Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Επιτρέπονται τα κινητά στο στρατό;

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  12345 27>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Sorbal Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 05/Μαΐου/2008
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Sorbal Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Επιτρέπονται τα κινητά στο στρατό;
    Αποστολή: 13/Μαΐου/2008 ώρα 00:22
Ok ευχαριστώ παιδιά. Θα πάρω ένα παλιό κιν. και μια τηλεκάρτα καλού κακού.
Thanx a lot!
Επιστροφή στην κορυφή
Apap Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 05/Αυγούστου/2008
  Παράθεση Apap Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Αυγούστου/2008 ώρα 03:57
Είναι απλό...
Όποιος δεν θέλει να έχει ποτέ πρόβλημα φροντίζει να πάρει μαζί του κινητό χωρίς κάμερα.

Αν παρ όλα αυτά επιμένετε να έχετε κινητό με κάμερα τουλάχιστον ΜΗ τα δημοσιοποιείτε. Δεν το αντιλαμβάνεστε αλλά παρέχετε χρήσιμες πληροφορίες σε πολλούς κακοπροαίρετους...

Αν πάρουν πολλοί χαμπάρι ότι κάποια μονάδα δεν φυλάσσεται και τόσο καλά μέχρι και τρομοκρατικές επιθέσεις μπορεί να ξεκινήσουν για κλοπή στρατιωτικού υλικού.

Δεν είναι τόσο αθώα τα πράγματα δυστυχώς... υπάρχουν και κακοί άνθρωποι στον κόσμο...
Ξυπνήστε επιτέλους...
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 08/Αυγούστου/2008 ώρα 16:51

παΛΙΚΑΡΙ ΑΠΟ ΜΕΣΑ, ΓΙΑ ΚΙΝΙΤΟ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΤΙΝ ΑΔΕΙΑ ΜΕΤΑ ΤΙΝ ΟΡΚΟΜΟΣΙΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΜΝ ΠΑΡΩ ΚΑΝ ΚΙΝΙΤΟ, ΔΝ ΑΚΣΙΖΟΘΝ ΟΙ ΚΑΜΠΑΝΕΣ ΓΙΑ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΒΔΟΜΑΔΕΣ,(προσωπικι αποψη)

Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Αυγούστου/2008 ώρα 15:57
παρουσιαζομαι αυριο στο ΚΕΠΒ στη θηβα εχο κινητό χορισ καμερα... που να το βαλω"κρυψω" ή απλα να το εχω στη τσεπη μου;
Επιστροφή στην κορυφή
InvisibleHunter Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 12/Αυγούστου/2008
  Παράθεση InvisibleHunter Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Αυγούστου/2008 ώρα 19:14
και εγω ρε!!! αληθεια ρε παλοι για λετε τι να το κανουμε;
Επιστροφή στην κορυφή
Apap Δες τη Λίστα
Λοχίας
Λοχίας

Μέλος από: 05/Αυγούστου/2008
  Παράθεση Apap Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Αυγούστου/2008 ώρα 20:04
Είπαμε κινητό ΧΩΡΙΣ κάμερα ΔΕΝ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ...
Βάλτε το στον πολιτικό σάκο που θα έχετε μαζί ή και πάνω σας δεν θα σας πεί κανείς τίποτα...
Επιστροφή στην κορυφή
Νικολακης Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 26/Αυγούστου/2008
  Παράθεση Νικολακης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Σεπτεμβρίου/2008 ώρα 19:43
Καποιοι μου ειπαν οτι απαγορευετε κινητο με καμερα στο στρατο αυτο ισχυει;
Επιστροφή στην κορυφή
chemical war Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 12/Μαΐου/2008
  Παράθεση chemical war Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Σεπτεμβρίου/2008 ώρα 20:33
Ισχυει... μεχρι να παλιωσεις!
Επιστροφή στην κορυφή
TARAS Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 17/Ιουλίου/2008
  Παράθεση TARAS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Σεπτεμβρίου/2008 ώρα 19:04

Όσον αφορά τα κινητά με κάμερα δεν επιτρέπονται τυπικά. Αλλά άμα δεν δώσεις δικαίωμα μπορεί να μη στο πάρουν ούτε να σε καμπανιάσουν. Όλα έχουν τις ανοχές τους.

Επιστροφή στην κορυφή
πειραιωτης Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 28/Ιουλίου/2008
  Παράθεση πειραιωτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Οκτωβρίου/2008 ώρα 03:10
Παιδια στο πευκο αν σε πιασουν με κινητο κινδυνευεις να σε διωξουν απο εδ;
Επιστροφή στην κορυφή
πειραιωτης Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση πειραιωτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Οκτωβρίου/2008 ώρα 03:12
Αν και πιστευω να μην υπαρχουν ατομα που να εχουν κινητο με καμερα! Εχω ακουσει και οτι στο ΚΕΕΔ στους θαλαμους δεν εχει μπριζα με συνεπεια να μην μπορεις να φορτισεις τιποτα! Ισχυει κατι τετοιο;
Επιστροφή στην κορυφή
ΗΛΕΚΤΡΑ Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 04/Σεπτεμβρίου/2008
  Παράθεση ΗΛΕΚΤΡΑ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Οκτωβρίου/2008 ώρα 22:38
Αρχικά αποστάλθηκε από πειραιωτης

παιδια στο πευκο αν σε πιασουν με κινητο κινδυνευεις να σε διωξουν απο εδ;
να σε διωξουν δεν παιζει αντε καμια "καμπανα"...
Επιστροφή στην κορυφή
πειραιωτης Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση πειραιωτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Οκτωβρίου/2008 ώρα 00:23

με την καμπανα δεν διακινδυνευεις;

Επιστροφή στην κορυφή
ΗΛΕΚΤΡΑ Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση ΗΛΕΚΤΡΑ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Οκτωβρίου/2008 ώρα 00:24

οχι ρε συ...
Επιστροφή στην κορυφή
ΗΛΕΚΤΡΑ Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση ΗΛΕΚΤΡΑ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Οκτωβρίου/2008 ώρα 00:26
Αρχικά αποστάλθηκε από ΗΛΕΚΤΡΑ

οχι ρε συ...
ΕΚΤΟς αν κανεις καμια πολυ "χοντρη"μ@... @
Επιστροφή στην κορυφή
dimitris1987 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 02/Σεπτεμβρίου/2008
  Παράθεση dimitris1987 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Ιανουαρίου/2009 ώρα 01:51
Μπαινω μεγαλο πευκο 9/2 και θελω να παρω ενα παλιο τηλεφωνο που εχω χωρις καμερα... Θα εχω προβλημα;
Επιστροφή στην κορυφή
dimitris1987 Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 02/Σεπτεμβρίου/2008
  Παράθεση dimitris1987 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιανουαρίου/2009 ώρα 18:59
Το κινητο να το εχω επανω μου η κρυμενο στο σακο;
Επιστροφή στην κορυφή
vasilis Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 22/Μαρτίου/2008
  Παράθεση vasilis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιανουαρίου/2009 ώρα 20:06
Το θεμα ειναι που παρουσιαζεσαι! Στο πευκο που ημουν εγω σε εψαχναν κανονικα και το σακο σου! Το κινιτο με καμερα απογορευεται χωρις εισαι ενταξει! Σε αλλα κεντρα ακουσα οτι ειχαν με καμερα απο την αρχη και δεν τους το πηραν!
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  12345 27>