Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αποτελέσματα Εποχικών Πυροσβεστών (2020)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2425262728 45>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

Thanos777 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 12/Μαΐου/2020
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση Thanos777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Αποτελέσματα Εποχικών Πυροσβεστών (2020)
    Αποστολή: 19/Μαΐου/2020 ώρα 00:39
Pyr ο δείκτης μάζας Μου είναι 28.9 και περιφέρεια 105 .. είναι αυστηρές οι μετρήσεις όταν γίνουν και πότε; λογικά Παρασκευή.. προσπαθώ εδώ και μια βδομάδα για να χάσω όσο μπορώ ήμουν 98 κιλά έχω πέσει 94 αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αν γίνουν Παρασκευή θα είμαι μέσα στις μετρήσεις
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 18/Φεβρουαρίου/2020
  Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2020 ώρα 00:55
Αρχικά αποστάλθηκε από Thanos777

Pyr ο δείκτης μάζας Μου είναι 28.9 και περιφέρεια 105 .. είναι αυστηρές οι μετρήσεις όταν γίνουν και πότε; λογικά Παρασκευή.. προσπαθώ εδώ και μια βδομάδα για να χάσω όσο μπορώ ήμουν 98 κιλά έχω πέσει 94 αλλά δεν ξέρω κατά πόσο αν γίνουν Παρασκευή θα είμαι μέσα στις μετρήσεις

Παρασκευή θα γίνει η μέτρηση ΔΜΣ.

Σε αυτή την ερώτηση δε μπορώ να απαντήσω κάτι , Άν εκεί που έκανες τα χαρτιά σου θα υπάρξει ελαστικότητα ή όχι...
Επιστροφή στην κορυφή
Thanos777 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Thanos777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2020 ώρα 01:15
Να Σάι καλά pyr καλή συνεχεια
Επιστροφή στην κορυφή
Thanos777 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Thanos777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2020 ώρα 12:23
Πήραν κανέναν άλλον για να πάει απο τριτηγ να παραδώσει την καρτελα?pyr προλαβαίνω φίλε έχω λιώσει στην προπόνηση και η μλκια είμαι ότι γουστάρω κιολας
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2020 ώρα 13:48

Πήραν κανέναν άλλον για να πάει απο τριτηγ να παραδώσει την καρτελα?pyr προλαβαίνω φίλε έχω λιώσει στην προπόνηση και η μλκια είμαι ότι γουστάρω κιολας

Το από τρίτη είναι λάθος φίλε...

Τρίτη 9,30 συγκεκριμένα.

Κάνε αγώνα φίλε τρέχα κάθε μέρα κάνε ότι είναι δυνατο.
Επιστροφή στην κορυφή
Thanos777 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Thanos777 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2020 ώρα 13:54
Ναι pyr έχεις δίκιο λάθος το 'απο' αλλά μου είπαν 8.00.. ναι φίλε τρέχω σαν τον τρελο
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2020 ώρα 17:30

Ναι pyr έχεις δίκιο λάθος το 'απο' αλλά μου είπαν 8.00. Ναι φίλε τρέχω σαν τον τρελο

ναι μπορεί να σου είπανε 8 εσένα...

ξέρεις γιατί;

διότι η διαταγή αναφέρει θα μπαίνουν μέσα ανα 15 άτομα που σημαίνει για την αποφυγή συνωστισμού καλούν διαφορετικές ώρες ανά 15δες (δε μου το είπανε νομίζω έτσι είναι.)
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος15 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 19/Μαΐου/2020
  Παράθεση Γιωργος15 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2020 ώρα 17:34
Καλησπερα παιδια, γνωριζει καποιος αν τα οριο μυωπιας ειναι διαφορετικα για μαχιμους και οδηγους;(στην προκυρηξη γραφει οτι ειναι 4.5 αλλα δε ξεκαθαριζει αν ειναι το ιδιο για μαχιμους και οδηγους) αν γνωριζει καποιος να βοηθησει
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2020 ώρα 17:36
Αρχικά αποστάλθηκε από Γιωργος15

Καλησπερα παιδια, γνωριζει καποιος αν τα οριο μυωπιας ειναι διαφορετικα για μαχιμους και οδηγους;(στην προκυρηξη γραφει οτι ειναι 4.5 αλλα δε ξεκαθαριζει αν ειναι το ιδιο για μαχιμους και οδηγους) αν γνωριζει καποιος να βοηθησει

προφανώς αφορά και τους 2 κ μαχ. Και οδ.

