Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

290 Μ/Κ ΤΠ - Λήμνος

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 567
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

jerryham Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 25/Νοεμβρίου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση jerryham Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 290 Μ/Κ ΤΠ - Λήμνος
    Αποστολή: 25/Νοεμβρίου/2018 ώρα 15:54
Αρχικά αποστάλθηκε από jerryham

Καλησπερα μαγκες 256 σειρα 98 Ε ΕΣΣΟ. Ηταν μαυρη μαυριλα το ταγμα, βεβαια ειναι και πως το αντιμετωπιζει ο καθενας, οπως πολλα πραγματα στην ζωη... Εκατσα 9 μηνες Λιβαδοχωρι, οι πενταετης μας τρεχανε, δοιηκητης τοτε Ιωαννης Μερης, προλαβα και λιγο τον Κοτσυφη. Πηγα φυλακιο στο ΝΤΕ5 και ηρεμησα, εκατσα εκει 3,5 μηνες το μονο που μου αρεσε σε ολη μου την θητεια...
ξεχασα να πω οτι μιλαω για το 290 μκ τπ.
Επιστροφή στην κορυφή
Αλεξανδρος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Αλεξανδρος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 21:53
Καλησπερα παιδια..
Παρουσιαζομαι 4/2 290ΜΚ Μυρινα
Ειμαι απο θεσσαλονικη..
Κανεις για να παμε παρεα;
Η αν ξερει κανεις για εκει τι γινεται...
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Γιωργος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 04:50
Κ εγω απο θεσσαλονικη παρουσιαζομαι στις 5/2.. προσπαθω να μαθω κ εγω πως ειναι εκει τ πραγματα
Επιστροφή στην κορυφή
Rafail- Alex Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 28/Δεκεμβρίου/2018
  Παράθεση Rafail- Alex Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 10:43
Θα μάθουμε αν υπάρχει κάποιος...
Επιστροφή στην κορυφή
Κωστας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Κωστας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Φεβρουαρίου/2019 ώρα 21:50
Μάγκες υπηρέτησα το 1987 στο 290 τότε με το σισμικ τρεις πρώτοι μήνες κόλαση μετά καλύτερα το 286 στο μουδρο το πλέον μαύρο τάγμα της 5ετιας θυμάμαι τότε 21 μήνες εκ των οποίων η 14 στο νησί να είστε όλοι καλά και καλή θητεία στους στρατευμένους
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Απριλίου/2019 ώρα 11:42
Όσοι παρουσιάζονται με τη Β ΕΣΣΟ ανοίχθηκε νέο θέμα

2019 Β ΕΣΣΟ - 290 Μ/Κ ΤΠ (Μύρινα)

Edit: Διορθώθηκε ο σύνδεσμος
Επιστροφή στην κορυφή
Λοχίας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Λοχίας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 22/Απριλίου/2019 ώρα 21:48
Πως λέγεσαι δοκιμε.
Επιστροφή στην κορυφή
bill Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση bill Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Ιουνίου/2019 ώρα 07:40
Ακόμα πολύ μαυρίλα στο 290. Πολλές υπηρεσίες και πολλά χοσέ. Τουλάχιστον τρώμε όλοι το ιδιο σκατό και κάνεις παρέες
Επιστροφή στην κορυφή
Baggos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Baggos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 25/Ιουνίου/2019 ώρα 22:28
Παίδες μπαίνω σε λίγες μέρες μυρινα Γ ΕΣΣΟ πως είναι τα πράγματα;
Επιστροφή στην κορυφή
Δογκανος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δογκανος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 15:43
Παραμένει μαυριλα όλα σκατα
Επιστροφή στην κορυφή
Teosigkou Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Teosigkou Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Φεβρουαρίου/2020 ώρα 23:59
Μάγκες όποιος θέλει πληροφορίες για Λήμνο γενικότερα ρωτήστε ελεύθερα. Για στρατόπεδα λίγα πραγμάτα αλλά γενικότερα για ζωή κλπ πείτε μου.
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 567
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.