Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

618 Μ/Κ ΤΠ - Πλάτη Έβρου

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 678
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος
χρηστος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση χρηστος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: 618 Μ/Κ ΤΠ - Πλάτη Έβρου
    Αποστολή: 31/Οκτωβρίου/2017 ώρα 22:25
96Γ εσσο 242 ημουν οδηγος του μουτζουρεα.
Επιστροφή στην κορυφή
Βογιατζογλου Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Βογιατζογλου Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 12/Νοεμβρίου/2017 ώρα 15:37
Κανενας 95Γ εσσο;236 σειρα;
Επιστροφή στην κορυφή
Παύλος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Παύλος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 09/Δεκεμβρίου/2017 ώρα 12:24
Γνωρίζουμε κατι για το συγκεκριμένο στρατόπεδο. Και εννοώ κατι πρόσφατο. Μην σχολιάζετε πως ηταν πριν απο 2 και 5 χρόνια.
Επιστροφή στην κορυφή
aniko1 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 30/Δεκεμβρίου/2017
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση aniko1 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Φεβρουαρίου/2018 ώρα 04:06
Θα ξαναρωτησω την ερωτηση του προλαλησαντα. Τριτη παρουσιαζομαι Πλατη.35 ΛΔΒ. Ξερουμε συνθηκες και ιδιαιτεροτητες; Πχ sleeping bag λογω του οτι εισαι μοναδα πλεον επιτρεπεται φανταζομαι; Αξιωματικοι κλπ;
Επιστροφή στην κορυφή
Χρήστος Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Χρήστος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 04/Μαρτίου/2018 ώρα 22:30
239 και θυμάμαι τον οδηγό!!
Επιστροφή στην κορυφή
ΕΧΕΤΛΑΙΟΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΕΧΕΤΛΑΙΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 21/Μαρτίου/2018 ώρα 15:09
248 σειρά και εγώ φίλος... ήμουν στο 1 Γραφείο...
Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΑΝΝΗΣ 230 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 07/Μαΐου/2018
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση ΓΙΑΝΝΗΣ 230 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Μαΐου/2018 ώρα 23:10
230 σειρα 94 γ ΕΣΣΟ 3 γραφειο και επιλοχιας 2 λοχος κανεις ιδια σειρα;
Επιστροφή στην κορυφή
Δημητρης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δημητρης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 02/Αυγούστου/2018 ώρα 01:25
Απ οτι βλεπω εδω μεσα μαζευτηκαν οι 55-60νταριδες
Επιστροφή στην κορυφή
Δημητρης λοχίας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δημητρης λοχίας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 22:38
Παναγιωτη των θυμαμαι εγω τον Καραγιαννιδη.
Τον είχα προϊστάμενο στο γραφείο κίνησης 251 σειρά 97Στ.
Πολύ καλό παιδί . Με διοικητή Μουτζουρεα.
Επιστροφή στην κορυφή
Δημητρης λοχίας Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Δημητρης λοχίας Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 16/Δεκεμβρίου/2018 ώρα 23:20
Έλα σειρουλα 251 97ΣΤ λόχος δ/σεως.
Εγώ ήρθα Μάρτη αν θυμάμαι καλά

Επιστροφή στην κορυφή
ΓΙΩΤΗΣ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΓΙΩΤΗΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 07/Ιανουαρίου/2019 ώρα 22:46
Εκανα και εγω 13 μηνες σειρα 179 στον τριτο λοχο με κουτσοβιτη και μετα ρεντιφη ταακη σε θυμαμαι
Επιστροφή στην κορυφή
ΟΔΗΓΟΣ ΕΡΠΥΣΤΡΙΟΦΟΡΟ Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση ΟΔΗΓΟΣ ΕΡΠΥΣΤΡΙΟΦΟΡΟ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 28/Φεβρουαρίου/2019 ώρα 16:44
239 σειρά!!!15 ημερών στο 618 και αντιμετωπίσαμε την αξέχαστη βραδιά των ΗΜΙΩΝ!!!14 μήνες συνολικά στην πλάτη με διοικητές Ματζάκο και Μουντζουρέα. Τρέλα!!!
Επιστροφή στην κορυφή
Πασχάλης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Πασχάλης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 03/Απριλίου/2019 ώρα 21:50
Ήμουν και εγώ εκεί 16 μήνες. Τιμή και δόξα σε αυτούς που φύγαμε από την Νέα Σάντα στον κριό και μείναμε 6 μήνες στα σχοινάκια ενωμένοι. Εποχή Ρεντίφη. Πρώτος λόχος παντού και πάντα πρώτος. Αυτοί που θα πάνε καλό κουράγιο.
Επιστροφή στην κορυφή
Παναγιωτης Δες τη Λίστα
Πολίτης
Πολίτης
  Παράθεση Παναγιωτης Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση ’μεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 18/Ιανουαρίου/2020 ώρα 17:22
Παικταρα μου θυμασαι τον συνταγματαρχη πως λεγεται; και τον υποδιοικητη; δν θυμαμαι ονοματα...309 σειρα.. Ηταν πολυ τεντα τα πραγματα... αλλα περασα τελεια... Αξεχαστες στιγμες... Τρομερη παρεα... Τρομερη εμπειρια... Θελω καποια στιγμη να ξαναεπισκεφτω αυτα τα μερη... Γυρισα ολο τον εβρο με το ΕΤΑΣ... πολυ κρυο... Ειχε φτασει - 20... με μπερτες και γα αλοτσες καναμε περιπολο εκεινες τις ημερες... Πολυ καλο στρατοπεδο... Καινουριο σχετικα... Φαγητο πολυ καλο... Στελεχη καλα... γενικα ειναι πολυ καλα...
Επιστροφή στην κορυφή
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 678
Τα Greeklish απαγορεύονται και τα μηνύματα διαγράφονται αμέσως και χωρίς προειδοποίηση (βλέπε Σωστά ελληνικά ή διαγραφή)

Γρήγορη Απάντηση
Όνομα:

Μήνυμα:
Κωδικός Ασφαλείας:
Code Image - Please contact webmaster if you have problems seeing this image code Φόρτωση νέου Κώδικα
Παρακαλώ εισάγετε τον Κωδικό Ασφαλείας που φαίνεται παραπάνω σαν γραφικό.
Θα πρέπει να ενεργοποιήσετε τα Cookies στον browser.