επίσης ο οδηγός πρέπει να πάρει κ βεβαίωση επιπλέον υπογεγραμμένη απο τον οφθαλμίατρο οτι ειναι ικανός να οδηγήσει.
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος15 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Γιωργος15 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2020 ώρα 17:52
Τη βεβαιωση την υπεγραψε οτι μπορω να οδηγησω με γυαλια η φακους επαφης και εχω μυωπια 4.25 αρα δε θα εχω θεμα; (Με διορθωση δεν εγραψε οτι πετυχα 10/10 οπως και εγινε απλα χωρις διορθωση εγραψε 4/10)
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος15 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Γιωργος15 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2020 ώρα 17:53
Συγνωμη εγραψα λαθος πριν (Με διορθωση εγραψε οτι πετυχα 10/10 οπως και εγινε απλα χωρις διορθωση εγραψε 4/10)[/QUOTE]
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2020 ώρα 17:59

Συγνωμη εγραψα λαθος πριν (Με διορθωση εγραψε οτι πετυχα 10/10 οπως και εγινε απλα χωρις διορθωση εγραψε 4/10)
[/QUOTE]

Αυτά ειναι επιστημονικά δε κατέχω αδελφέ...
Επιστροφή στην κορυφή
Γιωργος15 Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Παράθεση Γιωργος15 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2020 ώρα 18:08
Αρχικά αποστάλθηκε από Pyr

Συγνωμη εγραψα λαθος πριν (Με διορθωση εγραψε οτι πετυχα 10/10 οπως και εγινε απλα χωρις διορθωση εγραψε 4/10)
Αυτά ειναι επιστημονικά δε κατέχω αδελφέ...
[/QUOTE] Αν υπαρχει καποιος στο forum με μυωποια καταλαβαινει τι εννοω
Επιστροφή στην κορυφή
Kostasthegreek Δες τη Λίστα
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας

Μέλος από: 09/Απριλίου/2020
  Παράθεση Kostasthegreek Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2020 ώρα 19:35
Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω : τις 2 επιπλέον βεβαιώσεις απο καρδιολόγο και οφθαλμίατρο που μας έδωσαν πρέπει να τις επικυρώσουμε και αυτές; απο το γραφείο κίνησης ; ή μόνο τα δελτία υγειονομικής εξέτασης ;
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2020 ώρα 22:49
Αρχικά αποστάλθηκε από Kostasthegreek

Καλησπέρα, θα ήθελα να ρωτήσω : τις 2 επιπλέον βεβαιώσεις απο καρδιολόγο και οφθαλμίατρο που μας έδωσαν πρέπει να τις επικυρώσουμε και αυτές; απο το γραφείο κίνησης ; ή μόνο τα δελτία υγειονομικής εξέτασης ;

Θα ρωτήσεις το διοικητικό του νοσοκομείο αν χρειάζεται ή όχι πάνω σε αυτές τις βεβαιώσεις εγώ τις είχα κάνει σε ιδιώτη κ έτσι δε χρειάστηκε καμία επικύρωση από το νοσοκομείο παρά μόνο υπογραφή σφραγίδα ιδιώτη ιατρού
Επιστροφή στην κορυφή
gxar8214 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 06/Μαΐου/2020
  Παράθεση gxar8214 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 19/Μαΐου/2020 ώρα 23:31
Πρεπει να επικυρωσουμε και την καρτελα;
Επιστροφή στην κορυφή
Chris306 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 28/Απριλίου/2020
  Παράθεση Chris306 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2020 ώρα 01:36
καλησπερα... τελικα ακτινογραφια θωρακα χρειαζετε η οχι;
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 20/Μαΐου/2020 ώρα 11:41
Αρχικά αποστάλθηκε από gxar8214

Πρεπει να επικυρωσουμε και την καρτελα;

Να επικυρώσεις την καρτέλα δηλαδή; Τι εννοείς; Βρε παιδιά έχουμε κάποια απορία καλώς την έχουμε αλλά να ρωτάμε με λεπτομέρεια για να μπορούμε μεταξύ μας να βοηθηθούμε...
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2425262728 45>