Συχνές ερωτήσεις Συχνές ερωτήσεις       Εγγραφή Εγγραφή   Σύνδεση Σύνδεση

Αποτελέσματα Εποχικών Πυροσβεστών (2020)

Το κανάλι του ελληνικού στρατού στο Google+  Facebook  Twitter  Youtube 
 Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2122232425 44>
Συγγραφέας
  Θέμα  Αναζήτηση Θέμα Αναζήτηση  Επιλογές θέματος Επιλογές θέματος

ydneas Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Μέλος από: 11/Σεπτεμβρίου/2019
Κατάσταση: Αποσυνδεδεμένος/η
  Παράθεση ydneas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Θέμα: Αποτελέσματα Εποχικών Πυροσβεστών (2020)
    Αποστολή: 13/Μαΐου/2020 ώρα 17:14
Ρε παιδιά άμα πάμε με τη καρτέλα δεν θα έχουμε προτεραιότητα στα νοσοκομεία; άμα τους εξηγήσουμε κιόλας;
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Μέλος από: 18/Φεβρουαρίου/2020
  Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2020 ώρα 17:45
Αρχικά αποστάλθηκε από Maradonito

Pyr μπορεις να πας και σε ιδωτικα ιατρεια αν δεν βγαλουμε ακρη με δημοσιο σωστα;

Ναι κανονικά
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2020 ώρα 17:49
Αρχικά αποστάλθηκε από ydneas

Ρε παιδιά άμα πάμε με τη καρτέλα δεν θα έχουμε προτεραιότητα στα νοσοκομεία; άμα τους εξηγήσουμε κιόλας;

Πέρυσι υπήρξε δυσκολία στα δημόσια νοσοκομεία , αλλοι γιατροί δίνανε πρώτα ιερότητα άλλοι όχι , άλλοι έλειπαν , και τέλος δεν έχουν όλα τα νοσοκομεία όλους τους γιατρούς.

Επομένως ότι δε μπορεί να καταφέρει σε νοσοκομείο κάποιος πάει στον ιδιώτη κ ξεμπερδευει.
Επιστροφή στην κορυφή
ydneas Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Παράθεση ydneas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2020 ώρα 17:50
Αρχικά αποστάλθηκε από Pyr

Πέρυσι υπήρξε δυσκολία στα δημόσια νοσοκομεία, αλλοι γιατροί δίνανε πρώτα ιερότητα άλλοι όχι, άλλοι έλειπαν, και τέλος δεν έχουν όλα τα νοσοκομεία όλους τους γιατρούς.

Επομένως ότι δε μπορεί να καταφέρει σε νοσοκομείο κάποιος πάει στον ιδιώτη κ ξεμπερδευει.
σωστο
Επιστροφή στην κορυφή
2 Μαλ Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Μέλος από: 01/Ιουνίου/2019
  Παράθεση 2 Μαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2020 ώρα 18:48
Για δυτική αττική μου είπαν αύριο 12 να ξαναπάω για παραλαβή καρτελας με μια φωτογραφία
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2020 ώρα 20:12
Αρχικά αποστάλθηκε από 2 Μαλ

Για δυτική αττική μου είπαν αύριο 12 να ξαναπάω για παραλαβή καρτελας με μια φωτογραφία

Και ταυτότητα.
Επιστροφή στην κορυφή
ydneas Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Παράθεση ydneas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2020 ώρα 20:14
Δυτική αττική από ποιες περιοχές είστε παίδες;
Επιστροφή στην κορυφή
2 Μαλ Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση 2 Μαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 13/Μαΐου/2020 ώρα 20:18
Ναι έχεις δίκιο pyr και ταυτότητα ! Ενημέρωσαν αλλον από δυτική αττική να πάει 12 ή του έδωσαν άλλες ώρες ; Ρωτάω ώστε να ξέρω από τι ώρα θα πάω για να αποφύγουμε την πολύωρη αναμονή
Επιστροφή στην κορυφή
Tarzan35 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 26/Απριλίου/2020
  Παράθεση Tarzan35 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2020 ώρα 16:19
Ο πρώτος μισθός καταβάλλεται μετά την υπογραφή της σύμβασης, ή στο ΤΕΛΟΣ του πρώτου μήνα; Ρωτώ διότι σε άλλους κλάδους του δημοσίου έτσι γίνεται (μπαίνει προκαταβολικά). Πχ στην αστυνομία απότι έμαθα από φίλο που μπήκε ε. Φ. Ευχαριστώ
Επιστροφή στην κορυφή
Pyr Δες τη Λίστα
Λοχαγός
Λοχαγός

Παράθεση Pyr Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 14/Μαΐου/2020 ώρα 16:24
Αρχικά αποστάλθηκε από Maradonito

Pyr μπορεις να πας και σε ιδωτικα ιατρεια αν δεν βγαλουμε ακρη με δημοσιο σωστα;

