Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Τι έγγραφα χρειάζομαι για την κατάταξη;

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234 24>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

my_number_one Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 27/Ιουνίου/2008
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση my_number_one Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Τι έγγραφα χρειάζομαι για την κατάταξη;
    Αποστολή: 23/Ιανουαρίου/2009 ώρα 23:38
Ευχαριστώ πολύ
Επιστροφή στην κορυφή
wouolf Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 30/Ιουλίου/2008
  Παράθεση wouolf Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Ιανουαρίου/2009 ώρα 19:53
Ναι οκ τελικα επιασα γραμμη στο στρατολογικο και μου ειπαν οτι σε πολλους στελνουν με fax λογω προβληματος ταχυδρομειου , εξου και η φωτοτυπια
Επιστροφή στην κορυφή
elmario Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 26/Ιανουαρίου/2009
  Παράθεση elmario Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 02:23
Παιδια το βιβλιαριο υγειας ειναι αναγκαστικο να το παρω μαζι μου; Ρωταω επειδη δν το βρισκω και την δευτερα φευγω!
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα
Γενικός Επιθεωρητής Στρατού

Μέλος από: 12/Νοεμβρίου/2005
  Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 04:32
Αρχικά αποστάλθηκε από elmario

Παιδια το βιβλιαριο υγειας ειναι αναγκαστικο να το παρω μαζι μου; Ρωταω επειδη δν το βρισκω και την δευτερα φευγω!

Εάν εννοείς το βιβλιάριο που είχες σαν μωρό, καλό θα ήταν να το βρείς για να ξέρουν τι εμβόλια έχεις κάνει.
Επιστροφή στην κορυφή
epimaxos Δες τη Λίστα
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος

Μέλος από: 17/Ιανουαρίου/2009
  Παράθεση epimaxos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 06/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 05:34
Θέλουν και τα υπόλοιπα βιβλιάρια; Τα ασθενείας; Εγώ ήμουν ΟΓΑ, μετά Πανεπιστημίου και μετά ΙΚΑ. Θα τους πάω 3 βιβλιάρια + το βιβλιάριο υγείας παιδιού (αυτό με τα εμβόλια);
Επιστροφή στην κορυφή
geomav Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 27/Ιανουαρίου/2009
  Παράθεση geomav Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 22:53
Καλησπέρα παιδιά, οταν παρουσιαστώ και έχω το βιβλιάριο υγείας παιδιού υπάρχει κάποιο πρόβλημα; Το άλλο είναι ατομικό, τι να κάνω;
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα

Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 22:55
Το παιδικό βιβλιάριο θέλουν για να δουν τι εμβόλια έχεις κάνει όταν ήσουν βρέφος.

Μη πάρει το ατομικό.

Επιστροφή στην κορυφή
geomav Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 27/Ιανουαρίου/2009
  Παράθεση geomav Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 23:29
Πριν έκανα ένα λάθος, ήθελα να πω οτι το άλλο είναι ομαδικό με την μητέρα μου και την αδερφή μου, ποιο βιβλιάριο χρειάζεται; Αυτό ή το βιβλιάριο παιδιού; Αν μπορείς απαντησέ μου!
Επιστροφή στην κορυφή
Nassos Δες τη Λίστα

Παράθεση Nassos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Φεβρουαρίου/2009 ώρα 23:34
Το βιβλιάριο υγείας παιδιου. Το γκρίζο (ή μπλε τέλος πάντων).
Επιστροφή στην κορυφή
yandr Δες τη Λίστα
Στρατάρχης
Στρατάρχης

Μέλος από: 02/Οκτωβρίου/2003
  Παράθεση yandr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Απριλίου/2009 ώρα 12:38
Θα ήθελα να σας ενημερώσω ότι αρκετά από τα έγγραφα που χρειάζεστε για την θητεία σας θα βρείτε στην Εθνική Πύλη Ερμής, πάνω στην οποία εργάστηκα τον τελευταίο ενάμιση χρόνο.

