Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

547 ΤΠ - Ρέθυμνο

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  123>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

man2014 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 14/Αυγούστου/2014
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση man2014 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 547 ΤΠ - Ρέθυμνο
    Αποστολή: 15/Αυγούστου/2014 ώρα 03:20
Καλησπέρα σας παρουσιάζομαι με την Ε' ΕΣΣΟ τώρα το Σεπτέμβριο στο 547. Όλα αυτά που ακούγονται περί δυσκολιών, σε σύγκριση και με άλλα ΚΕΝ ισχύουν όντως; Υπάρχει κάποιος που έχει παρουσιαστεί πρόσφατα εκεί; Ευχαριστώ πολύ
Επιστροφή στην κορυφή
Greek_Army Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Οκτωβρίου/2009
  Παράθεση Greek_Army Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Αυγούστου/2014 ώρα 10:41
Κέντρο είναι αγορίνα,1 μήνα το πολύ θα κάτσεις, νεοσύλλεκτος θα είσαι δεν θα σε φάνε, χαλάρωσε.
Επιστροφή στην κορυφή
Mixalis4 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 12/Αυγούστου/2014
  Παράθεση Mixalis4 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Αυγούστου/2014 ώρα 13:55
Καλησπερα. Μπορει παρακαλω καποιος να μου δωσει πληροφοριες για το κεντρο του Ρεθυμνου; Παρουσιαζομαι τωρα το Σεπτεμβρη. Και βασικα τι παιζει με εξοδους και επισκεπτηρια; Ευχαριστω πολυ!
Επιστροφή στην κορυφή
tourkofagos Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 30/Αυγούστου/2015
  Παράθεση tourkofagos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Οκτωβρίου/2015 ώρα 13:20
Ειναι οντως τεντα το 547; Οχι τιποτα αλλο περιμενα για κεεδ και ξενερωσα αφανταστα οταν ειδα πεζικο... Τεσπα μολις περασει κλιμακιο εννοειται θα παω απλα θα κανουμε τουλαχιστον τιποτα να ετοιμαζομαστε ή θα σαπισουμε στην λουφα θα παμε απροετοιμαστοι στα αθληματα?
Επιστροφή στην κορυφή
skopanthropos Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 06/Οκτωβρίου/2015
  Παράθεση skopanthropos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Οκτωβρίου/2015 ώρα 00:25
Καλησπέρα,