Ναι , άλλωστε το αναφέρει μέσα ξεκάθαρα.
Επιστροφή στην κορυφή
gxar8214 Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 06/Μαΐου/2020
  Παράθεση gxar8214 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2020 ώρα 01:19
Μια ερωτηση παιδια η τελευταια εξεταση απο τις μικροβιολογικες αμα γινει μονο αυτη σ εξωτερικο ιατρο και ολες οι αλλες κανονικα σε δημοσιο υπαρχει καποιο προβλημα γνωριζει κανεις;
Επιστροφή στην κορυφή
Gome91 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 28/Απριλίου/2020
  Παράθεση Gome91 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2020 ώρα 12:25
Παιδια μολις γυρισα απο το νοσοκομειο στην Κομοτηνη. Γινεται ενας πανικος και δεν ξερουν τι τους γινεται. Προσπαθουσα να ειμαι συνεχεια ευγενικος και να μην χασω την ψυχραιμια μου. Πρωτον, πηγα απο πολυ νωρις μπας και βγαλω ακρη και μου λενε στην γραμματεια οτι δεν τους εχει ερθει ενημερωση για εξετασεις Εποχικων κ. Λ. Π. Περνω τηλεφωνο στην Π. Υ οπου περασα και τους ενημερωνω τι μου ειπαν. Μου λενε απο την Υπηρεσια οτι δεν ξερουν τι τους γινεται στο νοσοκομειο και οτι εχουν στειλει ενημερωση. Ξαναπαω με οση ευγενεια μου ειχε απομεινει και εκτος οτι ολες εκει ηταν τοσο. Πως να το πω χωρις να βρισω, στο τελος μου λενε οτι θα παρουνε και καλα αυτοι τηλεφωνο στην Πυροσβεστικη να δωσουν ενα καταλογο με τα ονοματα, κατι τετοια κουφα, και εκτος απο αυτο οτι μικροβιολογικες εξετασεις δεν κανει το νοσοκομειο, να παω στο ΙΚΑ. Αφου δεν εβγαλα ακρη, πηγα στο Ικα της περιοχης μου το οποιο ηταν κλειστο. Μια υπεροχη μερα. Πετυχα ενα παλικαρι το οποιο και αυτος ειχε ακριβως το ιδιο προβλημα και μου ειπε οτι θα παει για ολους τους γιατρους σε εξωτερικους γιατι δεν βγαζει ακρη. Συγνωμη ρε παιδια, αλλα ειναι 11 γιατροι, δηλαδη θα μας φυγουν 300+ ευρω μονο και μονο για τις εξετασεις?
Επιστροφή στην κορυφή
ydneas Δες τη Λίστα
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής

Παράθεση ydneas Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2020 ώρα 12:39
Παιδιά θέλει και ακτινογραφία;
Επιστροφή στην κορυφή
2 Μαλ Δες τη Λίστα
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος

Παράθεση 2 Μαλ Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2020 ώρα 13:48
Πήγα να βάλει υπογραφή ο πνευμονολογος και έκανα ακτινογραφία θώρακος ydneas
Επιστροφή στην κορυφή
Μακαρος Δες τη Λίστα
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος

Μέλος από: 09/Ιουλίου/2018
  Παράθεση Μακαρος Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2020 ώρα 14:00
Καλησπέρα εγώ που πήγα πνευμονολογο δεν μου ζήτησε ακτινογραφία θώρακος. Και εφόσον το χαρτί δεν τη ζητάει δεν είναι υποχρεωτικό να έχεις.
Επιστροφή στην κορυφή
alekos94 Δες τη Λίστα
Στρατιώτης
Στρατιώτης

Μέλος από: 15/Μαΐου/2020
  Παράθεση alekos94 Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2020 ώρα 15:24
Καλησπέρα σας, πήγα κι εγώ σήμερα για τις ιατρικές εξετάσεις, μεταξύ άλλων και στον οφθαλμίατρο. Στο χαρτί ωστόσο δεν μου έγραψε οπτική οξύτητα 10/10 όπως αναγράφεται στην σελ.18 της προκύρηξης ότι πρέπει κάποιος υποψήφιος να έχει. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει πιθανότητα να με κόψουν στα ιατρικά γι αυτό;
Επιστροφή στην κορυφή
D PAP Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 27/Απριλίου/2020
  Παράθεση D PAP Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2020 ώρα 19:38
Υπολειτουργουν ολα παιδες! Σημερα και γω πηγα για εξετασεις στο νοσοκομειο και με εστειλαν στο ΙΚΑ ! Ειναι ολα νουμερα πραγματικα! Νομιζα πως μονο εδω στο Αγρινιο υπολειτουργουν αλλα απ οτι καταλαβα ειναι γενικο το κακο! Θελουν ολοι ξηλωμα απο τις θεσεις τους τα ρεμαλια! Η εξεταση των ουρων για ουσιες δεν υπαρχει προβλημα μπορειτε να την κανετε σε εξωτερικο γιατρο το ρωτησα...
Επιστροφή στην κορυφή
D PAP Δες τη Λίστα
Επιλοχίας
Επιλοχίας

Μέλος από: 27/Απριλίου/2020
  Παράθεση D PAP Παράθεση  ΑπάντησηΑπάντηση Άμεσος Σύνδεσμος Σε Αυτό Το Μήνυμα Αποστολή: 15/Μαΐου/2020 ώρα 19:40
Αρχικά αποστάλθηκε από alekos94

Καλησπέρα σας, πήγα κι εγώ σήμερα για τις ιατρικές εξετάσεις, μεταξύ άλλων και στον οφθαλμίατρο. Στο χαρτί ωστόσο δεν μου έγραψε οπτική οξύτητα 10/10 όπως αναγράφεται στην σελ.18 της προκύρηξης ότι πρέπει κάποιος υποψήφιος να έχει. Γνωρίζει κάποιος αν υπάρχει πιθανότητα να με κόψουν στα ιατρικά γι αυτό;

Δεν νομιζω γιατι θυμαμαι και στους ειδικους φρουρους καποιοι ειχαν αυτο το θεμα αλλα δεν τους εκοψε κανεις γι αυτο
Επιστροφή στην κορυφή

Απάντηση Απάντηση Σελ.  1 2122232425 44>