Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αλεξιπτωτιστές vs ΛΟΚ vs ΜΑΚ

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123
Ερώτηση: Ποιό σώμα να επιλέξω;
Ψήφος Επιλογή Ψηφοφορίας Ψήφοι Στατιστικά Ψηφοφορίας
29 [24.17%]
46 [38.33%]
45 [37.50%]

Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Αλεξιπτωτιστές vs ΛΟΚ vs ΜΑΚ
    Αποστολή: 08/Νοεμβρίου/2009 ώρα 15:05

Οποιος θελει λιγη γυμναστικη αλα λιγη, για να περναει η ωρα τοτες να παει πεζοναυτες. Απορω πως οι πεζοναυτες ειναι Ε. Δ μονο η δικια μας χωρα εχει τους παζοναυτες στις Ε. Δ. ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ

Επιστροφή στην κορυφή
ioannis91 Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 08/Μαΐου/2009
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση ioannis91 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Νοεμβρίου/2009 ώρα 15:23
Αρχικά αποστάλθηκε από ;

Οποιος θελει λιγη γυμναστικη αλα λιγη, για να περναει η ωρα τοτες να παει πεζοναυτες. Απορω πως οι πεζοναυτες ειναι Ε. Δ μονο η δικια μας χωρα εχει τους παζοναυτες στις Ε. Δ. ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣ

δεν Καταλαβα

εχεις Παει και Μιλας;
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Νοεμβρίου/2009 ώρα 15:28

Δεν χρειαζεται εχει παει γνωστοε μου και μου εχει πει. ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑ. Δηλαδη σε ολες οι αλλες χωρες που εχουνε εκτος τους πεζοναυτες ειναι βλακες ε; Θα ξαναγελασωΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Επιστροφή στην κορυφή
ioannis91 Δες τη Λίστα

Παράθεση ioannis91 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Νοεμβρίου/2009 ώρα 15:31
Αρχικά αποστάλθηκε από ;

Δεν χρειαζεται εχει παει γνωστοε μου και μου εχει πει. ΠΕΖΟΝΑΥΤΕΣΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑ. Δηλαδη σε ολες οι αλλες χωρες που εχουνε εκτος τους πεζοναυτες ειναι βλακες ε; Θα ξαναγελασωΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

ολλες Οι παραθαλασσιες Χωρες Εχουνε Πεζοναυτες
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Νοεμβρίου/2009 ώρα 15:34

Εισαι σιγουρος γιατη αυτο το ειχα διαβασει στην ΚΑΤΑΔΡΟΜΗ

Επιστροφή στην κορυφή
ioannis91 Δες τη Λίστα

Παράθεση ioannis91 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Νοεμβρίου/2009 ώρα 15:35
Αρχικά αποστάλθηκε από ;

Εισαι σιγουρος γιατη αυτο το ειχα διαβασει στην ΚΑΤΑΔΡΟΜΗ

ναι
οταν υπαρχουν ναυτες Χριαζονται Και πεζοναυτες
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Νοεμβρίου/2009 ώρα 14:29
Αρχικά αποστάλθηκε από ;

Ααα, η γνωστή και ασύγκριτη εγκυρότητα κάποιου άγνωστου στο internet που άκουσε κάτι από κάποιον γνωστό του...

Επιστροφή στην κορυφή
anetos Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 10/Νοεμβρίου/2009
  Παράθεση anetos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Νοεμβρίου/2009 ώρα 01:57

Ρε μαγκες το ξερω πως βρισκομαι σε λαθος μερος αλλα θελω να κανω μια ερωτηση :

Στο περιοδευων μπορω να επιλεξω Αμφιβιος Καταδρομεας;
Υπαρχει;
Η απλα καταδρομεας και οπου σε ριξουν αυτοι;
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Νοεμβρίου/2009 ώρα 04:43
Αρχικά αποστάλθηκε από ;

Εσύ που υπηρέτησες ρε μεγάλε;
Επιστροφή στην κορυφή
stm Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 23/Φεβρουαρίου/2010
  Παράθεση stm Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Φεβρουαρίου/2010 ώρα 21:52
Δεν ειναι θεμα για εμενα ποια μοναδα ειναι η ποιο Μάχιμη - Ικανή ...
Το Θέμα Είναι Για πιο Λόγο Μπήκες Ειδικές Δυνάμεις Ποσο προσφερες στην πατριδα Και ποσα εμαθες σε περιπτωση που χρειαστεις!
Βεβαια αυτο που μας Χαρακτηρίζει ως Αλεξιπτωτιστες και μας δινει μια ιδιαιτεροτητα Ειναι το γεγονος οτι ειμαστε οι μοναδικοι κληρωτοι στρατιωτες που εχουμε απωλειες Ζωών Σε περιοδο ειρηνης και ξερουμε αυτην την Πιθανότητα !
Κατα τα αλλα υπαρχουν πολλοι που υπηρετουν σε διαφορα φιλακια στα ΣΥΝΟΡΑ και κανουν το καθηκον τους Αξιοπρεπώς...
Και αλλοι πολλοι που πανε στις ειδικες δυναμεις και μετα κλαιγονται στα βισματα τους για μια μεταθεση (ακομα και μεσα στο ιδιο στρατοπεδο) Ειναι δλδ αυτο που λεμε περασε και δεν ακουμπησε!
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Nikos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Αυγούστου/2010 ώρα 05:00

Ενας γνωστος μου που Υπηρετει αυτη την στιγμη στους πεζοναυτες μου ειναι οτι ειναι για τον πεο.

Γυμναστικη/Ασκησεις = 0
ολη μερα αγγαριες και δεντροφυτευσεις.
δηλ ελεος
Επιστροφή στην κορυφή
ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ Δες τη Λίστα

Μέλος από: 17/Αυγούστου/2010
  Παράθεση ΣΤΡΑΤΟΚΑΥΛΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Αυγούστου/2010 ώρα 15:51
Αρχικά αποστάλθηκε από Nikos

Ενας γνωστος μου που Υπηρετει αυτη την στιγμη στους πεζοναυτες μου ειναι οτι ειναι για τον πεο.

Γυμναστικη/Ασκησεις = 0
δηλ ελεος
ΟΜΑΔΕΣ ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΚΑΤΑΣΤΡΩΦΩΝ
Επιστροφή στην κορυφή
konstantina Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 25/Αυγούστου/2010
  Παράθεση konstantina Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Αυγούστου/2010 ώρα 18:56
Καλα λεει ο στρατοκαυλος. Οι πεζοναυτες απο τοτε που αποκοπηκαν απο τις ΕΔ νομιζουν οτι βαλανε εναν μπλε μπερε και οτι κατι κανουν... Δεν ξερουν τι παει να πει ασκηση.
Επιστροφή στην κορυφή
Hyper Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 15/Ιουλίου/2010
  Παράθεση Hyper Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Αυγούστου/2010 ώρα 19:11
Αρχικά αποστάλθηκε από Nikos

Γυμναστικη/Ασκησεις = 0
δηλ ελεος
Αναμενομενο
Επιστροφή στην κορυφή
Hyper Δες τη Λίστα
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης

Μέλος από: 15/Ιουλίου/2010
  Παράθεση Hyper Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Αυγούστου/2010 ώρα 19:12
Τουλαχιστον θα μαθουν τι θα πει αγαπη για το περιβαλλον με τοσες δεντροφυτευσεις
Επιστροφή στην κορυφή
konstantina Δες τη Λίστα
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ

Μέλος από: 25/Αυγούστου/2010
  Παράθεση konstantina Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Αυγούστου/2010 ώρα 19:14
Χε χε χε hyper
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  123
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.