Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αποτελέσματα Εποχικών Πυροσβεστών (2020)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 3334353637 44>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

ydneas Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 11/Σεπτεμβρίου/2019
Κατάσταση: Online
  Παράθεση ydneas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Αποτελέσματα Εποχικών Πυροσβεστών (2020)
    Αποστολή: 30/Μαΐου/2020 ώρα 14:00
Δευτέρα υπογραφή σύμβασης... τώρα τι θα γίνει μετά ... θα ξεκινήσουμε κατευθείαν εκπαίδευση δε μας είπαν... οποιος γνωρίζει ας μας πει
Επιστροφή στην κορυφή
D PAP Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 27/Απριλίου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση D PAP Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Μαΐου/2020 ώρα 14:03
Ακριβως οτι ειπαμε και χθες παιδες! Δευτερα στις 7:30πμ στις διπυ για να υπογραψουμε την συμβαση και αρχιζουμε εκπαιδευση εκει που καταταχθηκαμε σημερα! Καλη αρχη σε ολους μας !
Επιστροφή στην κορυφή
G35mk Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 27/Αυγούστου/2019
  Παράθεση G35mk Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Μαΐου/2020 ώρα 16:06
Παιδιά είναι κάποιος από δυτική Αττική που θα πάει Μέγαρα την δεύτερα; Είμαι με αυτοκίνητο.
Επιστροφή στην κορυφή
D PAP Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση D PAP Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Μαΐου/2020 ώρα 16:36
Αρχικά αποστάλθηκε από G35mk

Παιδιά είναι κάποιος από δυτική Αττική που θα πάει Μέγαρα την δεύτερα; Είμαι με αυτοκίνητο.

Τετοια παιδιά χρειάζονται τα σωματα ασφαλειας! Να σαι καλα φιλε.(εγω παντως δεν ειμαι... )

Επιστροφή στην κορυφή
2 Μαλ Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 01/Ιουνίου/2019
  Παράθεση 2 Μαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Μαΐου/2020 ώρα 16:46
Εγώ μακάρι να ήμουν
Επιστροφή στην κορυφή
Kostasthegreek Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 09/Απριλίου/2020
  Παράθεση Kostasthegreek Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Μαΐου/2020 ώρα 17:47
Παιδιά καλησπέρα, για εμας τους καινούριους εποχικούς πυροσβέστες υπάρχει κάποιο σωματείο για να γραφτούμε ; επίσης αν υπάρχει που βρίσκεται σε ποια περιοχή ;
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 18/Φεβρουαρίου/2020
  Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Μαΐου/2020 ώρα 22:01
Αρχικά αποστάλθηκε από Kostasthegreek

Παιδιά καλησπέρα, για εμας τους καινούριους εποχικούς πυροσβέστες υπάρχει κάποιο σωματείο για να γραφτούμε ; επίσης αν υπάρχει που βρίσκεται σε ποια περιοχή ;

Σου προτείνω να ξεκινήσεις δουλειά από Δευτέρα με το καλό κ κάθε μέρα θα μαθαίνεις για το θέμα σημαντικά πράγματα κάποια μερα μέσα από τη δουλειά θα ανακαλύψεις αν σε αντιπροσωπεύει κάποιο για να γραφτείς.
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Μαΐου/2020 ώρα 22:02
Αρχικά αποστάλθηκε από ydneas

Δευτέρα υπογραφή σύμβασης... τώρα τι θα γίνει μετά ... θα ξεκινήσουμε κατευθείαν εκπαίδευση δε μας είπαν... οποιος γνωρίζει ας μας πει

Απευθείας εκπαίδευση ναι επίσης μετά την υπογραφή από το επόμενο δεύτερολεπτο πληρώνεσαι κανονικά.
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος15 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 19/Μαΐου/2020
  Παράθεση Γιωργος15 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Μαΐου/2020 ώρα 22:03
Αρχικά αποστάλθηκε από Pyr

Σου προτείνω να ξεκινήσεις δουλειά από Δευτέρα με το καλό κ κάθε μέρα θα μαθαίνεις για το θέμα σημαντικά πράγματα κάποια μερα μέσα από τη δουλειά θα ανακαλύψεις αν σε αντιπροσωπεύει κάποιο για να γραφτείς.
Σειρα αμα ξεκινησες να διψας για συνδικαλισμοακομα δε μπηκες πραγματικα ντρεπομαι που εισαι συναδελφος μου
Επιστροφή στην κορυφή
Kostasthegreek Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 09/Απριλίου/2020
  Παράθεση Kostasthegreek Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Μαΐου/2020 ώρα 22:41
Συνάδελφος με εσενα ; με τενεκέδες δεν είμαι συνάδελφος, μόνο με σωστούς ανθρώπους είμαι συνάδελφος. Και κάτι ακόμα νιώθω τόσο άσχημα που σε αυτό το επάγγελμα υπάρχουν τέτοια σκουπίδια ανθρωπάκια σαν εσένα χωριάτη Γεώργιε
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος15 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Γιωργος15 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 30/Μαΐου/2020 ώρα 23:39