Στο 547 Α/Μ ΤΠ χρεώνονται οι στρατιώτες (όχι νεοσύλλεκτοι) με Μ16 όπως στην 71 Α/Μ ταξιαρχία ή κανονικά G3;
Επιστροφή στην κορυφή
ΧΑΛΑΡΑΑΑΑ!!!!!! Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΧΑΛΑΡΑΑΑΑ!!!!!! Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Ιουνίου/2016 ώρα 21:04
Πηγα Με την σειρα 222 το 1992 στο 547 και ηταν πολυ χαλαρα, και δεκα μερες οδοιπορικα οταν ηρθε η μεταθεση για το ΤΠ, και αν θελετε οντως να περασετε καλα εγω ημουν εστιατορας και περασα μια χαρα ουτε αναφορες λοχου και αν μα8εις και τα κολπα θα λουφαρεις μια χαρα
Επιστροφή στην κορυφή
asteratos Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 07/Σεπτεμβρίου/2016
  Παράθεση asteratos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Σεπτεμβρίου/2016 ώρα 01:10
Καλησπερα παιδια... Παρουσιαζομαι Ρεθυμνο τη Δευτερα και θελω να μ πει καποιος που μπηκε προσφατα μερικα πραγματα αν ξερεις κτλ. Τι πρεπει να προσεχω κ τετοια. Ευχαριστω
Επιστροφή στην κορυφή
Δημήτρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δημήτρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Φεβρουαρίου/2017 ώρα 17:15
Καλησπέρα σε όλους! Παρουσιάζομαι 13/3/17 Β ΕΣΣΟ στο 547 ΤΠ Ρεθύμνου. Έχω διαβάσει σχόλια και η πλειονότητα αυτών είναι αρνητική. Υπάρχει κάποιος που παρουσιάστηκε πρόσφατα να μπορεί να μας πει δύο, τρία πράγματα; Επίσης ο υπνοσακος επιτρέπεται στο κέντρο αυτό ή όχι;
Επιστροφή στην κορυφή
Guest Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guest Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 17/Φεβρουαρίου/2017 ώρα 13:46
Φίλε στο 547 είναι πολύ καλα. Εχει πιο φορτωμένο πρόγραμμα συγκριτικά με αλλα κέντρα αλλα παρόλαυτα είναι πολύ καλα. Μην ακούς κανέναν τι λέει.
Ο υπνόσακος επιτρέπεται.
Επιστροφή στην κορυφή
Δημητρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δημητρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Φεβρουαρίου/2017 ώρα 15:57
Σε ευχαριστώ πολύ για την πληροφορία, να σαι Καλά!
Επιστροφή στην κορυφή
Nikos Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Nikos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Αυγούστου/2017 ώρα 23:06
Καλησπερα παρουσιαζομαι στις 18/9 τι ακριβως θα χρειαστω κατα την παρουσιαση μου; Επιτρεπεται π. Χ. Ο υπνοσακος;
Επιστροφή στην κορυφή
Βασίλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Βασίλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Σεπτεμβρίου/2017 ώρα 13:19
Νικόλα, και εγώ τότε παρουσιάζομαι!
Υπνόσακος επιτρέπεται απο όσο ξέρω.
Επιστροφή στην κορυφή
Afairestis Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 18/Αυγούστου/2017
  Παράθεση Afairestis Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Σεπτεμβρίου/2017 ώρα 23:45
Ωραια, σιγα σιγα τελειωνω την λιστα μου μαζι και ο υπνοσακος ;)
Επιστροφή στην κορυφή
a942018 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση a942018 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 23/Οκτωβρίου/2018 ώρα 17:54
Έχουμε κανενα νέο απο ΤΠ 547 ;
Επιστροφή στην κορυφή
Νίκος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Νίκος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιανουαρίου/2019 ώρα 14:10
Παίδες μακριά απο το 547 Α/Μ ΤΠ. Στο στρατόπεδο υπηρετούν κυρίως βύσματα Ρεθυμνιώτες, Χανιώτες οι οποίοι χώνουν συνάδελφους τους να κάνουν υπηρεσίες τους Και αυτοί με ισχυρά βύσματα παίρνουν απόσπαση στη ΛΑΦΡ και ΤΕ Ρεθυμνου. Επίσης στο στρατόπεδο υπάρχουν παράνομα Ι2, Ι3 &Ι4 που στο αερομεταφερομενο πεζικο υπηρετουν αποκλειστικα Ι1 με ευθύνη του διοικητή και προκειται καθαρα για εθελοντικη καταταξη στο αερομεταφερομενο πεζικο
Επιστροφή στην κορυφή
StavrosR Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 28/Σεπτεμβρίου/2019
  Παράθεση StavrosR Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Οκτωβρίου/2019 ώρα 18:36
Καλησπέρα παιδιά κανενα νεότερο σχετικά με το το 547; Έχει βελτιωθεί καθόλου η κατάσταση με το καινούργιο διοικητή που απ'ότι διαβάζω διορίστηκε τον Ιούλη;
Επιστροφή στην κορυφή
Βασίλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Βασίλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Δεκεμβρίου/2019 ώρα 12:44
Καλημέρα σε όλους,
Πρόκειται να μπω στο 547 Α/Μ-ΤΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ τον Ιανουάριο 2020. Ξέρει κανείς τι παίζει στο στρατόπεδο και γενικά συμβουλές;
Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
mike94 Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση mike94 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Ιανουαρίου/2020 ώρα 19:03
Παιδια το στρατοπεδο στο Ρεθυμνο τι λεει; Μαλλον θα παρουσιαστω εκει τον Μαρτιο ειμαι απο Κρητη. Ακουγονται διαφορα για το Ρεθυμνο. Εχει κανεις εικονα; Εγω θελω να δηλωσω στρατονομια. Οποτε ποσο καιρο θα ειμαι εκει;
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  123>