Πρόκειται για τον αντικαταστάτη του κep.gov.gr, το οποίο όμως θα συνυπάρχει μέχρι το 2013.
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Απριλίου/2009 ώρα 13:39
1) αποδεικτικο γραματικων γνωσεων, διπλωμα αυτοκινητου, πτυχια αγγλικων, υπολογιστων κτλ Ολα επικυρωμενη φωτοτυπια;

2) αφμ απο κεπ μπορω να παρω;
Επιστροφή στην κορυφή
Markos_Hdi Δες τη Λίστα
Κυανόκρανος
Κυανόκρανος

Μέλος από: 11/Απριλίου/2008
  Παράθεση Markos_Hdi Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 27/Απριλίου/2009 ώρα 11:56
Το βιβλιάριο υγείας χρειάζεται;
Επιστροφή στην κορυφή
Εθνοφύλακας Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 29/Απριλίου/2009
  Παράθεση Εθνοφύλακας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Απριλίου/2009 ώρα 01:54
1. Σημείωμα κατάταξης 2. ΑΔΤ (πρωτότυπη φυσικά!) 3. ΑΦΜ (φωτοτυπία του αποδεικτού από την ΔΟΥ ή να είναι γραμμένο σε κάποιο επίσημο έγγραφο π. Χ. Σε εκκαθαριστικό ΔΟΥ, φορολογική δήλωση κτλ 4. Δίπλωμα οδήγησης (αν υπάρχει) 5. Απολυτήριο λυκείου ή πτυχίο σχολής, ΙΕΚ, Πανεπιστημίου κτλ (επικυρωμένη φωτοτυπία!)
*έκδοση ΑΦΜ γίνεται ΜΟΝΟ στη ΔΟΥ (τμήμα Μητρώου), συμπληρώνεις το έντυπο Μ1 και το υποβάλλεις με φ/α του ΑΔΤ.
Επιστροφή στην κορυφή
ILARXOS Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 24/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση ILARXOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 29/Απριλίου/2009 ώρα 20:59
Κανονικά !
Επιστροφή στην κορυφή
Guests Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Guests Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2009 ώρα 02:34
Στο χαρτι καταταξης γραφει οσοι εχουν διπλωμα αυτοκινητου να το παρουν. Φωτοαντιγραφο του διπλωματος η το γνησιο;

Επισης γραφει οσοι εχουν επιλεγει ως ΥΕΑ να παρουν αποδεικτικα γνωσεως μαζι. Εμενα το χαρτι πανω γραφει ΥΕΑ. ΘΑ πρεπει να παρω αποδεικτικα γνωσεως μαζι; Κ αν ναι, θα παρω τα παντα; Απο σχολη, απο ξενες γλωσσες,ecdl κλπ; Αυτα θα ειναι τα γνησια η φωτοτυπιες;
Επιστροφή στην κορυφή
ILARXOS Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 24/Φεβρουαρίου/2009
  Παράθεση ILARXOS Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 05/Μαΐου/2009 ώρα 02:38
terminator, φωτοαντίγραφα ΕΠΙΚΥΡΩΜΕΝΑ νομιζω είναι μια χαρα.
εγω τετοια ειχα μαζι μου, αλλά ΠΟΤΕ, ΚΑΝΕΙΣ δεν μου τα ζητησε
(στα τεθωρακισμενα)
Επιστροφή στην κορυφή
panos_13 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 06/Αυγούστου/2009
  Παράθεση panos_13 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Αυγούστου/2009 ώρα 22:59
Σε ευχαριστω φιλε μου...
Το ΑΦΜ μου το γραφει πανω στο διπλωμα οποτε παω κατευθειαν σε ΚΕΠ...
Επιστροφή στην κορυφή
manosmanos Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 09/Αυγούστου/2009
  Παράθεση manosmanos Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 10/Αυγούστου/2009 ώρα 00:46
Ρε παιδιά απο έγγραφα τι παίρνουμε μαζί μας;

Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1234 24>