω παμε για ελευθερη και να σου λεει yoolooooo, παμε ψαροντουφεκο και να μην ακους πονηρη η καλυμνια θελει να με πνιξει να μην αγχωνεται οταν οδηγας και αντι για φρενο πατας γκαζι να σου λεει 2) "μωρο παρτα ολα σβαρνα δικα μας ειναι" Κριμα που δεν υπαρχουν κ αν υπαρχουν ειναι ζητημα 2...

1) Θα σου παραγγείλουμε εναν απο ebay
2) Να μας πείς σε ποια περιοχή οδηγάς και πότε να ξέρουμε να μην περνάμε απο εκεί
Επιστροφή στην κορυφή
psofos Δες τη Λίστα

Παράθεση psofos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 01:22
ΟΚ τωρα καταλαβα...
Τερμ ο κρυος... Λολ
Επιστροφή στην κορυφή
Μελανα24 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Μελανα24 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 01:22
Μμμμμμμμμμμμμμμμμμ... γαργαλιστεεεεε μας!!!
Κομμενος ο δρομοος καλαμαρια, κρηνη, τουμπα, πανοραμα, λιμανι.
Εγω προειδοποιησα... οσοι δεν καταλαβαν αιωνια η μνημη τους!
Επιστροφή στην κορυφή
marsupilami Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Παράθεση marsupilami Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Ιανουαρίου/2017 ώρα 01:46
Χαχα γουσταρω φαση να ζωντανευει λιγο το φερουμ ρε παιδια.
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 89101112>