Συνάδελφος με εσενα ; με τενεκέδες δεν είμαι συνάδελφος, μόνο με σωστούς ανθρώπους είμαι συνάδελφος. Και κάτι ακόμα νιώθω τόσο άσχημα που σε αυτό το επάγγελμα υπάρχουν τέτοια σκουπίδια ανθρωπάκια σαν εσένα χωριάτη Γεώργιε
Σδε θα το συνεχισω γιατι πισω απ τις οθονες ειστε πολυ μαγκες εσεις τα βρωμοσυνδικαλιστακια.. να προσεχεις μονο τι λες εκει που θα σε εισαι γιατι βλεπω να μαζευεις πολυ καρπαζια..
Επιστροφή στην κορυφή
D PAP Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Παράθεση D PAP Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Μαΐου/2020 ώρα 00:58
Μαγκες δεν ειμαστε εδω για να τσακωνομαστε! Ας ηρεμησουν τα πνευματα! Συναδελφοι ειμαστε πλεον ολοι μεταξυ μας! Εχουμε κοινο στοχο! Μην ξεφευγουμε! Να ειμαστε ολοι υγυεις και να εχουμε μια καλη αρχη!
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος15 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Γιωργος15 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Μαΐου/2020 ώρα 08:19
Αρχικά αποστάλθηκε από D PAP

Μαγκες δεν ειμαστε εδω για να τσακωνομαστε! Ας ηρεμησουν τα πνευματα! Συναδελφοι ειμαστε πλεον ολοι μεταξυ μας! Εχουμε κοινο στοχο! Μην ξεφευγουμε! Να ειμαστε ολοι υγυεις και να εχουμε μια καλη αρχη!
Συναδελφοι ειμαστε αδερφε, αλλα πρεπει επιτελους να ξεβρωμισει ο τοπος απ αυτα τα τυπακια που ξερουν κατα γραμμα ολα μας τα δικαιωματα αλλα τιποτα απ τις υποχρεωσεις μας... αυτοι εχουν ξεφτιλισει ολα τα επαγγελματα οχι μονο του πυροσβεστη..
Επιστροφή στην κορυφή
Maradonito Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 06/Μαΐου/2020
  Παράθεση Maradonito Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Μαΐου/2020 ώρα 09:38
Pyr μια ερωτηση... ταυτοτητα αλλαζουμε η εχουμε τις ιδιες τις πολιτικες;
Επιστροφή στην κορυφή
Dokimos350 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 07/Μαρτίου/2020
  Παράθεση Dokimos350 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Μαΐου/2020 ώρα 09:49
Η εκπαίδευση θα αρχίσει την Δευτέρα μαζί με την υπογραφή σύμβασης;
Γιατί κάποιοι υπογράφουμε την σύμβαση σε πόλη αλλά η υπηρεσία μας είναι σε νησί.
Επιστροφή στην κορυφή
ΚΥΝΗΓΟΣ Δες τη Λίστα
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός

Μέλος από: 27/Ιουλίου/2011
  Παράθεση ΚΥΝΗΓΟΣ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Μαΐου/2020 ώρα 10:47

Συνάδελφος με εσενα ; Με τενεκέδες δεν είμαι συνάδελφος, μόνο με σωστούς ανθρώπους είμαι συνάδελφος. Και κάτι ακόμα νιώθω τόσο άσχημα που σε αυτό το επάγγελμα υπάρχουν τέτοια σκουπίδια ανθρωπάκια σαν εσένα χωριάτη Γεώργιε

Γεωργιε15 με τετοια γλωσσα ακομα δεν μπηκες δεν βλεπω να βγαζεις αντιπυρικη.
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Μαΐου/2020 ώρα 11:03
Αρχικά αποστάλθηκε από Maradonito

Pyr μια ερωτηση... ταυτοτητα αλλαζουμε η εχουμε τις ιδιες τις πολιτικες;

Θα δώσουν κάποια στιγμή υπηρεσιακή ταυτότητα και την αστυνομική δεν την δίνεις την κρατάς.
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 31/Μαΐου/2020 ώρα 11:06
Αρχικά αποστάλθηκε από Γιωργος15

Αρχικά αποστάλθηκε από D PAP

Συναδελφοι ειμαστε αδερφε, αλλα πρεπει επιτελους να ξεβρωμισει ο τοπος απ αυτα τα τυπακια που ξερουν κατα γραμμα ολα μας τα δικαιωματα αλλα τιποτα απ τις υποχρεωσεις μας... αυτοι εχουν ξεφτιλισει ολα τα επαγγελματα οχι μονο του πυροσβεστη..

Φίλε είναι δουλειά του κράτους ποιον και πως θα προσλάβει σε μια δημόσια υπηρεσία το πώς σου φαίνεται εσένα ο φίλος που επιτίθεσαι ή πως φαίνεσαι εσύ σε εμάς δε έχει καμία σημασία και αξία την κρατάμε για τον εαυτό μας.

Φιλικά για να λήξει το θέμα αυτό . Παρακαλώ λοιπόν καλημέρα.
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 3334353637 44>