Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

592 Μ/Κ ΤΠ ΕΚΕ - Λιτόχωρο

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 592 Μ/Κ ΤΠ ΕΚΕ - Λιτόχωρο
    Αποστολή: 05/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 05:00
592 τπ εκε λιτοχωρο ξερει κανεις ρε μαγκες τι παιζει εκει...
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 16:52
Γαματο... Ποτε πας;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 24/Σεπτεμβρίου/2009 ώρα 08:30
Τωρα εχω παει εδω και 20 μερες...
καινουργιο στρατοπαιδο ειναι μολις μεταφερθηκε εκει οι πρωτοι ειμαστε...
κεντρο ειδικοτητας για οδερπαδες ειναι...
εμεις ειμαστε μονιμη δυναμη λοχο διοικησεως ΖΩΑΡΑ!
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 21:04
Στέλνουν τον αδερφό μου στο Λιτόχωρο στο 592 ΟΔΕΡΠΑΣ.

Τι ειδικότητα είναι αυτή;

Μετά σε ποιό Τάγμα πιο κοντά στην Αθήνα μπορεί να πάει;

(Απαγορεύονται τα Greeklish και τα κεφαλαία)

Επιστροφή στην κορυφή
nikos xania Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 18/Δεκεμβρίου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση nikos xania Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 11:32
Παιδια ξερετε τι στρατοπεδο ειναι εκει το 592 κ αν ειναι καλα;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Δεκεμβρίου/2009 ώρα 19:21

Θα πηξετε νεοι!

Επιστροφή στην κορυφή
psilosgt Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 14/Μαρτίου/2010
  Παράθεση psilosgt Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Ιουνίου/2010 ώρα 23:00
Ερχομαι αυριο για ΟΔΕΡΠΑΣ...
Επιστροφή στην κορυφή
πολιτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση πολιτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Ιουλίου/2015 ώρα 01:12
Θα περασεις καλα πολυ καλα ημουνα εκει
Επιστροφή στην κορυφή
Mixalhsns Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 21/Φεβρουαρίου/2018
  Παράθεση Mixalhsns Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 08:53
592 Μ/Π ΤΠ (ΕΚΕ) ξερει κανει τι παιζει εκει εχω περδευτει τελειος με οτι γίνεται... εκεί πέρα θα είμαι σε όλη την θητεία μου; Γιατί κάτι τέτοια βλέπω... αν και δήλωσα ειδικές δυνάμεις μπορεί να απαντήσει κάνεις τι παίζει εδώ πέρα?
Επιστροφή στην κορυφή
Mixalhsns Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 21/Φεβρουαρίου/2018
  Παράθεση Mixalhsns Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 08:55
ΑΝ ΔΙΑΒ’ΣΕΙΣ ΤΟ ΜΉΝΥΜΑ καλος δες λίγο τι ανέβασα στο φόρουμ και αν μπορέσεις να μου απαντήσεις θα ήταν χρήσιμο
Επιστροφή στην κορυφή
billys1991 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 01/Φεβρουαρίου/2017
  Παράθεση billys1991 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 10:27
Και εγω τεθωρακισμενα μπαινω λιτοχωρο. Εκει θα μεινουμε?
Επιστροφή στην κορυφή
Pan9500 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Pan9500 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Ιανουαρίου/2019 ώρα 22:46
Καλησπερα σε ολους
Υπάρχει κανείς που να υπηρέτησε πρόσφατα ή που να γνωρίζει πληροφορίες για το 592 Μ/Κ ΤΠ ΕΚΕ Λιτόχωρο?
Επιστροφή στην κορυφή
DIM 2019 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση DIM 2019 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Ιανουαρίου/2019 ώρα 19:00
Καλησπέρα, Είμαι υγειονομικό, απόφοιτος Ιατρικής και κατατάσσομαι στο 592 Μ/Κ ΤΠ ΕΚΕ Λιτόχωρο, γνωρίζει κανείς να μου δώσει κάποιες πληροφορίες.
Επιστροφή στην κορυφή
nikos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση nikos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 03:53
Παιδες μπορει καποιος να μας πει 2 πραγματα για το τι και πως ειναι εκει στο 592; Ερχομαι στις 22.1 διαβιβασεις
Επιστροφή στην κορυφή
panos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση panos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 00:15
Έρχομαι 592 τεθωρακισμένα 22/1. Μπορεί να μας πει κανείς τι παίζει εκεί; Επίσης σε ποια μονάδα είναι πιθανό να τοποθετηθώ;
Επιστροφή στην κορυφή
Sage Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Sage Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιανουαρίου/2020 ώρα 00:24
Μαγκες μπαινω και εγω 22/1 απο Αθηνα, ξερει κανεις τι θα συναντησουμε?
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.